18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Lemonhaze69 2019-06-10, 17:21
Zabiłbym cwela jebanego
Zgłoś
Avatar
kzf 2019-06-10, 17:28 2
@petru23, zacznij zdawać sobie sprawę, że jak podrośnie, to będziesz musiał pilnować całego osiedla lub wsi
Zgłoś
Avatar
petru23 2019-06-10, 17:34 2
@up
Wiem, dlatego wziąłem się za sprzątanie piwnicy

Coordinator napisał/a:

To skąd wiesz co działo się na filmie powyżej?



Umiem czytać.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-06-10, 18:11
petru23 napisał/a:

@up
Wiem, dlatego wziąłem się za sprzątanie piwnicy.



Posadzki na razie nie skuwaj. Może nie będzie potrzeby...
Zgłoś
Avatar
oskar87777 2019-06-10, 18:36 1
Zwykły smieć
Zgłoś
Avatar
furandi 2019-06-10, 18:55 3
Znając kraje latynoskie, to mozliwe, ze i tak niebawem koles zginie zatrzelony lub zadzgany, jest tez opcja, ze cala rodzinka zostanie zaszlchtowana. Ciekawi mnie, jaki % rodzin w ameryce łaciskiej moze poszczycic sie tym, ze nkogo z bliskich nie zamrdowano, a w szczegolnosci w Brazylii, nie mówiąc o Manaus.
Zgłoś
Avatar
Maraza7.1 2019-06-10, 18:59 1
Ma ktoś filmik jak jego napierdalają?
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-06-10, 19:09
Nemenesis napisał/a:

Łobuz kocha najbardziej



co to ma do rzeczy? większość facetów zmienia się po ślubie w tyranów uwierz w robocie się takiego gówna nasłuchałam że mam w dupie już za mąż pójście czy posiadanie dzieci
Zgłoś
Avatar
brzoza 2019-06-10, 19:10
furandi napisał/a:

Znając kraje latynoskie, to mozliwe, ze i tak niebawem koles zginie zatrzelony lub zadzgany, jest tez opcja, ze cala rodzinka zostanie zaszlchtowana. Ciekawi mnie, jaki % rodzin w ameryce łaciskiej moze poszczycic sie tym, ze nkogo z bliskich nie zamrdowano, a w szczegolnosci w Brazylii, nie mówiąc o Manaus.



mistrz
Zgłoś
Avatar
danielesss 2019-06-10, 19:24
Przypomniało mi się jak kiedyś u mnie na osiedlu wszyscy dowiedzieli się o takim gościu co zrobił stereo swojemu dziecku ze skutkiem uszkodzenia słuchu u malucha, powiem krótko, karma wróciła bardzo szybko.
Zgłoś
Avatar
kampow 2019-06-10, 20:19
Zajebałbym kurwe
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-06-10, 21:50
mihauek napisał/a:

Wy zawsze widzicie tylko jedną stronę medalu, a co jeśli ta mała obrażała jego matkę? Co jeśli mówiła coś, za co należało jej się stereo? Nie oceniajcie pochopnie, nigdy.



Tobie się należy stereo, w dupę i do japy!
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2019-06-11, 6:48
krasnal_hałabała napisał/a:

Jak sobie kobitka bierze mężczyznę ze względu na wygląd i wielkość chuja oraz jurność to tak to jest, potem będzie płacz i "samotna matka szuka kochającego, miłego, spokojnego mężczyznę ze stałą i legalną pracą i mieszkaniem/domem, wygląd się nie liczy", da dupy sebusiowi a na tatusia poszuka sobie pracusia.
A jak pisał Tuwim
"Piotr miał cię za swą dziką żądzę,
Jan za to że jest piękny ciałem,
Alojzy miał cię za pieniądze,
Ja zawsze cię za kurwę miałem".



Już wyleczyłeś się z kompleksów?
Typ naprawdę w swoim komentarzu napisał, że wybierają faceta przez pryzmat wielkości chuja hahahaha nawet jeśli tak jest to co Cię boli... w sumie chyba wiem co
Dostałeś sporo lajków na sadolu, chwilowo Cię wyleczyli z kompleksów ale pamiętaj, od piwek na sadolu kutas nie rośnie więc juz przejebane będziesz miał do końca zycia
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-06-11, 12:45
@up, Kto tutaj leczy swoje kompleksy...
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-06-11, 12:46
Jedno słowo - zutylizować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie