18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Kontrabanda na całego
xXcarlossXx • 2013-11-15, 11:44
Celnicy przecierali oczy ze zdumienia gdy ujrzeli ile papierosów i w jaki sposób schował w volkswagenie jeden z Ukraińców.




We wtorek nad ranem na przejście graniczne w Hrebennem wjechał samochód osobowy marki volkswagen golf. Kierujący ustawił się na tzw. zielonym pasie, jednoznacznie deklarując iż nie posiada żadnych towarów do oclenia. Jednak już na pierwszy rzut oka funkcjonariusze zorientowali się, że kierujący nim mężczyzna może mieć coś na sumieniu, więc skierowali auto do kontroli szczegółowej. Podczas sprawdzania pojazdu celnicy dosłownie przecierali oczy ze zdumienia widząc gdzie ukryte zostały nielegalne papierosy oraz ile udało się ich tam schować.

Volkswagen został specjalnie przerobiony, by w każdą wolną przestrzeń dało się włożyć paczki z papierosami. Do ich ukrycia mężczyzna wykorzystał m.in. drzwi auta, fotele, przerobione podłużnice, nadkola, progi i podwozie. A to, co nie zmieściło mu się w skrytkach upchał luzem pod maską pojazdu, układając kontrabandę na silniku. Nawet doświadczonych celników, których wydawało by się, że już nic nie może zaskoczyć, zadziwiła pomysłowość mężczyzny. Jak się okazało, nawet szyby w bocznych drzwiach auta opierały się na paczkach z papierosami, gdyż zostały wymontowane mechanizmy ich otwierania. Natomiast ułożone luzem na silniku papierosy zaczynały się przypalać od nagrzanego silnika.

W sumie w aucie ukrytych było aż 5155 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Obywatel Ukrainy Igor M. odmówił składania wyjaśnień. Funkcjonariusze celni wszczęli przeciwko niemu postępowanie karne-skarbowe. Za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem. Jako dowód w sprawie celnicy zatrzymali, oprócz papierosów, także przystosowany do ich przemytu pojazd.





żródło
Zgłoś
Avatar
mregal 2013-11-15, 12:08 1
ile mu się zmieściło w dupsku ?
bo odwiedzinach na Hardzie, wynik może się znacząco zmienić
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-11-15, 12:36 64
Ja się nie dziwię, świnie w rządzie podnoszą akcyzę co chwilę, że sam wolałbym kupywać papierosy za 7zl z przemytu(w tym 2zl dla przemytnika, 1 zł dla dilera), niż 12zl w sklepie(w tym 0,5zl dla sklepikarza, 7zl dla 'państwa')
Zgłoś
Avatar
hakerline 2013-11-15, 13:00 6
He he Jin Lingi tzw "koziołki"
Zgłoś
Avatar
tekkit 2013-11-15, 13:07 15
Ja pierdole, śmierdziryje... Skonczcie jarac i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-15, 13:10 114
capoeiramen napisał/a:

Ja się nie dziwię, świnie w rządzie podnoszą akcyzę co chwilę, że sam wolałbym kupywać papierosy za 7zl z przemytu(w tym 2zl dla przemytnika, 1 zł dla dilera), niż 12zl w sklepie(w tym 0,5zl dla sklepikarza, 7zl dla 'państwa')


Dlatego popieram przemyt w każdej postaci, bo nie szkodzi zwykłym ludziom, tylko właśnie tym jebanym świniom.
Zgłoś
Avatar
Cwieku 2013-11-15, 13:14
Cóż się dziwić, w końcu jak kraść to miliony
Zgłoś
Avatar
Sushy 2013-11-15, 13:18
O kurwości, palenia starczy na ruski rok
Zgłoś
Avatar
en-em 2013-11-15, 14:05 2
..powinien trzymac się wersji że to na użytek własny..
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-11-15, 17:10 20
Jak na VW, to dużo pali!
Zgłoś
Avatar
Tradyt 2013-11-15, 17:20 1
Jin Lingi to ukraińskie camele zamiast wielbłąda jest koza
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-11-15, 18:01 1
Szkoda Cameli, pewnie na komendzie wyjarają
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-15, 18:18 16
Zamkneli temat o pizdach co wycieraly buty Polskim szalikiem dlatego tez pisze tutaj. Swoja droga jak juz zamykacie temat to powinno sie go wyjebac bo obraza ludzi i ten kraj.

Film znalazlem u kolesia ktory wrzucil ten film i domyslam sie,ze to te same pizdy nagraly film z wycieraniem butow jak ktos zna te pizdy to zajebcie im z kopa w ryj ode mnie.Dziekuje
javascript:void(0);
Zgłoś
Avatar
SzalonyKrawiec 2013-11-15, 18:19
No i dobrze typowi bo ten Jin Lingi i Classicki czerwone to strasznie niedobre są ( jak gówno sprowadza to i kara go spotkała
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-11-15, 18:21 1
I gdyby fajki były w podobnych cenach jak za naszą wschodnią granicą to tego przemytu by nie było.

@Polak88

to samo pomyślałem przeglądając jego profil
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie