18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ziembix 2019-05-09, 23:07 1
Butami na pewnie drewnianych podstawach tak jebła a nie mordą. Po za tym fajna dupa
Zgłoś
Avatar
bodzionek 2019-05-09, 23:47 4
Kiedyś (dawno dawno) wychodziłem z klatki, wychodziła też koleżanka fajna z klatki obok. Chciałem tak dziarsko wyjść, a że były w nocy przymrozki, wyjebałem się i prawie ryjem zaryłem w ziemię. Podniosłem się szybciej niż się wywróciłem. Niestety było już za późno. Widziała. Spytała wtedy czy wszystko ok. Powiedziałem, że ok, ale chciało mi się płakać.
Zgłoś
Avatar
de_Sade 2019-05-09, 23:56 33
bodzionek napisał/a:

Kiedyś (dawno dawno) wychodziłem z klatki, wychodziła też koleżanka fajna z klatki obok. Chciałem tak dziarsko wyjść, a że były w nocy przymrozki, wyjebałem się i prawie ryjem zaryłem w ziemię. Podniosłem się szybciej niż się wywróciłem. Niestety było już za późno. Widziała. Spytała wtedy czy wszystko ok. Powiedziałem, że ok, ale chciało mi się płakać.


A było powiedzieć, że Cię z nóg zwaliło, jak zobaczyłeś, że ona z tej drugiej klatki wychodzi... Ech! Chłopaku!!!
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-05-10, 7:12
Mam tylko 249 watowy, więc nie oglądam a Ty piwa nie dostajesz
Zgłoś
Avatar
GOLOP 2019-05-10, 21:54
Ale Ty jesteś DEBIL 250W mocy w prawdziwym (nie made in Auchan/Lidl/Biedronka) RMS? Człowieku szyby by ci wyjebało
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-05-10, 22:44 1
GOLOP napisał/a:

Ale Ty jesteś DEBIL 250W mocy w prawdziwym (nie made in Auchan/Lidl/Biedronka) RMS? Człowieku szyby by ci wyjebało



od kilku lat nie mam szyb
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2019-05-11, 18:09
HAL9000/2 napisał/a:

od kilku lat nie mam szyb



Dobre!
Zgłoś