18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
waloos 2017-10-07, 22:39 18
Nigdy nie zrozumiem bicia w takiej sytuacji. Po chuj se robić syf w papierach. Suka się puściła to się ją zostawia. Można się ewentualnie odegrać jak będzie chciała wrócić tj kłamać że nie wiesz co myśleć, że jesteś wkurzony, ale właściwie to ją kochasz i może by spróbować jeszcze raz, szczególnie że brakuje Ci z nią seksu.
Ona wtedy chcąc wrócić, wskoczy do łóżka, Ty wykorzystujesz to że czuje się winna i zrobi więcej niż zwykle tj głębokie gardło z połykiem, anal, spust na ryj łącznie z kręceniem filmu i co tam sobie innego wymyślisz.
Jak skończycie, kiedy ona myśli że już wszystko fajnie - Ty mówisz jej, że ma spierdalać bo jest zwykłą kurwą, która nawet naprawić związek chciała daniem dupska. A masz na to dowód w postaci filmu!

Facet korzysta a laska jest jeszcze bardziej poniżona.
Kobiety są uczuciowe, więc jak ktoś chce się odegrać to trzeba zagrać na uczuciach - boli najbardziej i najdłużej
Zgłoś
Avatar
vass 2017-10-07, 23:18 4
hoszo napisał/a:

Szkoda, że jej nie kopał po głowie. Ale kurwisko dostało wpierdol i zostało upokorzone, więc piwko musi być.


Kurwa następni desperaci tzn. Ty i ci co dali piwo.
Jak dupa zdradza, to się jej nie bije, bo po takim wpierdolu musisz wybaczyć, albo idziesz siedzieć.
Pakujesz jej walizki, dajesz kieszonkowe na drogę i wypierdalasz z domu. Znowu jesteś wolnym człowiekiem i możesz zrobić ze swoim życiem co chcesz z czystym sumieniem. Poza tym zaczynasz szukać świeżego i młodszego mięska
Inne wyjścia, to czysta patola.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2017-10-07, 23:31
kuuuurwa, oglądam, myślę sobie "ale ją stłukł jeeeebany" a później zobaczyłem jego, i stwierdzam że dla niej mogło być gorzej
Zgłoś
Avatar
Kobi_89 2017-10-07, 23:39
Gość żyje. Oddycha przeponą. Widać wyraźnie.
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2017-10-08, 0:34 8
Jaka zdrada kurwa?!!! Jestem tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego,już tłumacze:

Meżczyzna: No i co kurwo dlaczego zupa nie jest gotowa jak wracam z roboty?!
Mężczyzna z kamerą: No własnie kurwa dlaczego?!
M:Nie obchodzi mnie ze nie mozesz chodzic i dwa dni temu cie zgwałcili i pobili
Mzk:No własnie,ja też jestem głodny

(Mężczyzna który lezy we krwi nieprzytomny to człowiek któremu pomogli po tym jak został potrącany przez samochód,przyniesli go do swojego domu i chcieli ratować)
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-10-08, 8:40 4
kobiety to cioty pedałki wypisujące że kobiet się nie bije też nimi sa jak to się nie bije jak kazdy tak robi

ph5i5 chy7ba taka pizda jak ty , zdrady zawsze winnajest kobiet ai ona powinna dostac po mordzie
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2017-10-08, 9:01 11
Proste: znęcał się nad nią, ta znalazła kogoś lepszego dla niej, ale bała się odejść, bo się tamten nad nią znęcał.

Umówmy się kurwa, biorąc pod uwagę co typ tam odjebał, to na kochającego męża mi nie wygląda.
Zgłoś
Avatar
Tupajew15 2017-10-08, 9:16 7
Nom, weź na kurwę kredyt, iphona, dawaj pieniądze na życie, ciuszki i inne rzeczy, oddaj w huj energii, serca, życia, a ta się jebie na boku. Założe się, że niektórzy jakby ją nakryli, to by jej jeszcze cipe wylizali. Jebać.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2017-10-08, 10:35 10
moja baba to też kurwa ale muszę z nią żyć :/ jednym się pocieszam, że jak już niedługo w całej Europie będzie prawo szariatu to będę mógł na legalu ukamieniować suke
Zgłoś
Avatar
B................k 2017-10-08, 11:17 2
Raczej nic dziwnego. Nie to żebym popierał to co zrobiła ta świnka.
Gen zwyrola ukraińcy mają standardowo doklejony do DNA przez samego Romana Shukhevycha i Stefanka Banderę.
Jebane UPAdlińskie gówno.
Zgłoś
Avatar
gallanonim800 2017-10-08, 13:30 7
hipek8830 napisał/a:

@HAL9000/2 nie rozumiem takiego podejścia. Jeżeli laska nie chce być z gościem to powinna odejść, a nie żyje z jednym najczęściej za jego kasę a dupy daje innemu. Właśnie takie sytuacje są chujowe. Nie podoba mi się związek to go kończę i dopiero szukam kolejnego partnera. Kurewstwa nie można niczym tłumaczyć.



U wielu lasek to nie takie oczywiste. Kiedyś ktoś o nich powiedział, że są jak małpy - nie puszczą jednej gałęzi dopóki nie złapią drugiej. Głównie chodzi o bezpieczeństwo jakie ma im zapewnić związek. Dopóki nie upewnią się, że nowy koleś chce czegoś poważnego, nie zostawią starego. Jest to pewnego rodzaju kurestwo ale zazwyczaj spowodowane brakami w samoocenie, przez co boją się zostawić nawet skurwysyna, bo kto inny ją zechce.
Zgłoś
Avatar
Radek_Golfiarz 2017-10-08, 22:00 2
A mi tego kolesia na podłodze szkoda, dostać wpierdol albo zdechnąć za ruchanie takiej foki. Ja jebię
Zgłoś
Avatar
Masarzysta69 2017-10-08, 22:07 1
Tak na miejscu pobitego gościa - słabo, jeżeli ten typ nie wiedziałby o związku ''wolnej'' kobiety
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2017-10-09, 8:07
To reakcja na wspomnienia. Jak jego dupczyli.
Zgłoś
Avatar
Adolf 2017-10-09, 11:59
@hipek8830, @gallanonim800, pięknie opisaliście pewną sytuację której jestem, a raczej byłem, świadkiem i w pewnym sensie uczestnikiem
Zgłoś