18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
j................s 2012-09-23, 20:44
Przygarnęła jak swoje.Nawet gimby wiedzą że matka to matka.
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-09-23, 22:14 10
Nie wiem, co niby mogło się stać. Przecież szympansy, goryle i inne takie to nie stado nieobliczalnych murzynów
Zgłoś
Avatar
Entheus 2012-09-23, 23:49 4
Dał bym piwo gdyby dzieciak był czarny. ;]
Zgłoś
Avatar
mattheo 2012-09-24, 0:13
Kiedy ludzie zrozumieją ze zwierz bo zwierz ale tez mysli...
Zgłoś
Avatar
l................5 2012-09-24, 2:17 4
ButcheredAtBirth napisał/a:

Nie wiem, co niby mogło się stać. Przecież szympansy, goryle i inne takie to nie stado nieobliczalnych murzynów



Mogło się wiele stać, polecam obadać historię Charli Nash, której niby oswojony małpiszon jej sąsiadki ODGRYZŁ twarz, rozłupał czaszkę (mózg na wierzchu) i odgryzł dłonie zostawiając tylko kciuk, żeby mogła sie chociaż podetrzeć...

Zgłoś
Avatar
b3mol 2012-09-24, 5:40
Ja tam i tak wierze, że od małp pochodzimy.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2012-09-24, 11:08 1
b3mol napisał/a:

Ja tam i tak wierze, że od małp pochodzimy.



Bo nie pochodzimy 'od małp'. Tak jak i inne naczelne mamy wspólnego przodka. Naszymi najbliższymi kuzynami są szympansy i bonobo.

Nasze pokrewienstwo [najbliższa gałąź] wyglada mniej wiecej tak:

Goryle są odległymi kuzynami, nasz wspólny przodek żył jakies 10 milionów lat temu, podczas gdy z szympansami i bonobo mamy wspólnego przodka datowanego na mniej niż 5 milinów lat.

Tutaj nie ma w co wierzyć. Zresztą. Kiedyś kwestionowano heliocentryczny układ planetarny [przez kwestionowano mam na myśli - wysyłano ludzi na stos]. Dzisiaj chyba nikt tego nie kwestionuje. Tak samo jak człowiek wyzbył się pychy, że Ziemia nie jest centrum wszechświata wokół którego wszystko się kręci, tak samo z czasem może zrozumie, że jest nieodłączną częścią świata, który go otacza.
Aczkolwiek ucierpi na tym religia i ufologia pokroju Erica von Daenikena

Przy okazji, mimo, że goryle są spokojnymi zwierzętami, dawanie dzieciaka pośród dzikie zwierzęta to lekka przesada.
Gdyby dali je między szympansy to byłby hard...
Zgłoś
Avatar
ButcheredAtBirth 2012-09-24, 14:30 1
@legion665

Przeczytałem o tym. Nie chce mi się dużo przytaczać na ten temat, tylko krótki cytat i odniesienie się do niego.

Cytat:

As an animal actor, Travis had appeared in several television commercials, including spots for Coca-Cola and Old Navy.He had also appeared on The Maury Povich Show, The Man Show, and appeared in a television pilot that featured Sheryl Crow and Michael Moore.

Cytat:

Dwa lata temu policja w stanie Connecticut zastrzeliła szympansa o imieniu Travis, który mieszkał wraz ze swoją 70-letnią opiekunką w jej domu. Kobieta jadała z nim, kąpała się, robiła zakupy, a nawet dzieliła się swoją cowieczorną lampką wina!


Cytat:

W lutym przyjaciółka poprosiła Nash, by przyjechała i pomogła jej uspokoić oswojonego szympansa, 14 letniego Travisa, który nie chciał jej słuchać. Zwierzę momentalnie rzuciło się na gościa, miażdżąc mu twarz. Kobieta straciła nos, powieki i dłoń.



Pseudooswojony szympans, żyjący w stresie, z dala od środowiska naturalnego, trzymany przez ludzi, dla których był atrakcją i zabawką. A poza tym, goryl to nie szympans
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-09-24, 14:31
Niech ten pierdolony czarnuch pedofil, zostawi to biedne dziecko w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Olasty 2012-09-24, 17:21
Czyżby młody Tarzan??
Zgłoś