18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
q................5 2013-07-19, 23:38 1
No to nawet nie oglądam. Bo wiem co będzie, facet (pewnie najebany) śpi a koń sam ciągnie, bez żadnego sterowania woźnicy. Oto przykład jak można spierdolić filmik samym opisem. Inna sprawa, że takie akcje na wioskach to przynajmniej kiedyś chleb powszedni. Stare, znane, oklepane jak szynka przed wędzeniem.
Zgłoś
Avatar
Lesiu625 2013-07-19, 23:55
.ru i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
magikp1 2013-07-20, 0:10 4
Koń to takie zajebiste zwierze że do domu zawsze sam trafi i nie trzeba nim kierować
Zgłoś
Avatar
Nap_Limak 2013-07-20, 0:36 4
Konie już od czasów przedhistorycznych są standardowo wyposażone w komputer pokładowy z opcjonalnym zapamiętywaniem trasy.
Zgłoś
Avatar
konradtl 2013-07-20, 1:27
Mój dziadek kiedyś woził mleko do mleczarni i z mleczarni rozwoził puste bańki - oczywiście koniem, i jak zapił to koń zawsze go przywiozł do domu ...
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-07-20, 11:35
Może to karawana na pogrzeb jedzie, a wy się śmiejecie...
Zgłoś
Avatar
B................x 2013-07-20, 16:38
w Rosji tylko konie nie piją wódy
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2013-07-20, 22:54 1
Jak cicho idzie, żeby pana nie zbudzić - mądre zwierzę.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2013-07-21, 15:29
Konie to zajebiste zwierzęta i aż mnie kurwica strzela, gdy widzę jak czasami są traktowane. Mój ś.p. dziadek za młodu miał kilka koni i jakiś tam wóz. Pewnego razu, kilkanaście km od domu wypierdolił się z tego wozu i nieprzytomny wylądował w głębokim rowie na jakimś totalnym wywijewie. Koń spanikowany zerwał się z mocowania i przybiegł do domu te kilkanaście kilometrów wyraźnie przestraszony. Dał znać domownikom, że coś się stało i zaprowadził wszystkich w miejsce, gdzie był wypadek. Dziadka uratowali.
Zgłoś