18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
tmmy 2012-03-20, 0:50
SYRIA - i inne klamstwa. (KONY to oczywiscie bujda i odwrocenie uwagi) Zrodla akademickie, osoby ktore faktycznie pojechaly do Syrii lub zyja tam, a nie maja nic wspolnego z zachodnimi mediami opisywaly jak oklamuje sie opinie publiczna w Europie. Prezydent Syrii ma wciaz duze poparcie - dlaczego? Bo wydal rozkaz ograniczenia uzycia ognia do absolutnego minimum w warunkach cywilnych i odwrotu. Wielu 'rebeliantow' to najemnicy, ktorzy nosza mundury wojskowe itd. W Libii sytuacja byla inna, dlaczego wczesniej w Syrii nie bylo takich represji, a nagle zly prezydent 'nie dopuszcza pomocy z zewnatrz'. Dodam, ze w Anglii na temat 'obalania rezimu' w Libii najwieksze gazety nie uprawialy dziennikarstwa tylko indoktrynacje, a wrecz propagande. A Bahrain? Nikt nie chcial sie rozpisywac o stlumieniu 'arabskiej wiosny' w tym panstwie, bo panujacy tam sa ekonomicznymi sprzymierzencami Stanow i Wlk Brytanii. Jestem 'ze srodowiska', nie macie mi wierzyc - ale jesli chcecie wiedziec co jest grane czytajcie niezalezne zrodla.
Zgłoś
Avatar
elvese1 2012-03-20, 1:29

Zgłoś
Avatar
Luciifer 2012-03-20, 15:05
NA'VI's are real !
Zgłoś