18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
kontrowersyjny islam
tylkoodra • 2013-06-07, 14:33
Sura 24, werset 31 głosi: „Powiedz wierzącym kobietom, żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i strzegły swojej czystości; i żeby pokazywały jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i żeby narzucały zasłony na piersi, i pokazywały swoje ozdoby jedynie swoim mężom lub ojcom albo ojcom swoich mężów, albo swoim synom lub synom swoich mężów, albo swoim braciom, albo synom braci lub synom swoich sióstr; lub ich żonom, lub tym, którymi zawładnęły ich prawice. I niech one nie stąpają tak, aby było wiadomo, jakie ukrywają ozdoby”.

Czyli wychodzi na to że cycki muzułmanki może oglądać nawet jej teść
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-06-07, 14:39
Raczej wychodzi na to że kazirodztwo jest tam powszechne tak jak w judaiźmie.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-06-07, 14:43 3
4 Komentarze usunięte w jednym dniu,mój bilans
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-07, 14:44
Koran 47:3,4
Jeżeli napotkacie niewiernych, walczcie, aż uczynicie straszliwą rzeź między nimi, niewolników okuwajcie w kajdany.

Koran 9:5
Po upływie świętych miesięcy, zabijajcie niewiernych wszędzie gdzie ich napotkacie, bierzcie ich w niewolę, oblegajcie im miasta, ze wszystkich stron stawcie na nich zasadzki. Jeżeli się nawrócą, i odprawiać będą modlitwy, zapłacić powinni haracz święty: zostawcie ich w pokoju. Pan jest miłosierny i łaskawy.

Koran 9:29
Wytępiajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i dzień ostateczny, którzy nie przcstrzegsiją tego, czego im Pan Bóg zakazał, i którzy nie wyznają prawej wiary, i w ogólności wszystkich, którzy nie wierzą w pisma zesłane od Boga, wytępiajcie giaurów, chyba że opłacać będą daninę wtasnemi rękami, i staną się zupełnie uległymi.

3:28 Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.

sory za literówki, ale nie ja to pisałem
Zgłoś
Avatar
arabtwojpan 2013-06-07, 14:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
hamer16 2013-06-07, 14:51 1
może pojadą do swoich krajów jak cyganie ;P
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-06-07, 15:02 1
@ arabszukapana - czy jak Ci tam. Jak by na tej imprezie w 99 był pies, to dzisiaj byś szczekał.
Zgłoś
Avatar
Aue 2013-06-07, 15:10
Widzę, że ciapatym wszystko idzie zgodnie z planem, bo coraz więcej naszych bierze się za interpretację Koranu ;/
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-06-07, 16:57
Aue napisał/a:

Widzę, że ciapatym wszystko idzie zgodnie z planem, bo coraz więcej naszych bierze się za interpretację Koranu ;/



To co napisałem to cytaty żywcem przetłumaczone z Koranu a nie ich interpretacje na pewnej stronie sam muzułmanin je przytaczał.
Zgłoś
Avatar
Aue 2013-06-07, 17:14
@up

Wiem, że są żywcem przetłumaczone. Najwidoczniej niezbyt czytelnie napisałem komentarz, za co przepraszam. Mówiąc o interpretacji miałem na myśli to, że coraz większa liczba osób jest zainteresowana treścią Koranu. Nawet przypuszczam, że niektórzy "chrześcijanie" (ja się w to nie wliczam) szczegółowiej znają Koran od Bilbii.
Zgłoś