18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
...i taka ciekawa niespodzianka w kabinie. Według źródła 28 sztuk naliczyli. Źródło.

Oryginalny opis:
ukryta treść
The Texas Department of Public Safety (DPS) released dash cam and body cam video from a recent traffic stop that led to the discovery of dozens of illegal immigrants packed inside the cab of a truck.

The incident occurred shortly before 5 p.m. on January 11 in Laredo, Texas.

A Texas DPS Trooper stopped a white truck without a trailer on IH-35 near mile marker 30.

After the vehicle came to a stop on the shoulder of the roadway, Texas DPS says that the truck driver “immediately fled on foot into a brushy area.”

When the trooper searched the truck, he found 28 individuals inside the cab.

The truck driver, later identified as 24-year-old Houston resident Dartavious Raytrell Dixon, was apprehended.

Dixon was charged with 28 felony counts of human smuggling and evading arrest. He was booked into the Webb County Jail.

All of the individuals found inside the cab of the truck were referred to U.S. Border Patrol.

The incident is under investigation by Texas DPS Criminal Investigations Division.
Zgłoś
Avatar
Spoxi14pl 2022-01-18, 10:11
Najlepsze jest to że w kupie wszyscy siedzą jeden na drugim bez maseczek a potem zdjęcie wszyscy w maseczkach co za głupota
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2022-01-18, 10:45
Spoxi14pl napisał/a:

Najlepsze jest to że w kupie wszyscy siedzą jeden na drugim bez maseczek a potem zdjęcie wszyscy w maseczkach co za głupota



Ja pierdole, ten o maseczkach... Ile jeszcze tych wiejskich przygłupów?
Tak poza tym, w kupie to sie mogą nawet nawzajem zapinać, a jak wychodzą miedzy ludzi, to maja zakryć mordy żeby nie zionąć niemytymi zębami
Zgłoś
Avatar
Spoxi14pl 2022-01-18, 10:52
Rozjebie napisał/a:

Ja pierdole, ten o maseczkach... Ile jeszcze tych wiejskich przygłupów?
Tak poza tym, w kupie to sie mogą nawet nawzajem zapinać, a jak wychodzą miedzy ludzi, to maja zakryć mordy żeby nie zionąć niemytymi zębami



No tak, po huj im te szmaty na mordach skoro nie chronią. Nawet jak zakryja jebajace pyski to z pod pach i kutasie/cipek będzie im zajeżdżać nie mówiąc już o nogach
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2022-01-18, 10:56 1
Spoxi14pl napisał/a:

No tak, po huj im te szmaty na mordach skoro nie chronią. Nawet jak zakryja jebajace pyski to z pod pach i kutasie/cipek będzie im zajeżdżać nie mówiąc już o nogach



To tak teraz 14-latki ze sobą rozmawiają? (wnioskuje po nicku)
Kucacie i wąchacie sobie nogi podczas rozmowy?
Zgłoś
Avatar
Spoxi14pl 2022-01-18, 11:01
Rozjebie napisał/a:

To tak teraz 14-latki ze sobą rozmawiają? (wnioskuje po nicku)
Kucacie i wąchacie sobie nogi podczas rozmowy?



Nick pochodzi ze od 14 roku zacząłem zakładać konta i tak już zostało. Co Ty wgl pierdolisz O.o. Stary zjedz Snikersa
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2022-01-18, 11:05
Spoxi14pl napisał/a:

Co Ty wgl pierdolisz O.o. S



Tylko gimnazjaliści mogą pisać cos takiego:

Spoxi14pl napisał/a:

to z pod pach i kutasie/cipek będzie im zajeżdżać nie mówiąc już o nogach



Pozdro
Zgłoś
Avatar
Lexter 2022-01-18, 17:33
A ja glupi myślałem że będzie strzelane
Zgłoś
Avatar
Czeczenito 2022-01-18, 19:00
Chyba w dupie się chowali żeby się zmieścić
Zgłoś