18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
NikeR 2015-08-16, 1:35
@up
1. AC zajebało psa, nie bezpośrednio funkcjonariusze widoczni na nagraniu
2 i 3. Mając odpowiedni argument policja w USA ma prawo zajrzeć tobie do dupy. Mogą przeszukać wóz, dom, śmietnik.
Zgłoś
Avatar
Gen 2015-08-16, 6:07 1
@up
Nie obecny na nagraniu, to fakt, ale to funkcjonariusz policji (Salt Lake City Police) 2:12.
AC zapewne przyjechało po truchło.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-08-16, 12:35
Nic kurwa nie słychać co policjant gada, za to kamerzysta wyje w chuj, może ktoś napisać co policjanci tam pierdolą?
A tak w ogóle, gościu chyba nawet nie spytał czy mieli nakaz.
Prawo jest pojebane...
Zgłoś
Avatar
WaxYL 2015-08-16, 12:40 2
Widzę, że niektórzy to angielskiego ni ponimaju ale I TAK się wypowiedzą w komentarzu. Ja pierdolę co za głąby.
Gościu powinien nieźle udupić tego policjanta.
Zgłoś
Avatar
Avangardus 2015-08-16, 12:41 1
Co wy pierdolicie kurwa debile AC zadzwoniło do niego ze MA truchło jego psa i ze został zabity, on pojechał pod swój dom i zapytał który z POLICJANTOW strzelił i zabił jego psa a policja odpowiedział ze go tu już nie ma,nauczcie się debile angielskiego bo później wyjeżdżacie kurwa za granice i robicie z siebie debili.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-08-16, 12:45
A on tam przypadkiem nie powiedział, że zabili mu psa w domu?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-08-16, 12:49 4
NikeR napisał/a:

2 i 3. Mając odpowiedni argument policja w USA ma prawo zajrzeć tobie do dupy. Mogą przeszukać wóz, dom, śmietnik.



A ten odpowiedni argument w tym wypadku, to?

Sorry, ale nie uwierzę - że z powodu tego że gdzieś zaginęło dziecko można przeszukać każdą posesję (zgodnie z prawem).

Takie bajeczki to w ZSRR opowiadali grzecznym lewackim dzieciom.
Zgłoś
Avatar
Domanzbyt 2015-08-16, 12:54 1
On się nie śmieje, tylko słońce mu wali mu po oczach i się krzywi.
Zgłoś
Avatar
PolaczekRR 2015-08-16, 13:31
Jebać policyjne kurwy na całym świecie , poza Australią i Nową Zelandią
Zgłoś
Avatar
MrocznnyElfin 2015-08-16, 13:57
pipalol2 napisał/a:


Jak można takim kurwa kretynom dać pistolet?



Jak można takiego kurwa burka puszczać luzem na nieogrodzonej posesji??
Zgłoś
Avatar
slooowhand 2015-08-16, 14:06 5
komentarze w stylu piesek zginal czy badz mezczyzna i przestan plakac nad psem to najwieksza plaga tego portalu. zjeby ktore mysla, ze przez takie pierdolenie pokazuja jacy sa twardzi, a w rzeczywistosci zwierze to jedyne co moga skrzywdzic, bo od normalnego goscia by dostali po pizdzie
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-08-16, 14:23
Ileż tu lewactwa i pseudosadoli siedzi...
Chuj to kogoś obchodzi czy koleś płacze czy nie. To, że ktoś z Was, jest zbyt tępy by zrozumieć, że człowiek może się zaprzyjaźnić ze zwierzęciem to Wasz problem.
Ale logika nakazuje zastrzelić tych policjantów.. jeśli są to podludzie, którzy według swojego widzi mi się, strzelają do kogoś/czegoś na czyimś prywatnym terenie, to stanowią poważne zagrożenie. Tak na marginesie, nawet stali tam zdaje się na prywatnym trawniku.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-08-16, 16:13
W momencie, kiedy koleś mówi o tym, że piesek był jego przyjacielem od trzech lat i że teraz będzie musiał zmyć krew i go pochować też jebnąłbym śmiechem. Widać, że policjanci prawdziwi sadole.

No dobra, rzeczywiście nie powinni byli gościowi zastrzelić tego psa, ale to jest sadistic, a nie forum animalsów, więc obrońców futrzaków proszę o zluzowanie dup.

P.S. Obejrzałem do końca, koleś się popłakał. O ja jebie!
Zgłoś
Avatar
Orzech150 2015-08-16, 16:40 3
MrocznnyElfin napisał/a:



Jak można takiego kurwa burka puszczać luzem na nieogrodzonej posesji??



Naucz się angielskiego, bo sam gościu w 20 sekundzie mówi, że zabili go na ogrodzonej posesji. Jak dla mnie to jest nie do pojęcia żeby bez nakazu weszli do twojego ogrodzonego ogrodu na którym biega sobie pies. Pana nie ma w domu, ktoś wchodzi na ich teren, jak inaczej pies to może zrozumieć jak nie jakiś intruz.

A wszyscy Ci co nazywają go ciotą, bo płacze po psie to życzę wam żeby wasza rodzina zginęła jak najszybciej. No i oczywiście bez żadnego płakania mi tam!
Zgłoś
Avatar
DRUGA_WOJNA 2015-08-16, 16:44 1
Loaloa napisał/a:



P.S. Obejrzałem do końca, koleś się popłakał. O ja jebie!


No tak, bo prawdziwi sadole tacy jak ty płaczą tylko kiedy upuszczą telefon na ziemię i mama nakrzyczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie