18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
edzia4fun 2012-03-19, 17:26 1
@TheByQ wkradł mi się błąd a tak na serio to po napisaniu poprzedniej wypowiedzi wybrałem się do Ugandy i skopałem Konego. Śpicie spokojnie. Już po nim.
Zgłoś
Avatar
zakapior 2012-03-19, 17:48
@phokos
tak, tak. Zapomniałeś tylko wspomnieć o napadach na turystów organizowane przez grupy uzbrojonych bandytów, powszechne kradzieże kieszonkowe, wyrywanie toreb, biżuterii, plecaków, aparatów i kamer, kradzieże samochodów. Nie wspominając, że wieczorem lepiej sie nie ruszać z hoteli. No i jeszcze fałszywi policjanci próbujący wyłudzić zapłatę „mandatu”. A to tylko w samym sercu dużych miast. A co do obrzeży lepiej się nie wypowiadać. W Polsce też mamy do czynienia z częścią tych przestępstw ale nie na taką skalę. Ale ty pewnie grzałeś dupkę w hotelu cały czas, więc się tak nie spinaj bo tam nie jest tak cukierkowo jak o tym piszesz. Warszawę pewnie też tylko na zdjęciach widziałeś.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-19, 17:51
Spokojnie, w Ugandzie odkryto niezłe złoża ropy, niedługo Amerykańce wprowadzą tam demokrację :*
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-03-19, 18:16
@edzia4fun Dziękujemy. Od roku spać spokojnie nie mogłem przez niego.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-03-19, 18:17
Kurde jak nie Amerykanka, mówi bardzo dobrze po angielsku :o
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-03-19, 18:38
Ruchałbym...normalnie Chuj że złodziej.
Zgłoś
Avatar
lenon90 2012-03-19, 18:47
przecież to jest czarne.. nikt temu nie uwierzy..
Zgłoś
Avatar
a................n 2012-03-19, 18:59
Przecież tu chodzi o złoża ropy naftowej, a nie złapanie Kony'ego. Ona też jest kretynką... Kony to tylko temat zastępczy, pretekst, by zrobić misje pokojową w Ugandzie...
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-03-19, 19:22 1
Nawet na jebanym wikileaks jest napisane, że cały Kony to ściema. A naiwni debile w to wierzą i kupują zestaw ratownika murzynków za 30$. Najwiekszy interes zbija się na debiliźmie.
Zgłoś
Avatar
machete87 2012-03-19, 19:43 1
ma taki ryj że jak by była niebieska to by wyglądała jak ta z avatara
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2012-03-19, 20:37
chuj mnie to obchodzi
Zgłoś
Avatar
Thomson432 2012-03-19, 20:58
Odbierz ten telefon kobieto !
Zgłoś
Avatar
gumol 2012-03-19, 22:20
USA wejdzie z buciorami do Ugandy, a w zasadzie już to zrobiło pod pretekstem pojmania kolejnego terrorysty. Będą tam stacjonować latami wprowadzając "demokrację". Na akcje militarne pójdą miliardy dolarów, życie stracą miliony niewinnych ludzi. A USA zyska dostęp do ropy, a być może jeszcze do złóż jakiś kamieni szlachetnych, kruszców, uranu? Dlaczego nie robią akcji w krajach gdzie nie ma żadnych złóż naturalnych? Bo im się to nie opłaca!
Zgłoś
Avatar
rinleezwins 2012-03-19, 22:58
Skladnie i angielski ma akurat bardzo dobra, to napisy wprowadzaja w blad, przyklad:

"And there is also rumours that Kony is dead and that he's not in Uganda."

A tlumaczenie debila ktory nie zrozumial najwidoczniej ani slowa:

"Jest cos jeszcze, jesli Kony zdazyl opuscic Ugande lub zmarl gdzies w dzungli?"

To tlumaczenie wprowadza w blad, a nie ta dziewczyna.
Zgłoś
Avatar
Gebels 2012-03-19, 23:26
ale murzynki sa brzydkie bleee
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie