18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
smc 2024-02-12, 23:50 5
To jest kopalnia niewolników. C9dziennie wykopują spod ziemi nowych...
Zgłoś
Avatar
EksporterZła 2024-02-12, 23:54 4
Hmm... przygłupy nie przygłupy. Miejsca urodzenia i inteligencji się nie wybiera. Za to widzę, że ciężko zapierdalają cały dzień ryzykując życie pewnie za równowartość 2 czteropaków w Polsce.

Piwo za to, że dostarczają kontentu na sadola i pracują, zamiast operdalać się/ próbować dostać na socjal do europy.
Zgłoś
Avatar
croyna 2024-02-13, 0:03
no ja to bym spierdalał jednak ciut prędzej
Zgłoś
Avatar
Grzebek9 2024-02-13, 0:16
To już trzeba było wysłać tylko trzech żeby to odsunęli

Ale chodzi mi że od góry mniejsze straty uboczne.....ale po co, nas tam jest w dole groma idziemy
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-02-13, 0:33 1
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.

Coś jak kibice Lechii Warszawa idący drogą gdzie widać tych z szalikami Widzewa Sosnowiec?
Zgłoś
Avatar
Leszek1337 2024-02-13, 3:05
Kopalnia gównian! ot co!
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-02-13, 3:09
Zdaje się, że MotoBieda ostatnio publikował materiał z wyprawy w te rejony. Może to nie to Chile, może nie, jeden chuj...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-02-13, 5:09 4
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.
To nie jest kwestia edukacji czy zamożności. Są plemiona w dżungli częściowo odcięte od cywilizacji doskonale sobie radzące w życiu, potrafiące polować, budować, prowadzić życie społeczne, a są też całe ogromne regiony krajów azjatyckich w których po prostu nagle takie jednostki potrafią jadąc rowerem skręcić pod koła betoniarki, wejść prosto w wirującą wielką maszynę czy zostać w dole który się zasypuje i swoim bezrozumnym wzrokiem dawać znać że "trud już skończony".
I jak tu być tolerancyjnym.



To mam na myśli. To są takie głąby, że nawet kropek nie łączy jeden z drugim... Woda podmywa ścianę piachu... Mają tam na porządku dziennym pewnie lawiny błotne i nic im to nie mówi... Kurwa jakby ich to zaskoczyło bo jakas podpora pękła albo ta woda potajemnie się lała z dziurawego węża i podrywała... No nie.. Stoją i czekają na śmierć, a ja nigdy nie potrafię zrozumieć jak oni dozywaja takiego "sędziwego" wieku będąc takim przytrzymańcem
Zgłoś
Avatar
korax 2024-02-13, 7:54 1
To podpada pod zwolnienie grupowe
Zgłoś
Avatar
Somberoajaj 2024-02-13, 11:03 1
i jak zwykle później jest dochodzenie , kto zapomniał wyłączyć wibracje w telefonie?
Zgłoś
Avatar
killua 2024-02-13, 13:10
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.
To nie jest kwestia edukacji czy zamożności. Są plemiona w dżungli częściowo odcięte od cywilizacji doskonale sobie radzące w życiu, potrafiące polować, budować, prowadzić życie społeczne, a są też całe ogromne regiony krajów azjatyckich w których po prostu nagle takie jednostki potrafią jadąc rowerem skręcić pod koła betoniarki, wejść prosto w wirującą wielką maszynę czy zostać w dole który się zasypuje i swoim bezrozumnym wzrokiem dawać znać że "trud już skończony".
I jak tu być tolerancyjnym.



A potrafią te plemiona kopać wielkie rowy w ziemi z uzyciem grubych węży w których plynie woda pod dużym cisnieniem?
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-02-13, 14:27
Insaner napisał/a:

Ogólnie jak się ogląda filmy z Indii, Wietnamu, NIEKTÓRYCH krajów afrykańskich czy biedniejszych regionów Chin to się serio czasami zastanawiam czy to ten sam gatunek człowieka co na naszym kontynencie czy jakieś niższe ogniwo w łańcuchu ewolucyjnym.
Po prostu absolutny brak mózgu, brak jakiegokolwiek myślenia. Nawet zwierzęta są inteligentniejsze bo jak wyczują zagrożenie to uciekną. Tutaj widzą że coś się osuwa, ktoś się drze, a oni stoją i nie działa u nich nawet najbardziej pierwotny instynkt jakim jest ucieczka.
To nie jest kwestia edukacji czy zamożności. Są plemiona w dżungli częściowo odcięte od cywilizacji doskonale sobie radzące w życiu, potrafiące polować, budować, prowadzić życie społeczne, a są też całe ogromne regiony krajów azjatyckich w których po prostu nagle takie jednostki potrafią jadąc rowerem skręcić pod koła betoniarki, wejść prosto w wirującą wielką maszynę czy zostać w dole który się zasypuje i swoim bezrozumnym wzrokiem dawać znać że "trud już skończony".
I jak tu być tolerancyjnym.



Oni sa jak lekarze - widzieli tysiac śmierci więc mają mało empatii.
Ci widzieli tysiąc razy się sypało i nic się nie zawaliło to nie spierdalają.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-02-15, 18:42
lacrimal napisał/a:

Oni sa jak lekarze - widzieli tysiac śmierci więc mają mało empatii.
Ci widzieli tysiąc razy się sypało i nic się nie zawaliło to nie sp***alają.



Wiesz ja widziałem tysiące razy jak strzela opona i nigdy nie staje na niej albo nie czekam na wprost pierścieni. Kiedy silownik przecieka czy Waz olejem nie czekam pod ładunkiem czy widłami. Kiedy działa łuparka nie czekam z boku aż kawał drewna może odskoczyć i mnie wypierdzielić w kosmos. Nie czekam pod dźwigiem kiedy podnosi się kawał stali. Kiedyś majster kazał mi przeciąć ściśnięta sprężynę (1,5cm grubości jakies 40cm dlugosci twardej skurwysynkiej stali)... Zgadnij co zrobiłem? Powiedziałem, że chyba go pojebało bo tam jest zamknięta kolosalna dawka energii czekająca na uwolnienie. Do czego zmierzam. Do tego, że nie masz racji stary... Rutyna rutyna, ale każdy z minimalna ilości IQ nie będzie czekać na śmierć czy kalectwo... to są debile. Dam sobie łeb uciąć, że co tydzień nowego do tokarki bys szukał bo by ich mieliło
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-02-16, 21:12
Insaner napisał/a:

Po prostu absolutny brak mózgu



Nie widzę różnicy między np. polską. Dokładnie tak samo jest.
Zgłoś