18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Dudu 2021-05-14, 7:56 3
Są cycki jest piwo
Zgłoś
Avatar
RazorSharp 2021-05-14, 8:29
Ciekawe...
A ma też może jakieś refleksje na temat chujowego filmu, który ostatnio nakręcił i wydał na VoD - "Asymetria"?
Zgłoś
Avatar
boogiehash 2021-05-14, 8:46 2
Gość ma babskie cycki, i tatuaż na ryju, ja mu wierzę.
Zgłoś
Avatar
moris93 2021-05-14, 8:50 1
Co do mnie, 27lat, miałem covida. Gówno jebane uziemiło mnie na 2 tygodnie, obecnie 2 tygodnie po nadal kaszle i się męczę jak stary dziad.
Nigdy nie miałem tak zjebanej choroby :/
Zgłoś
Avatar
eenocosTy 2021-05-14, 9:11
voodoo_16 napisał/a:

madrosci pokurwia z tatuazem na oku



przekaż nam swoje mądrości. na razie Wy jesteście foliarzami którzy w tego srovida wierzą
Zgłoś
Avatar
LewyMc 2021-05-14, 9:16 1
Pokaz Cycki
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-05-14, 9:43
wygląda jakby cyce miał
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2021-05-14, 9:47 1
coś się gościowi rozmazało na oku.
Zgłoś
Avatar
pajdaq 2021-05-14, 10:22 1
Po 1 zdaniu wyłączyłem, ćwiek z czymś na oku będzie mi opowiadał co do depresja klnąc jak szewc, porażka !
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-05-14, 10:45 1
Czy tylko mnie się wydaje że ten koleś ma babskie cycki?
Zgłoś
Avatar
200kgnaklate 2021-05-14, 10:51
Jacek murański go dojedzie
Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2021-05-14, 11:15 1
Adrian92 napisał/a:

nie rozumiem, jak można iśc się szczepić nie badająć swojego organizmu czy aby się nie jest na coś uczulonym, nie badając składu szczepionki



Ja pierdolę, kolejny kurwa mikrobiolog... Czekam panie profesorze aż udostępnisz swoje badania składu szczepionki. Jakby Ci napisali ten skład szczepionki to by coś zmieniło? Nie, bo jesteś pewnie kurwa tępym Sebixem, który jedyną chemię jaką widział, to proszki i płyny z Niemiec, a z biologii wie, że człowiek pochodzi od małpy.
Nie chcecie, to się nie szczepcie, ale nie brońcie tego innym. I ogólnie wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-05-14, 11:22 2
pawcio9014 napisał/a:

Ja pie**olę, kolejny k***a mikrobiolog... Czekam panie profesorze aż udostępnisz swoje badania składu szczepionki. Jakby Ci napisali ten skład szczepionki to by coś zmieniło? Nie, bo jesteś pewnie k***a tępym Sebixem, który jedyną chemię jaką widział, to proszki i płyny z Niemiec, a z biologii wie, że człowiek pochodzi od małpy.
Nie chcecie, to się nie szczepcie, ale nie brońcie tego innym. I ogólnie wypie**alaj.



Sebastian ma habilitacje z krystalografii i 8 lat doświadczenia z mefedronem.
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2021-05-14, 11:25 2
Kurwa uwielbiam tych geniuszy zycia co na wszystkim sie znaja bo skonczyli podstawowke i obejrzeli kilka filmikow na youtube xDDD
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-05-14, 11:38 2
pawcio9014 napisał/a:

Ja pierdolę, kolejny kurwa mikrobiolog... Czekam panie profesorze aż udostępnisz swoje badania składu szczepionki. Jakby Ci napisali ten skład szczepionki to by coś zmieniło? Nie, bo jesteś pewnie kurwa tępym Sebixem, który jedyną chemię jaką widział, to proszki i płyny z Niemiec, a z biologii wie, że człowiek pochodzi od małpy.
Nie chcecie, to się nie szczepcie, ale nie brońcie tego innym. I ogólnie wypierdalaj.



Czemu ja mam udostępnić skład szczepionki skoro nie jestem jej producentem? Znając skład szczepionki można ukierunkować specjalistyczne badania na każdy z jego składników, tak by można było się dowiedzieć czy jest ona dla Ciebie bezpieczna. Ale kto by sobie tym zawracał głowę, prawda? Lepiej być królikiem doświadczalnym szczepionki które powstają i są na was testowane. Idziesz, szczepisz się i za chwilę słyszysz, że tak naprawdę nic Ci to nie daje dlatego będziecie jebani tymi igłami tak długo aż się ludziom na górze znudzi albo tak długo aż swój cel osiągną. Chyba każdy wie jaki hajs koszą na szczepionkach
"profesor", sebix, no proszę jak łatwo Wam szufladkować ludzi tylko dlatego bo mają inne zdanie na temat szczepionki niż Wy, dupa tak pęka, że aż tutaj słyszę
Nigdzie nie bronię ludziom się szczepić, gdzie to wyczytałeś? Mam to gdzieś czy noł nejmy i lemingi się szczepią, najważniejsze dla mnie żeby nikt z mojej rodziny się nie szczepił i tyle
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie