18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
Ozajasz 2014-11-15, 14:48 49
Co to kurwa jest, powrót ORMO?
Zgłoś
Avatar
mdmaniak 2014-11-15, 14:53 2
Proszę nacjonalistów by zaadaptowali metody ISIS i zastosowali je na psach. Może by zmądrzeli i zerwali się ze smyczy systemu.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-15, 14:53 60
Ozajasz napisał/a:

Co to kurwa jest, powrót ORMO?



Raczej państwa policyjnego.
Kiedy władza się boi zaczyna wysyłać na ulice oddziały zbrojne w tym wypadku policję.
Jeszcze trochę i będzie powrót ZOMO.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-11-15, 14:55 3
pewnie wymienili na gwiazdy dawida.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2014-11-15, 15:00 20
Powinni spalić te kurewskie sztandary faszystowskiego bydła tam na miejscu.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-11-15, 15:04 110
Archeolog napisał/a:

Powinni spalić te kurewskie sztandary faszystowskiego bydła tam na miejscu.



jest różnica między faszystami, a narodowcami. Obecnie w modzie jest zrównywanie wszystkiego co ma związek z odczuwaniem przywiązania do kraju do faszyzmu.
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-11-15, 15:06 14
@up
No fakt, to tak różne od wyzywania wszystkiego co przeciw jedynym słusznym narodowcom od lewactwa itp.
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-11-15, 15:07 16
@Archeolog
Ty kurwa młotku jeden, czy Ty znasz różnicę pomiędzy nacjonalizmem a faszyzmem?
Jebnij się w łeb. To, że jakiś idiota prostuje rękę w pozdrowieniu faszystowskim (którego geneza jest jakże odmienna) nie znaczy, że cały ruch, tudzież formacja narodowa to faszyści.
Zgłoś
Avatar
Jojanna 2014-11-15, 15:15 48
A ja mam proste rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nienawidzą Polski i wszystkiego co Polskie, oraz ludzi przywiązanych do tradycji i kraju. Wyemigrujcie w końcu, i skończcie pierdolić jak tu źle, albo zamknijcie mordki i siedźcie cicho. Jakoś żadnego cwaniaka który by złe słowo przeciwko prawicy prosto w oczy nie spotkałam, a specjalnie prowokuję rozmowy na temat polityki. Tylko tutaj udało mi się spotkać, małe, żałosne, zakompleksione chujki, mogące sobie poużywać przez neta. Bo w prawdziwym życiu to ciotuchny siedzące na garnku u rodziców i kompensujące sobie życiowe nieudacznictwo kosztem lepszych od siebie. W sumie to mi was prawie żal. Prawie.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-15, 15:21 5
Przecież prawica nie robi nic pożytecznego dla polski. Emigrować to sobie mogą watykańscy zdrajcy. Co znaczy słowo przeciwko prawicy prosto w oczy? Mam stanąć przed bandą łysych i ich zwyzywać?
Zgłoś
Avatar
cholonek 2014-11-15, 15:30 15
Za to w koszulce z jebaną mordą Che Guevary można paradować po stolicy bez problemów...
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2014-11-15, 15:30 52
Archeolog napisał/a:

Powinni spalić te kurewskie sztandary faszystowskiego bydła tam na miejscu.



Wiesz obszczymurku co przedstawiają te sztandary?

Za wikipedią:

Zielony sztandar wyszywany przedstawia:

Szczerbiec – miecz koronacyjny królów Polski, jeden z najcenniejszych zabytków i unikatowe świadectwo polskiej historii. Jedyne zachowane insygnium koronacyjne dynastii piastowskiej. Szczerbiec kładziono na ołtarzu konfesji jeszcze przed przyjściem do katedry orszaku z królem. Był następnie przypasywany królom polskim podczas koronacji.

U góry sztandaru małe logo:

Falanga lub Ręka z mieczem − symbol, używany przez polskich nacjonalistów (głównie przez środowiska związane z ruchem narodowo-radykalnym), będący stylizowanym wizerunkiem ręki trzymającej miecz.

Palić to powinni taki matołów jak ty, taki z ciebie archeolog jak mysiej cipy sandały. Ośmieszyłeś się do reszty, idź już być idiotą gdzie indziej.



Tak swoją drogą nie rozumiem jednego - jakiś pachołek konfiskuje sztandary z w/w symbolami a nie dalej jak kilka dni temu widziałem film z jakiegoś marszu gdzie pojebusy poginały z czerwonymi flagami z sierpem i młotem. Co do h*ja w tym kraju się dzieje?
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-11-15, 15:37
Co to za różnica co jest na koszulce, sztandarze czy czole. Chcą mięć swastykę na ramieniu moja sprawa.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2014-11-15, 15:59 4
Pietia82 napisał/a:



Tak swoją drogą nie rozumiem jednego - jakiś pachołek konfiskuje sztandary z w/w symbolami a nie dalej jak kilka dni temu widziałem film z jakiegoś marszu gdzie pojebusy poginały z czerwonymi flagami z sierpem i młotem. Co do h*ja w tym kraju się dzieje?



A wiesz co znaczy słowo prowokacja?
To nic innego jak próba wkurwienia części "niewygodnego" społeczeństwa i tyle.
Ot tak nagle postawili pierdyliard radiowozów na około Warszawy i trzepali wszystkie autobusy jak leci oraz rekwirowali co im się tam usrało bez powodu?
Chcieli iluś tam wkurwić i się im udało a iluś tam debilom zabrakło mózgu aby to olać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie