18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
k................8 2023-06-27, 10:06 4
BękartProboszcza napisał/a:

A dyktaturę nienawiści małemu karakanowi wybaczasz ? Kaczor to typ Łukaszenki ,Putina i Hitlera dla zachowania władzy zrobi wszystko a tępaki pińcetplusy podobnie jak ruskie społeczeństwo wierzą we wszystkie jego bajki .



No proszę, następny niedorozwinięty bękart. Ja piszę jak rudy chuj, zniszczył tak ważną dla Polski datę, a ten o nienawiści kaczora odpisuje. Choć w samym tuskaczu jest więcej nienawiści niż w całym zasranym pisiowkim świecie.
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2023-06-27, 12:07
kris1978 napisał/a:

No proszę, następny niedorozwinięty bękart. Ja piszę jak rudy chuj, zniszczył tak ważną dla Polski datę, a ten o nienawiści kaczora odpisuje. Choć w samym tuskaczu jest więcej nienawiści niż w całym zasranym pisiowkim świecie.



Taak zniszczył ważną datę, pierdolisz głupoty jak mało kto . Nie chodzi o pojeba rudego tylko o to żeby Ci zesrani pisowcy nie mieli większości bo odpierdalają cyrki a kradną jeszcze więcej niż poprzednicy.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-06-27, 13:21 2
BękartProboszcza napisał/a:

Taak zniszczył ważną datę, pierdolisz głupoty jak mało kto . Nie chodzi o pojeba rudego tylko o to żeby Ci zesrani pisowcy nie mieli większości bo odpierdalają cyrki a kradną jeszcze więcej niż poprzednicy.



I znów nie masz racji. Nie chodzi o to, kto ile kradnie, tylko o to kim jesteśmy w Europie. Będzie rządzić PO będziemy murzynami zachodu, będą rządzić pisiory, będziemy wyrzutkami zachodu. Pytanie, co jest dla nas lepsze?
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2023-06-27, 13:38
Halman z kolegą skaldujący, że bardzo nie lubi motocyklistów...
Zgłoś
Avatar
grzech0987 2023-06-27, 20:16
kris1978 napisał/a:

data



Gumka w majtkach cię ciśnie.
Zgłoś
Avatar
Victorarmy 2023-06-27, 22:05 1
Siriuz napisał/a:

Czy to z tego marszu z 4 czerwca w Warszawie?



Nie to ten z marszu niepodległości od Konfederatów
Zgłoś
Avatar
badrass 2023-06-28, 6:36 2
vengo napisał/a:

Tfuuu, pedalstwo kałem jebiące



Ale płeć żeńską w dupę to już ok?
Zgłoś
Avatar
KUBA-SKA 2023-07-10, 22:24
Kondratowej na gorąco poproszę
Zgłoś