18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-02-08, 17:59 12
Chuj z ciężarówką, bardziej mnie ciekawi co takiego pierdoliła ta stara niemiecka proca, bo esesmana na końcu zrozumiałem , mówił do niej że jaja... ale co to ma qrwa do tej ciężarówki ?

Jest na sadolu jakiś germanofil (wiem obrzydlistwo) lub ktoś kto miał dziadka w SS by przetłumaczył staruchę ?
Zgłoś
Avatar
Critical_Mass 2022-02-08, 19:03 1
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Chuj z ciężarówką, bardziej mnie ciekawi co takiego pierdoliła ta stara niemiecka proca, bo esesmana na końcu zrozumiałem , mówił do niej że jaja... ale co to ma qrwa do tej ciężarówki ?
Jest na sadolu jakiś germanofil (wiem obrzydlistwo) lub ktoś kto miał dziadka w SS by przetłumaczył staruchę ?



Mówi że Sziki miki ( ruchanie )w domu sie robi. On ma dzisiaj dosyć i idzie do biura inżyniera i że im ufał. Coś w ten deseń.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2022-02-08, 19:27
Jak ich słyszę to dziadek z góry podpowiada aby kosę otworzyć. Jakaś zadra została.
Zgłoś
Avatar
DariuszKalafior 2022-02-08, 20:30 3
ta Helga co po SSmansku nadupcza to chyba z filmiku jak niemiec jej podpalił tuje przed domem i sie całę zjarały
Zgłoś
Avatar
lewanmich1 2022-02-08, 22:13 1
Gadający drut kolczasty.
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2022-02-09, 18:36 1
Co oni do tego kontenera ołowiu nakladli? Ten kierowca to nie ma przypadkiem Taras lub jakiś inny Andriej na imię....
Zgłoś