18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Koniec świata wg Jehowych
grey_warden • 2015-02-09, 19:41
Gdy piłem siódmą kawę z rzędu (lubię kawę ), naszła mnie taka myśl. Otóż świadkowie Jehowy ogłaszają wszem i wobec nadchodzący koniec świata, tak? Skoro są zajebiście religijni, to koniec świata jest im na rękę, przyjdzie Jezus, ich nagrodzi i ukarze skurwysynów, normalnie sielanka. Jest jedno małe "ale". Podobno "nie znacie dnia ani godziny". Koniec świata ma być niespodziewany, a skoro oni tak wszem i wobec to rozgłaszają, to wkurwiony Bóg przesuwa ciągle datę, bo niszczą jego zajebistą niespodziankę?
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2015-02-10, 13:58
Nie myśl więcej
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2015-02-10, 14:21
długo nad tym myślałeś??
Zgłoś
Avatar
a................h 2015-02-10, 19:07
Jehowi to przypadkiem nie uznają Jezusa?
Zgłoś
Avatar
javal 2015-02-10, 20:40
To co mnie najbardziej rozpierdala u jehowych to to że uważają że w niebie jest ograniczona ilość miejsc więc nie wszyscy z nich się tam dostaną a jednocześnie mają misie żeby więcej ludzi wciągnąć do swojej sekty. Fuck logic.
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2015-02-10, 21:34
@javal
Kolejny głąb powtarzający zasłyszane gdzieś brednie... Rozmawiałeś kiedyś ze ŚJ że tak mówisz? Mądry człowiek nie wypowiada się na tematy na których się nie zna. Wiem co ŚJ głoszą bo dokładnie się wszystkiego dowiedziałem, od nich samych a nie z tego co ludzie mówią...
Zgłoś
Avatar
Tallahasee 2015-02-10, 21:47
pSTANLEY, Nie, nie chcę kupować żadnej książeczki.
Zgłoś
Avatar
WroomWroom 2015-02-10, 22:01
@Tallahasee . Polecam pobrac za darmo ksiazke pod tytulem biblia zamiast swiecic glupotą :*
Zgłoś
Avatar
Brackibrat 2015-02-10, 23:07 2
Jak dla mnie to trzeba albo nie mieć wstydu żeby wpierdalać się na siłę ( bo przecież nikt normalny tych debili nie wpuszcza) komuś do domu i truć mu dupę o rzeczach, których ten ktoś wgl nie ma ochoty rozmawiać. W dodatku nie potrafią zrozumieć jak człowiek mówi NIE, taka menda będzie Cie nachodzić nawet i sto razy. Sam miałem nieprzyjemność wziąć raz jakąś gównianą broszurkę żeby się odjebali ale poskutkowało to tylko tym że te chamy zaczęły mnie nachodzić regularnie. Byli u mnie kurwa SIEDEM razy ! Mimo że za każdym razem mówiłem żeby wsadzili sobie swoje zjebane poglądy w swoje brudne jehowe dupska. Ostatnim razem jak przyszli otworzyłem drzwi i wylałem na nich wiadro wody. Więcej ich już nie widziałem
Ale tak jak pisałem trzeba być zjebanym do szpiku kości żeby wciskać komuś na siłę takie pierdolenie, każdemu kto teraz bedzie mnie hejtował polecam przeczytać chociaż jedną broszurkę od tych śmierdzieli. To gówno które próbują wcisnąć ludziom nie ma żadnej spójności
Zgłoś
Avatar
kacap 2015-02-11, 9:02
kevin171 napisał/a:

Kawe sie zalewa wrzątkiem



Buahaha jak 90% Polaków biedaków w życiu parzonej kawy nie pił, tylko "zalewa" rozpuszczałę (albo nawet i mieloną) czajnikiem. Nie, nie trzeba mieć rurek i chodzić do Starbucksa na latte za 14zł, kawiarkę/kafeterkę/zaparzacz (zwał jak zwał) można za 20zł kupić. To jest tylko kwestia mentalnej biedy u nas, kraj kurwa kawy w granulkach i piwa bez chmielu, zwierzęta takiego syfu nie jedzą i nie piją co polski nabywca.
Zgłoś
Avatar
grey_warden 2015-02-11, 13:37
Egzamin zdany, a kawę zaparzam swoim sposobem, tajemnym
Zgłoś