18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
ddobry10 2013-01-23, 19:22 62
Jeśli to twój materiał to o wiele lepiej by było jak byś kamerował cały czas dupkę tej pani w różowych spodniach
Zgłoś
Avatar
RastaTrance 2013-01-23, 19:26
Up@

Zgadzam się w 1 planie kobitka w czerwonych spodniach.
2 plan dźwięki To by w zupełności wystarczyło.
Zgłoś
Avatar
BiałyJeleń 2013-01-23, 19:28 45
Nienawidzę takich skurwysynów, dopierdolą się do byle kogo i o byle co tylko żeby karę dopierdolić zwykłemu człowiekowi. Szmaty bez honoru
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-01-23, 19:33 10
Zwykle jak mnie skontrolują to w czasie postoju na przystanku krzyczę że są kanary w busie/banie. Niech ludzie wiedza gdzie nie wsiadać. Stara dobra zasada. Gdyby wszyscy się tak zachowywali nie było by z burakami problemu.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-23, 19:34 23
Bo ludzie to pizdy chodzące, zamiast się zebrać wszyscy i kanarom dojebać butów to wolą nagrywać i w neta wstawiać. Jakby kierowca coś sapał też można mu przecież najebać a wśród pasażerów na bank ktoś z prawkiem się znajdzie i wszystkich na miejsce dowiezie. Poza kierowcą. I kanarem.
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-01-23, 19:40 6
Przecież to oczywiste, że największe bydło zatrudnia się jako kanarzy
Zgłoś
Avatar
Bimbeer91 2013-01-23, 19:47 19
gnoja to masz kurwa w majtkach
Zgłoś
Avatar
One Toke Over the Line 2013-01-23, 19:48
@ddobry10 materiał niestety nie mój. Zalezione na jutjubie
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-01-23, 20:04 9
Jeżeli to nie fejk, to panowie kanareczki właśnie siedzą na bezrobociu, bo osobiście dodatkowo bym kutasów za czynną napaść posądził.
Zgłoś
Avatar
ivra 2013-01-23, 20:07 94
Kanary są złe, MPK złe bo zatrudnia kanary, kontrola biletów zła bo trzeba płacić, a nowym autobusem, w którym jest cicho, ciepło, można usiąść bez obawy, że siedzenie odpadnie to każdy chciałby jeździć.

Gdybyśmy wszyscy zachowywali się jak w przyzwoitym zachodnioeuropejskim kraju i kupowali normalnie bilety to nie trzeba by było zatrudniać takiego bydła co siłą musi zmusić pasażera na gapę do opuszczenia pojazdu.

Żeby nie było nie mam zamiaru bronić tych chamów co bili tego chłopaczka, tylko mówię, że gdyby on normalnie kupił bilet to nic takiego by się nie stało, więc wina także trochę po jego stronie leży.
Zgłoś
Avatar
C................m 2013-01-23, 20:20 5
po 1 nienawidze policji za pobicie w kajdankach , po 2 straży miejskiej bo na rozprawie zeznawała przeciwko mnie mimo że świadkowie mówili ze nie stawiałem oporu a po 3 jebanych kanarów , gówno mnie obchodzi że ich praca ale te kurwy się uważają za drugą miejską tyle że w MZK napierdalać i tyle
Zgłoś
Avatar
bananowysoczek 2013-01-23, 20:39 2
Ta dupcia po prawej całkiem dobra
Zgłoś
Avatar
maciekawski 2013-01-23, 20:57 2
Przecież nie mają prawa go zatrzymać siłą, czy może przepisy się zmieniły?
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2013-01-23, 20:57 3
Polska - kraj życzliwych ludzi Policja, straż miejska i kanary - nasze największe przykłady życzliwości, uprzejmości, kultury i szacunku do drugiego człowieka - podczas pełnienia "obowiązków" w pracy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie