18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
_................_ 2013-06-14, 3:24 51
Pecet widać, że się w tańcu nie pierdoli
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-14, 5:34 5
Konsolowiec to koleś który wyczytał, że średnia europejska w długości penisa to 13,5 cm, zmierzył, okazało się że ma 13,7 i szpanuje na wiosce. A PCtowiec to koleś ze średnią "murzyńską"
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-06-14, 6:54 1
bul dupy za
3
4
2
1
Zgłoś
Avatar
mirage87 2013-06-14, 7:05 9
A słowo obrazkiem sie stało, a konsole i tak sa lepsze od PC'ta bo mam to i to
Zgłoś
Avatar
tolopl 2013-06-14, 7:06 13
Strzelaniny są dobre tylko i wyłącznie na PC. Ale fifa na konsole jest wspaniała. Zależy to od gry
Zgłoś
Avatar
Qra88 2013-06-14, 7:39 13
Strzelanki na padzie są jak wyścigi na klawiaturze - można, tylko na chuj się męczyć?
Zgłoś
Avatar
gawlow 2013-06-14, 7:41 4
@up Rynek FPS'ow jest największy właśnie na konsole.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-06-14, 7:43 8
Ach te wojny PC i Konsolowcy... Rozumiem jednak ból dupy pctowców. Konsola to nic innego jak komputer z mocno zautomatyzowanym systemem operacyjnym. Gry na nie pisze się w oparciu o jedną konfigurację i przez to nigdy nie hacżą. Potem wypuszcza się porty z konsoli na pc, tak spierdolone że chce się to wyjebać i aż żal że ktoś z konsolą może sobie normalnie pograć.
PC ssie przy konsoli bo tak jest układany specjalnie rynek tych produktów. Można by porządnie przekładać gry z platformy na platformę, ale wtedy nie było frustratów którzy wybiorą pudło pod TV bo tak jest im łatwiej. Nie ma co walczyć z wiatrakami. Port z konsoli będzie miał sztucznie wyjebane wymagania żeby producenci sprzętu PC zarobili tak samo jak producenci gry PS/XB z jej ceną na konsole :-]

A ja na to wbijam chuj, nie mam pieniędzy na dwa sprzęty. Mam lapa do grania w gry. Jak trzeba, to wpinam pada. Do konsoli myszki i klawiatury nie podłączę. Jak trzeba - zmniejszę detale, grafa nie jest dla mnie najważniejsza
Zgłoś
Avatar
robzi1989 2013-06-14, 7:45 17
a na czym robione są gry na konsole ? ^^
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-06-14, 7:52 2
A ja mam PC, XBOX, PS3 i chuj wam w dupę. Uważam, że i to i to jest dobre. Każda maszyna ma swoje wady i zalety.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-06-14, 8:28 7
Dalej sobie wmawiajcie, że jesteście super skoro nie potraficie opanować pada i myślicie że w FPSach gra się na auto-celowaniu.
Zgłoś
Avatar
dth 2013-06-14, 8:33 16
@up
te swoje statystyki możesz sobie wsadzić w dupę dopóki jest internet. Gdyby każdy PCtowiec kupował gry w sklepie, to by to zupełnie inaczej wyglądało. Większość je po prostu pobiera z internetu i tyle.

A co do Waszej walki... mam wyjebane : P Wolę komputer, bo mogę go wykorzystać do znacznie ciekawszych rzeczy niż napierdalanie w gry.
Zgłoś
Avatar
DamianG 2013-06-14, 8:34 1
Gram na konsoli i gram na PC i nie wiem czemu macie jakiś dziwny kołek w dupie. To są dwa różne style gry, ale jeżeli ktoś kto gra na PC nie grał na swojej konsoli to po co się wypowiada?
Zgłoś
Avatar
TakiSeChłopiec 2013-06-14, 8:52 4
@bisfhcrew
Zacznijmy od tego, że przykładowa gra na PC jest droższa na konsoli o 2/3 ceny. Przykład? BF4 -
PC 170, na konsoli 250 (akurat w Empiku jest przecena na 145 PC, 220 konsole, ale nie liczę promocji).
Poza tym, większość gier singleplayer mogę ściągnąć i za te wszystkie gry które kupi konsolowiec mam komputer który właśnie kupiłem. Co z tego że na 3-4 lata? Później go zmodernizuję, ale gry zachowam, a do tego jeszcze nowe będą mi działały też za friko jak sobie je ściągnę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie