18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
traf 2019-11-18, 19:41 6
zdobył uprawnienia na ukrainie?
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2019-11-18, 19:56
Młody pajacyk czyli żołnierzyk na praktyce. A później pierdolą że zrobiłem prawko w wojsku. Widać kurwa
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2019-11-18, 20:16
Andrzeju,nie denerwuj się..
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-11-18, 20:20 15
traf napisał/a:

zdobył uprawnienia na ukrainie?



Zastanawia mnie takie ciągłe pierdolenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pierdolenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie spierdolili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte cipy, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-11-18, 20:36 1
Trochę masz rację, aczkolwiek trochę jednak ich nie lubimy - za historię głównie.
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2019-11-18, 20:56 10
skywalker75 napisał/a:

... Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte c**y, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Jeżeli czytane cię męczy i nie potrafisz przeczytać książek czy świadectw z okresu "Rzezi Wołyńskiej" to obejrzyj film "Wołyń" - jeden z lepszych polskich filmów, a znajdziesz część odpowiedzi na pytanie "dlaczego".
Drugą częścią odpowiedzi jest aktualna polityka rządu ukrów, która tych wszystkich skurwysyńsko-oktutnych morderców dziesiątków tysięcy polskich kobiet, dzieci, starców i mężczyzn stawia za wzór do naśladowania dla współczesnych Ukraińców czyniąc z nich "bohaterów narodowych".
Mam nadzieję, że pomogłem.
Zgłoś
Avatar
p................a 2019-11-18, 20:56
Rudy ale odjebałeś
Zgłoś
Avatar
Rejti 2019-11-18, 21:04 10
skywalker75 napisał/a:

Zastanawia mnie takie ciągłe pierdolenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pierdolenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie spierdolili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte cipy, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Jesteś ostro pierdolnięty w czerep. I ta trójeczka która ci postawiła piwo też jest coś nie ten teges.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2019-11-18, 21:14
To pierwsze to bojowy wóz piechoty ale kurwa mać, co to jest czołg na kołach?
Zgłoś
Avatar
Cryo 2019-11-18, 21:14 6
skywalker75 napisał/a:

Są nam najbliżsi kulturowo


Chyba kurwa do ciebie
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-11-18, 21:29 6
Nie byłbym sobą, gdybym się tu nie uruchomił

Pojazd, który zagrał tu główną rolę, to brazylijska konstrukcja z lat 70-tych, EE-9 Cascavel (grzechotnik). Zaprojektowany przez zakłady Engesa, jako zamiennik starzejącej się floty pojazdów rozpoznawczych M8 Greyhound pamiętających czasy II wojny światowej. Pojazd został najpierw wyposażony w 37-milimetrowe działo główne Greyhounda, a następnie we francuską wieżę przejętą z Panharda AML-90. Późniejsze modele posiadają unikalne wieżyczki Engesa z belgijską armatą Cockerill Mk.33 kal. 90 mm wyprodukowaną na licencji jako EC-90.



Źródło zdjęcia: Military-Today.com
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2019-11-18, 22:35
skywalker75 napisał/a:

Zastanawia mnie takie ciągłe pierdolenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pierdolenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie spierdolili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte cipy, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Co ty pierdolisz, polacy przynajmniej się asymiluja w uk czy Niemczech a ukry? Odpierdalaja syf wszędzie, leniwe kurwy które za większe pieniądze od samych Polaków pracują. W uk taka sytuacja jest nie realna żeby polak zarabiał więcej od brytola, tak samo co to kurwa za wymagania do pracy? Znajomość języka ukraińskiego to my żyjemy tam czy oni tu? Jak polska nie zmieni polityki w stosunku do tych kacapow to nie wróżę temu krajowi przyszłości
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-11-19, 6:52
Konfedernacja napisał/a:

Jeżeli czytane cię męczy i nie potrafisz przeczytać książek czy świadectw z okresu "Rzezi Wołyńskiej" to obejrzyj film "Wołyń" - jeden z lepszych polskich filmów, a znajdziesz część odpowiedzi na pytanie "dlaczego".
Drugą częścią odpowiedzi jest aktualna polityka rządu ukrów, która tych wszystkich skurwysyńsko-oktutnych morderców dziesiątków tysięcy polskich kobiet, dzieci, starców i mężczyzn stawia za wzór do naśladowania dla współczesnych Ukraińców czyniąc z nich "bohaterów narodowych".
Mam nadzieję, że pomogłem.



Warto jednak nie ograniczać się do jednego okresu i poczytać więcej książek . Zobaczysz wtedy, że równie dobrze możemy nienawidzić Czechów - Brzetysław najechał Polskę i ja spustoszył . Zajął Śląsk, Małopolskę a nawet całą Wielkopolskę i zapewnia m cię, ze nie czytali nam wtedy Hrabala przy piwie. Szwedzi - kompletna demolka całego kraju , grabieże, gwałty, spustoszenie Potop przyniósł Rzeczypospolitej ogromne zniszczenia, porównywalne chyba tylko z gehenną II wojny światowej. Najeźdźcy zachowywali się w Polsce niczym Hunowie lub Wandalowie. Populacja państwa zmniejszyła się nawet o 40 procent. Z dziesięciu milionów mieszkańców zostało sześć. Co robili Niemcy i Ruskie na przestrzeni wieków, tego chyba nie muszę pisać. Ale ty masz problem konkretnie z Ukraincami. Tymczasem tak jak pisałem, są nam oni niezbędni,żeby rozwijać się w miarę dynamicznie , bogacić i przez to nie dopuścić więcej do takich historii jak opisałem . No chyba, że jesteś zwolennikiem sprowadzania tu inżynierów z Afryki i Azji ?. Na koniec, jest wiele analiz mówiących, o metodach jakie stosuje Rosja, żeby nie dopuścić do bliżeszej integracji Ukrainy z Europoą Zachodnią. Prowokowanie incydentów na tle narodowościowym, propaganda antyukrainska w Polsce i antypolska na Ukrainie , działalność internetowych troli. Tak więc weź zimny prysznic i zastanów się co tak naprawdę jest dla nas dobre.
Zgłoś
Avatar
ti7ti7 2019-11-20, 14:08
skywalker75 napisał/a:

Zastanawia mnie takie ciągłe pierdolenie o tej Ukrainie, To jak z Polakami w UK , część leniwych brytoli też się do nas tak odnosiła. Jakies pierdolenie ze jemy łabędzie, łowimy karpie w stawach i je zjadamy, pamiętam te historie . Tymczaasem jesteśmy tam pewnie najbardziej pracowitą mniejszością. I podobnie jest u nas. W sezonie pracuje w Polsce pewnie ponad milion Ukraińców. Są nam najbliżsi kulturowo, pracują bardziej wydajnie, za mniejsze pieniądze, właściwie bez nich możemy zapomnieć o przyzwoitym wzroście gospodarczym. tak naprawdę kazdy z nas powinien robić wszystko żeby nie tylko przyjezdzali ale wręcz osiedlili się tu na stałe i nie spierdolili do Niemiec , bo ci aż przebieraja nogami żeby ich przyjać. Ale zawsze znajdują się jakieś niedomyte cipy, podejrzewam,że kacapofile, którym się to nie podoba.



Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie , dlaczego ludzie psiocza w Anglii na Polaków, w Polsce na Ukraińców. Bo pracują wydajniej za mniejsze pieniądze.
Podam Ci przykład
Jesteś angolem, robisz sobie np w fabryce od 30 lat i coś sobie tam montujesz nie ciężka praca Ale kokosow z niej nie trzepiesz i masz tam 5 lat do emerytury i przyjeżdża powiedzmy polak i robi to samo co Ty tale 10 razy więcej i szybciej i Ty żeby dotrzymać mu tempa też musisz napierdalac te nakrętki 10 razy szybciej bo inaczej Ciebie zwolnią i gdzie pójdziesz? Pojawia się strach i zaczyna się wymyślanie, że jemy łabędzie. Swoją drogą drób to drób

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie