18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Kongres Nowej Prawicy
Puchacz399 • 2014-02-19, 14:06
Jako, ze tak dużo ludzi się wypowiada na temat o którym nie ma pojęcia... Zachecam was do przeczytania programu wyborczego Kongresu Nowej Prawicy. Korwin zaczyna być porównywany do Hitlera wiec proszę... Przeczytajcie sobie jak bedzie mordowal nasz Adolf. Naprawde zaczyna mnie wkurwiac, ze ludzie, którzy chcą zrobić cos dla dobra naszego kraju sa nazywani debilami i oszolamami przez media mi idiotow powiązanych z lewica.
Oto link: nowaprawicajkm.pl/info/dokumenty-np/program-wyborczy-knp

Apeluje tylko, o to, byśmy byli jedynie swiadomymi wyborcami. Porownajcie to z postulatami Tuska, albo Kaczynskiego, czy Palikotow i zobaczcie, kto i dla kogo chce cos zmienić.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-19, 14:22
Oczywiście Korwin ma mój głos ale wkurza mnie to, że przy nie których poglądach twardo/sztywno trzyma się prawej strony a może tak coś na logikę. Wiem wiem on ma większość poglądów na logikę ale no....no nie wiem. Nie podoba mi się to, że ludzie sami mają decydować o nauce dzieci-czy ich wyslac do szkoły czy nie. Tutaj moje zdanie jest takie, że trzeba wysyłać i chuj a nawet jestem za tym aby wysyłać 6 latków bo wtedy młodszy móżg ma większy bodziec do rozwoju i jak narazie 100% osób które znam, któe poszły o rok wcześniej do szkoł są po prostu mądre!

Przy likwidacji zus jak najbardziej za ale bardziej mi tutaj pasuje gowin. Ludzie są idiotami i jaky człowiek miałby sam odkłądac na przyszłość, by po prostu tego nie robił a na starość "państwo daj, państwo złe" więc musiałby być przymus oddawania jakiegoś procentu wypłaty i stworzyć taki system aby utrzymanie go było jak najniższym kosztem a nie że teraz utrzymanie zusu kosztuja ileś tam miliardów złotych a te pieniądze są brane z zusu...

No a tak w ogóle to KNP ma chyba najzajebistrze logo w historii polityki polskiej bardzo mi się podoba
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-19, 14:55 1
@NieWiemZeWiem no z ta szkola, to masz absolutna racje... trochę mnie to wkurza, ale na tym polega wolność. chcesz być debilem, to proszę bardzo. a jednak większy wpływ na dziecko powinni mieć rodzice niż państwo. to rodzic powinien naklonic dziecko do edukacji i wskazać mu jak wybrać prawidlowa droge zyciowa. a jeżeli rodzic jest debilem to trudno. po jakims czasie nic zyciowa jego rodu zniknie.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-19, 15:04 1
Zagłosuję na KNP jeśli podasz mi ich program wyborczy, a nie jakieś puste hasła.
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-19, 18:00
@Dupa_Zza_Krzaka a skad wiesz, ze puste? czas pokaze. jak na razie to widze wszystkie obietnice pospelniane przez poprzednie rzady. Irlandia kurwa jak w morde strzelil. ja proponuje tylko, żeby nie glosowac na tych darmozjadow, co to już mieli większość w sejmie, a nie zmienili nic. spojrz na przykład na obecne postulaty Kaczynskiego. chce dofinansowywać ludzi których nie stać na mieszkania, czyli inaczej mowiac znow nas zadluzyc... stać nas na to? ludzie kurwa mniej telewizyjnej propagandy wam polecam. zobacz te bezrobocie które jest wśród młodych... czym jest spowodowany kryzys? tym, ze ludzie nie maja gotówki. dlaczego nie maja gotówki? bo za duże podatki. dlaczego padaja firmy? bo jest chujowa polityka stosowana. firmy które startują placa takie same podatki jak te co już się wybily... gdzie tu sens? wiecie dlaczego nigdzie nie mowi się o Korwinie? bo jakby jego kilka mądrzejszych pomyslow przedstawić, to te darmozjady z lewicy, bez wyksztalcenia, by wrocily tam gdzie ich miejsce. (zamiatać chodniki) a tak brylują dalej w lawach sejmowych... baby z kutasami, geje i celebryci i komunistyczni zbrodniarze lub ich potomkowie, którzy sa znani z tego, ze sa sławni... a za co? chuj go wie. jest sławny, to widać zasluzyl, żeby na niego zaglosowac. kurwa ale się zagotowałem.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-20, 11:37
Mówisz to sam co KNP. Same ogólniki, zero konkretów.
Właśnie dlatego chciałem, abyś znalazł mi co i jak mają zamiar zrobić. Obecny "program" niczym nie różni się od obietnic Tuska czy Kaczyńskiego. Nie wystarczy powiedzieć "zniesiemy podatek dochodowy" trzeba wiedzieć jak to zrobić.
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-20, 14:39
@Dupa_Zza_Krzaka mowie tylko, ze cala reszta już miała szanse i gowno zrobila. myślisz, ze jak dasz druga szanse PiSowi, SLD, PSL, albo trzecia szanse PO, to cos zmienia? wole zobaczyć jak się zachowa KNP i czy wprowadzi jakies reformy który poprawia sytuacje tego kraju. jak się nie sprawdzi, to trzeba rzucic pomysl na stworzenie nowej partii, bo nie widze innej opcji.
przede wszystkim KNP chce dekomunizacji, czytaj lustracji. a tego chce ja tak jak i każdy normalny człowiek w tym kraju.
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-02-20, 15:16
Puchacz399 napisał/a:

przede wszystkim KNP chce dekomunizacji, czytaj lustracji. a tego chce ja tak jak i każdy normalny człowiek w tym kraju.



1. Gdzie to jest w tym ich programie?

2. Mam zagłosować na nich tylko dlatego, że reszta to gówno?

3. Zero konkretów. "Zniesiemy podatki" nie różni się niczym od "damy każdemu 100 milionów".

4. Nawet w ich bardziej szczegółowym programie (KLIK) jest mało konkretów.

W filmach to potrafią masakrować wszystkich, ale napisać to co w nich mówią sprawia im widocznie trudność.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-20, 19:13
Puchacz399, po chuj mi lustracja skoro zanim KNP dojdzie do władzy to wszystkie komuchy już dawno będą poza polityką, a często pewnie poza życiem. Jaruzelski za parę lat, a może miesięcy umrze, Kiszczyński też. Kozły ofiarne KNP i Ruchu narodowego topnieją im na oczach.

Mam gdzieś, czy moim prezydentem jest działacz w KC PZPR czy ultra prawak z KNP - ważne, żeby w państwie żyło się lepiej.

A tak swoją drogą, wszyscy mówią, jakie to złe było SLD, ale zasada jest taka, że wszystkie reformy wymagają czasu - jak oni stracili stołek to ich reformy zaczęły działać i PiS z PO przywłaszczyły sobie ich osiągnięcia. No bo chyba nie wierzycie, że dziś przyjęta reforma np rolnictwa już jutro będzie pozytywnie/negatywnie oddziaływać na sektor.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-02-20, 19:40
@up, to już wiem kto głosuje na SLD.

@boberm, jeśli dla Ciebie zniesienie podatku dochodowego/akcyzy, obniżenie VATu do stawki minimalnej, 15%(narzuconej przez UE) itp. itd to nie jest konkret to chyba rzeczywiście rodanie 100 mln byłoby dla Ciebie konkretem..
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2014-02-20, 22:11
Z całym szacunkiem, ta lista haseł nawet nie stała obok programu wyborczego.
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-02-20, 23:09
kroplowa napisał/a:

@up, to już wiem kto głosuje na SLD.

@boberm, jeśli dla Ciebie zniesienie podatku dochodowego/akcyzy, obniżenie VATu do stawki minimalnej, 15%(narzuconej przez UE) itp. itd to nie jest konkret to chyba rzeczywiście rodanie 100 mln byłoby dla Ciebie konkretem..



Obietnica "damy 100 milionów" jest bez sensu, bo nie wiadomo skąd ma być ta kasa. Obietnica "zniesiemy i obniżymy wszystkie podatki" jest bez sensu, bo z czego ma się utrzymać państwo? Podczas "masakrowania w tv" chcą zlikwidować prawie wszystko co publiczne, a tu tylko piszą, że umożliwią dostęp do prywatnego szkolnictwa/ubezpieczeń/leczenia itp. Coś jak JP na 50%.

Niby jest napisane, że zredukują biurokrację, ale jak skoro nie jest napisane wprost, że nie będzie publicznych szkół, szpitali, zus i inne syfy.

Nie ma nic konkretnego o dostępie do broni, oświacie, służbie zdrowia, jak konkretnie ma wyglądać "uznawanie wartości chrześcijańskich". Jakaś z dupy Rada Stanu, co to ma w ogóle być, zero wyjaśnień. Jak usuną skorumpowanych sędziów?
Kto jest skorumpowany na lewo, a uczciwi na prawo?
To by było na tyle, choć jeszcze wiele kwiatków się znajdzie.

Sam często widzę jak ktoś mówi: "JKM/KNP nie jest popularne bo w TV milczą i nie pokazują". Więc wyobraźmy sobie, że jakiś obywatel chciałby się dowiedzieć coś o tej partii, wchodzi na jej stronę a tu takie gówno - stracony głos na 100%.

Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
Polandball 2014-02-21, 17:59
@up rozumiem, nie doczytałeś na stronie "Program KNP"

link: nowaprawicajkm.pl/info/dokumenty-np/program-kongresu-nowej-prawicy

II Sprawy społeczne
Cytat:


6. Oddamy ludziom pieniądze, które płacą dotąd pod przymusem na służbę zdrowia i umożliwimy każdemu dostęp do lecznictwa prywatnego.
[...]
9. Oddamy ludziom pieniądze płacone na oświatę (na początek w formie bonu oświatowego) i umożliwimy każdemu tym samym dostęp do dobrej prywatnej oświaty.



A co do pytania "z czego ma się utrzymać państwo?"
odsyłam na stronę: mapawydatkow.pl/

Policz, ile zaoszczędzisz likwidując ZUS, KRUS, NFZ, utrzymanie samorządów ( bo to one będą regulować budżet podatkami lokalnymi), szkolnictwo wyższe, pomoc społeczną, wspieranie rynku pracy, edukację etc.
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-21, 18:12
to podajcie mi jakas rozsadniejsza opcje i ich swietlane pomysły... pozdrawiam. Palikota, Tuska, Jarka, czy Millera. a może PZPR powołamy na nowo? o dekomunizacji mowi... a to więcej niż robi w tej sprawie cala reszta. jest to potrzebne, bo ograniczy korupcje i matactwa. szkoda, ze w Polsce idąc na wybory trzeba wybierac na zasadzie mniejszego zla. szczerze mowiac, to jest dupokracja. wole dac szanse komus kto jeszcze się nie nakradl i patrzeć mu uważnie na rece z nadzieja, ze może on cos zmieni na lepsze dla większości, a nie dla "elit". w najgorszym przypadku pozstaje mi czekac az ktoś stworzy jakas rozsadna alternatywę. a z Toba DUST DEVIL nie gadam. bez zaglądania w twoje spodnie wiem, ze jesteś obrzezany, albo pewnie bardziej przypominasz begowskiego po wizycie w klinice w, Bangkoku. (czego to ludzie od was nie zrobia, żeby zasiać ferment i podzielić spoleczenstwo: zmieniacie nazwiska, plec, ulepszacie historie, depczecie kosciol, księży oraz nasza wiare) chuj Cie wie. bawcie się dobrze poki wam jeszcze los sprzyja. kto mieczem wojuje od miecza ginie. kiedyś te ziarno nienawiści które w nas zaszczepiacie wkoncu wykiełkuje i kto wie, czy nie skieruje się przeciwko wam. wierze w to, ze kiedyś odpokutujecie za swoje kurestwo. czuc z daleka twoje żydowsko-komunistyczne korzenie.
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-02-21, 18:36 1
KNP ma mój głos, JKM szanuję, byłem na kilku spotkaniach z nim, chociaż nie do końca czasami go rozumiem.
Nie dlatego, że nie rozumiem tego co mówi, tylko dlaczego to mówi. Czasami mam wrażenie, że celowo chce stracić poparcie. Dlatego na tym polu jest wielu polityków lepszych od niego! Tak właśnie, chociażby Leszek Miller, Kaczyński czy nawet Tusk. Nie mówię oczywiście o poglądach, nie ma o tym mowy. Ale są oni na pewno bardziej profesjonalni w tym co robią- skutecznie udaje im się ogłupiać ludzi i manipulować nimi. Przy tym bardziej ważą słowa i są poprawni.
Gdyby JKM bardzo chciał podnieść wyniki to powinien powiedzieć, nie PRYWATYZOWAĆ WSZYSTKO! Bo ludzie mogą się obawiać radykalnych zmian, zamiast tego "zdjąc przymus składek na ZUS, jak ktoś będzie chciał tam wpłacać to droga wolna". Nie powinien wspominać przy tym o żadnym Hitlerze czy paraolimpijczykach. Ludzie są bardzo czuli na te tematy i nawet jak usłyszą te słowa to już im coś zaświta w pustym łbie i nie będą się chcieli zagłębiać w sens.
Ponadto, słynne masakry Korwina, jak pięknie brzmią, to czasami są zwyczajnie nietrafione albo wymijają odpowiedź. Dajmy na to taki przykład
http://www.youtube.com/watch?v=A_NGP8yTc6A
pomijając, że gnojek jest bezczelny to porównując podaktki w Bułgarii i Rumunii do Holandii, wykazuje kompletny brak wiedzy i ignorancję. Porównywanie biednej Rumunii (swoją drogą płaca minimalna prawie na poziomie średniej krajowej, więc powinno mu się podobać) do bogatej Holandii, to tak jakbym porównał gościa, który jedzie samochodem, spokojnie przez miasto 40 km/h i rowerzystę, który ledwo zipie i jakoś go dogania. Tu nie mają znaczenia puste cyferki , za którymi nic się nie kryje tylko siła nabywcza. A z tej, z kolei jasno wynika, że Holendrowi, jak się zabierze nawet 60 % w podatkach, to będzie mu lepiej niż rumunowi, któremu się zabierze 15 czy 20%. Podaje tylko przykłady, nie orientowałem się dokładnie jakie są stawki podatkowe w tych krajach. I takimi argumentami Korwin powinien punktować takich gnojków, co preczytali gdzieś parę cyferek i chcą pogadać.
Na szczęście JKM ustępuje powoli miejsca młodym KaNaPowcom i ci dają rade
Mimo wszystko wielki szacun i tak dla Janusza i mam nadzieję, że już niebawem KNP osiągnie pierwszy sukces w wyborach do europarlamentu!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie