18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
L................z 2023-11-02, 14:10 3
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2023-11-02, 14:10 3
Miód na moje oczy
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2023-11-02, 14:13 34
Tymczasem w paryskim metrze:



„jebać żydów, jesteśmy nazistami i dumni, niech żyje Palestyna”
Zgłoś
Avatar
julek1947 2023-11-02, 14:25 12
Uuuu antysemityzm. Nie dobra o tym mówić.
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-02, 14:43 27
Któryś sadol zauważył, że to Żydzi biją Żyda?
Zgłoś
Avatar
Fima 2023-11-02, 14:46
Ale na deski poleciał
Zgłoś
Avatar
Rak.Odbytu 2023-11-02, 14:46 19
Flodzia napisał/a:

Tymczasem w paryskim metrze:


Kolorowi naziści? Nie znam języka, ale jeśli to prawda to spierdolenie sympatyków Hamasu osiągnęło poziom absurdalno-komiczny.

Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2023-11-02, 14:50 12
Żyd Żydowi Żydem.
Zgłoś
Avatar
KremufkowyPotwor 2023-11-02, 15:02 61
Jedzie wycieczka żydów do Oświęcimia autobusem. Jadą, jadą aż nagle zaczyna autobusem szarpać i w końcu staje. Kierowca wychodzi, próbuje coś naprawić, ale bez skutku. Postanawia poszukać pomocy, ale wkoło same lasy, pola i tylko jeden domek w oddali. Podchodzi, puka, otwiera mu starszy jegomość:

-Panie, ratuj pan, żydów wiozę do Oświęcimia, a autokar mi się zepsuł i nie zdążymy przed zmrokiem - błaga kierowca.

-Ale panie, co ja mogę panu pomóc, jak ja tylko jeden mały piecyk mam.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2023-11-02, 15:10 156
Mariusz napisał/a:

Miód na moje oczy


Flodzia napisał/a:

Jakie to było piękne



Pierdolnięci jesteście ? Żymiańscy ortodoksi to wśród nich najnormalniej myślący, dobrzy ludzie, którzy na filmie są pacyfikowani przez skrajnie faszystowski syjonistyczny rząd izraela. Jak można popierać współczesny izrael ? Wiecie co oni wyprawiają z innymi nacjami i co mówią o Polsce ? Wg nich już nas kupili i jesteśmy ich gojami pociągowymi. Aż tak macie wyprane łby, czy nie skumaliście co się dzieje na tym filmie ?
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2023-11-02, 15:19 18
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Pierdolnięci jesteście ? Żymiańscy ortodoksi to wśród nich najnormalniej myślący, dobrzy ludzie, którzy na filmie są pacyfikowani przez skrajnie faszystowski syjonistyczny rząd izraela. Jak można popierać współczesny izrael ? Wiecie co oni wyprawiają z innymi nacjami i co mówią o Polsce ? Wg nich już nas kupili i jesteśmy ich gojami pociągowymi. Aż tak macie wyprane łby, czy nie skumaliście co się dzieje na tym filmie ?



Nie ma lepszych czy gorszych żydów - żyd to żyd i każdy z nich ma we krwi pogardę dla innych.
Zgłoś
Avatar
Gregigregi 2023-11-02, 15:22 29
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Pierdolnięci jesteście ? Żymiańscy ortodoksi to wśród nich najnormalniej myślący, dobrzy ludzie, którzy na filmie są pacyfikowani przez skrajnie faszystowski syjonistyczny rząd izraela. Jak można popierać współczesny izrael ? Wiecie co oni wyprawiają z innymi nacjami i co mówią o Polsce ? Wg nich już nas kupili i jesteśmy ich gojami pociągowymi. Aż tak macie wyprane łby, czy nie skumaliście co się dzieje na tym filmie ?



Brawo, wlasnie mialem pisac, wyreczyles mnie. Fajnie ze ktos jeszcze na tym portaluma jakas wiedze. Pozdrawiam.

Flodzia napisał/a:

Nie ma lepszych czy gorszych żydów - żyd to żyd i każdy z nich ma we krwi pogardę dla innych.



No wlasnie nie, nie masz racji. Zionists, tego powinnismy sie najbardziej obawiac.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-11-02, 15:33 1
Nie ma to jak pejsa w klatce zamykać
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-11-02, 15:35 1
Flodzia napisał/a:

Nie ma lepszych czy gorszych żydów - żyd to żyd i każdy z nich ma we krwi pogardę dla innych.


Tak mają pogardę! A do tego nie mają napletków!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie