18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Kongres Nowej Prawicy
Puchacz399 • 2014-02-19, 14:06
Jako, ze tak dużo ludzi się wypowiada na temat o którym nie ma pojęcia... Zachecam was do przeczytania programu wyborczego Kongresu Nowej Prawicy. Korwin zaczyna być porównywany do Hitlera wiec proszę... Przeczytajcie sobie jak bedzie mordowal nasz Adolf. Naprawde zaczyna mnie wkurwiac, ze ludzie, którzy chcą zrobić cos dla dobra naszego kraju sa nazywani debilami i oszolamami przez media mi idiotow powiązanych z lewica.
Oto link: nowaprawicajkm.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp

Apeluje tylko, o to, byśmy byli jedynie swiadomymi wyborcami. Porownajcie to z postulatami Tuska, albo Kaczynskiego, czy Palikotow i zobaczcie, kto i dla kogo chce cos zmienić.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-23, 6:16
Puchacz399, ta desperacja, ta złość, ten smutek w wypowiedzi. Moje dzieło jest tu zakończone. Kolejny złamany użyszkodnik do kolekcji!
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-23, 18:28
DUST DEVIL chcialbys. nie starczyłoby Ci jaj, żeby mnie zniszczyć. madrzyc, to Ty się potrafisz, ale na odleglosc. jesteś z daleka od swojej ojczyzny, a mówisz jak ja kochasz. wciskasz ludziom gowno do glowy, bo Ciebie już chuj ten kraj obchodzi. jesteś prawdopodobnie potomkiem ubeka, który tak sobie przejebal na naszej pięknej choć rozkradanej ojczystej kolebce, ze musial stad wypierdalac, bo by go zajebano, albo osadzono. pruj się dalej przez kabel. kiedyś odwiedzę ta Szkocje, albo poczekam, az ty nas odwiedzisz, to się możemy wymienić poglądami. jeżeli możesz. bo podejrzewam, ze nie wyjechales z przyczyn zarobkowych, mój najukochańszy zydo-komuszku z Sadistic.pl. PS. kocham caluje i pozdrawiam, ze słonecznej, niezłomnej i nadal nie do końca ogłupionej przez was Polski.
Zgłoś