18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Given 2013-10-08, 20:07
xnxx napisał/a:

czy wszyscy są debilami? do jakiej ku**a wody, rozumiem że można tego nie wiedzieć co tam się stało, ale na logikę na chuj cały kocioł wjebać do wody???????? Nie jestem exspertem ale to jest przelewanie do pieca elektrycznego czy jak mu tam który ma za zadanie podtrzymać temperature do czasu kiedy będzie rozlewana stal!!! bo to produkt końcowy nie kurcze żelazo, które jest jednym ze składników stali.

dalej nie chce mi się pisać, ale to podstawy z podstawówki



Weź pod uwagę że to Rosja, pytając na chuj wlewać stal/żelazo/surówke czy chuj wie co do wody Stal wytwarza się w tzw. wielkich piecach, a nie w kotłach. W dodatku to nie jest wiedza z podstawówki, tylko nas uczyli tego w 3ciej technikum.
Zgłoś
Avatar
x................x 2013-10-08, 20:10
up. napewno kurwa nie do wody, to raz bo nie ma nawet pary, z pieca do kotła uznałem za naturalne spostrzezenie
Zgłoś
Avatar
Given 2013-10-08, 20:16
Cytat:

Kontakt roztopionej stali z wodą



Po tym można wnioskować że jednak woda i do tego się ustosunkowałem, nie? Po za tym, powiedz mi, ile razy widziałeś parę wodną podczas pirolizy wody? W ogóle widziałeś kiedykolwiek takie zjawisko?
Zgłoś
Avatar
x................x 2013-10-08, 20:21
jesteś debilem a na chuj takie zjawisko w kurwa hucie?

a ten błysk jest identyczny z tym co pisałem na początku, popatrz sobie filmy na ut
Zgłoś
Avatar
Given 2013-10-08, 20:21
Ja pierdole Ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy tylko udajesz idiotę?
Zgłoś
Avatar
x................x 2013-10-08, 20:24
to kutasie że ktoś tak napisał nie oznacza że to prawda, choć widze że Ty jednak wierzysz we wszystko co zobaczysz w internecie
Zgłoś
Avatar
Given 2013-10-08, 20:28
Hahahahaha Serio sądzisz że to do czego była wlewana ta surówka to piec łukowy? Najzwyklejszy tygiel odlewniczy A zresztą "Nie kłuć się z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Zgłoś
Avatar
x................x 2013-10-08, 20:32
no ja pierdole exspert nie mam pytań tempy chuju

piroliza a do tego jesteś naukowcem stosując takie terminy, brawo gimbusie dałem się nabrać że dyskutuje z kimś, a jednak nie

to był tygiel fakt ale nie z wodą teraz sobie przypomniałem i już nie pierdol
Zgłoś
Avatar
Given 2013-10-08, 20:37
Kod:
Wiek: 19


W dodatku jestem na kierunku technicznym który niejako jest z tym powiązany więc czuję że masz mniej do powiedzenia na ten temat Co mam ci powiedzieć jeszcze nt. pirolizy? Może chcesz wiedzieć co to termin "mieszanina piorunująca" która powstaje w momencie pirolizy? Na sadolu od 30min, a kozaczy jakbyś był starym userem... W dodatku znasz sie w tym przypadku na rzeczy jak gówno na poezji.
Zgłoś
Avatar
x................x 2013-10-08, 20:41
przeciesz pisałeś że miałeś to już kiedyś gimbie, czytaj swoje komentarze, wychodzi na to że drugi raz robisz technikum

a i jestem starym userem
Zgłoś
Avatar
Given 2013-10-08, 20:46
Kod:
Wiek: 28 <br> Dołączył: 49 minut temu<br> Posty: 6


Cytat:

a i jestem starym userem



Czyli za multikonto banik się należy? Nie mi już o tym decydować. Pirotechniką zajmowałem się w gimnazjum, więc miałem okazje bawić się termitem, kruszącymi, miotającymi jak i inicjującymi, jeśli cokolwiek Ci to mówi, kończę teraz technikum chemiczne, więc gimbie powiedz sobie do kolegów w szkole. Robiłem i widziałem bardzo dużo w tym temacie, więc wiedzą, jak i terminami mnie nie zagniesz. A o piecach, rodzajach stali, metodach produkcji stali uczyłem się w poprzedniej klasie. Co oczywiście można wywnioskować z moich poprzednich postów, ale kolega albo gimbus, albo po LO więc czytanie ze zrozumieniem to nie jest jego mocna strona.
Zgłoś
Avatar
Nawladany 2013-10-08, 21:07
To nie stal jeno żużel Podobne efekty mam praktycznie codziennie w pracy jak nastanie zima
Zgłoś
Avatar
Necromancer 2013-10-08, 21:27 1
.: xnxx :.

-zebranie 5-ciu warnów w jednym temacie - check
-dokonanie tego w godzinę po założeniu konta - check
-wszystko przez kłócenie się o pierdoły związane z jakimś jebnięciem w hucie - check

Iście intrygujący okaz
Zgłoś
Avatar
Given 2013-10-08, 22:13
Nawladany napisał/a:

To nie stal jeno żużel Podobne efekty mam praktycznie codziennie w pracy jak nastanie zima



Jeśli możesz powiedzieć, to czym są spowodowane "eksplozje"?
Zgłoś
Avatar
SaintMasterGhostBehemoth 2013-10-09, 15:50 1
Nieźle się uśmiałem czytając te wasze kłótnie:D
Po co ci tłumaczyć Given co za zjawisko zaszło, skoro i tak tego nie ogarniesz . Pójdź na uniwerek, może się czegoś dowiesz. Eksperci z sadola:D Nie, nie wytłumaczę. Żyj w świadomości, że zabawy termitem są czymś awesome.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie