18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Konkurs dożynkowy (Nidzica)
discoteq • 2022-08-30, 15:40
Konkurs "sołectw" na tegorocznych dożynkach (27.08.2022)... Idealne zabawy na imprezy rodzinne (z dziećmi)...



Dożynki to ludowe święto połączone z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych. Zgodnie z tradycją mieszkańcy najpierw biorą udział w mszy świętej, a następnie odbywają się zabawy obfitujące w liczne konkursy.
Zgłoś
Avatar
szpunar85 2022-08-31, 10:25
~VeIture napisał/a:

Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to kurwa nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.



Chyba jakiegoś innego sadistica czytasz, albo Ci się pomyliło z onetm. Żywcem nikt tu by nie klaskał czegoś takiego.
Zgłoś
Avatar
SanEscobar94 2022-08-31, 10:25 2
slaveyy napisał/a:

No ale co Ty kurwa porównujesz? Co ma głupia zabawa do kościoła?



No przecież "woke culture" to głównie gówniaki, które właśnie nie za bardzo wiedzą co chcą powiedzieć i co myślą, ale chcą brać udział w czymś ważnym, a że trafiły się czasy pedałów to będą brać udział w tym. Ostatnio miałem rozmowę z koleżanką z pracy. Grzecznie, kulturalnie, opowiedziała mi jak to ją wkurza, że geje w Polsce nie mogą czuć się bezpiecznie, ale nie potrafiła podać chociaż jednego przypadku z całego swojego żyćka, gdzie gejuch został potraktowany jakkolwiek inaczej niż hetero. Tak czy tak stwierdziła, że jestem zacofany i elo.
Zgłoś
Avatar
skkkkkuczysynek 2022-08-31, 10:58
wieśniackie świeto dla wieśniaków, widac ze same buraki
Zgłoś
Avatar
S................e 2022-08-31, 11:01
SanEscobar94 napisał/a:

No przecież "woke culture" to głównie gówniaki, które właśnie nie za bardzo wiedzą co chcą powiedzieć i co myślą, ale chcą brać udział w czymś ważnym, a że trafiły się czasy pedałów to będą brać udział w tym. Ostatnio miałem rozmowę z koleżanką z pracy. Grzecznie, kulturalnie, opowiedziała mi jak to ją wkurza, że geje w Polsce nie mogą czuć się bezpiecznie, ale nie potrafiła podać chociaż jednego przypadku z całego swojego żyćka, gdzie gejuch został potraktowany jakkolwiek inaczej niż hetero. Tak czy tak stwierdziła, że jestem zacofany i elo.


Tak samo grzecznie z nią rozmawiałeś?

slaveyy napisał/a:

O jakiej hipokryzji ty mówisz? Obleśne pedały z dupa na wierzchu, z dildami, i innymi dziwactwami na tęczowych paradach różnią się chyba od głupiej zabawy stukania w patelnię.



Różnią się tylko tym kościołem. Reszta tak samo pojebana. Zresztą kk też.
Zgłoś
Avatar
Makreks 2022-08-31, 11:23
~VeIture napisał/a:

Widzę, że tutaj niektórzy mają dobry ból dupy w komentarzach bo ludzie się cieszą z prostej zabawy i nikomu nie robią krzywdy ani nie zmuszają.
Jakbyście oglądali marsz pederastów ze sprzętem lgtvhd+ gdzie miachał z kubą za gołe dupy się macają 40cm wibratorami to byście klaskali i płakali z zachwytu jakie to k***a nowoczesne a nie zaścianek co dla jaj łyżką wali w patelnię na dupie baby.
Nie mój rodzaj rozrywki takie dożynkowe zabawy ale ani mnie to k***a grzeje, ni ziębi. Widzę, przechodzę dalej a nie się spuszczam nad tym, że w kraju gdzie jest ponad 95% katolików ludzie bawią się na wsi z powodu zbiorów. Bo chlebek to bez względu na ch*ja w dupie i tak wpie**alacie.



95% katolików? Chyba Cie pogrzało kolego, juz mało kto wierzy w te brednie, tylko zaścianek większość to raczej ma wygiętę w kościół, klechów i papieża.
Zgłoś
Avatar
Puszek_okruszek 2022-08-31, 11:56
XXI w. na wsi ludzie machają berłem ...
Zgłoś
Avatar
boowa1986 2022-08-31, 13:38
Podaję hasło : chochlowanie patelni.
Zgłoś
Avatar
SanEscobar94 2022-08-31, 15:50 1
Sverige napisał/a:

Tak samo grzecznie z nią rozmawiałeś?
Różnią się tylko tym kościołem. Reszta tak samo pojebana. Zresztą kk też.



Nawet grzeczniej. Szczerze nie rozumiem czego się doszukujesz.. co, że gówniaki co nie wiedzą czego chcą ale czegoś chcą? No, a nie? Z nią nie rozmawiałem na ten temat tylko na temat gejów, który zresztą sama poruszyła. Zapytałem dosłownie czy kiedykolwiek była świadkiem tego co mówi czy gdzieś zasłyszała? I czy nie uważa, że byłoby najlepiej gdyby każdy używał mózgu i w razie czego zlewał jak jakiś sebix coś krzyknie? Gorzej, że nawet takiego przypadku nie widziała, ale jest pewna, że tak właśnie u nas jest. Serio no mam prawie 30 lat, niejednego gejucha znam i kurwa jedyne osoby, które w jakikolwiek sposób poruszały jego orientacje to tępe laski i jakieś ich hehe żarciki lub po prostu spojrzenia po sobie i śmiech.
Jak można dać sobie sprać mózg tak bardzo, że nie widzi się problemu w bydle wylewającym swoje fetysze na ulice? Ile czasu potrzeba żeby kogoś tak zrobić? No jak rosja tylko w lewo.
Zgłoś
Avatar
S................e 2022-08-31, 17:34
SanEscobar94 napisał/a:

Nawet grzeczniej. Szczerze nie rozumiem czego się doszukujesz.. co, że gówniaki co nie wiedzą czego chcą ale czegoś chcą? No, a nie? Z nią nie rozmawiałem na ten temat tylko na temat gejów, który zresztą sama poruszyła. Zapytałem dosłownie czy kiedykolwiek była świadkiem tego co mówi czy gdzieś zasłyszała? I czy nie uważa, że byłoby najlepiej gdyby każdy używał mózgu i w razie czego zlewał jak jakiś sebix coś krzyknie? Gorzej, że nawet takiego przypadku nie widziała, ale jest pewna, że tak właśnie u nas jest. Serio no mam prawie 30 lat, niejednego gejucha znam i kurwa jedyne osoby, które w jakikolwiek sposób poruszały jego orientacje to tępe laski i jakieś ich hehe żarciki lub po prostu spojrzenia po sobie i śmiech.
Jak można dać sobie sprać mózg tak bardzo, że nie widzi się problemu w bydle wylewającym swoje fetysze na ulice? Ile czasu potrzeba żeby kogoś tak zrobić? No jak rosja tylko w lewo.



Nie jestem gejem. Za to debili drących mordy pod klubem gejowskim widziałem. Ok. Parady są chujowe, ale procesje i pielgrzymki też.
Zgłoś
Avatar
zlosnik 2022-08-31, 19:57 1
Siedzi koniobijca jebany i gruchę wali całe dnie na sadistiku a mu pukanie łyżką w garnek przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
SanEscobar94 2022-08-31, 22:44
Sverige napisał/a:

Nie jestem gejem. Za to debili drących mordy pod klubem gejowskim widziałem. Ok. Parady są chujowe, ale procesje i pielgrzymki też.



No ja nie widziałem, ale jeśli tak jest to ratuje właśnie posiadanie własnego mózgu i olanie frajerów. Gdyby każdy tak beczał o każde wyzwisko to nie wiem no.. byłoby żałośnie w chuj. No są chujowe i parady i procesje i cokolwiek co może blokować ruch, ale co to zmienia? Tutaj akcja w parku, rozrywka niskich lotów, ale przynajmniej każdy jest ubrany.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-09-01, 7:43
Guisante napisał/a:

W sumie miałbym na nich zupełnie wyjebane, gdyby nie myśl, że to oni są wybierają mi władzę.



To ruszcie obsrane dupy sprzed monitorów i idźcie na wybory.
Zgłoś