18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
WisienGM 2014-08-16, 22:16
Zippo odpal Piwo za bawienie sie robota
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-08-16, 22:24 1
Fajne, fajne, ale to nie jest jakiś bardzo skomplikowany zabieg dla kogoś kto odwalił trochę motogodzin na budowach.
A jak czytam takie wsiowe kurwa mądrości "Tak się "pracuje", gdyby płacili od zrobionej roboty a nie na godziny to byście zapierdalali" to mam chęć wziąć solidną pałę i lać platfusa, który budowę widział tyko na monitorze albo zza szyby PKSu.

Tak czy srak. Domański może być dumny z takiego sprawnego operatora
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-08-16, 22:39
Osoba która to kręciła powinna się zbadać w kierunku choroby Parkinsona
Zgłoś
Avatar
LordJamaican 2014-08-16, 22:54
jednym słowem firma rogala...jeden pracuje a reszta się opierdala
Zgłoś
Avatar
husar09 2014-08-16, 23:12
ja swoim młotem hydraulicznym w kop-ład rozłupywałem orzechy włoskie
Zgłoś
Avatar
Parzo 2014-08-16, 23:14
Zajebioza a myslalem ze my sie dobrze bawimy przy spawaniu hehe
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-08-17, 0:39
@uchimishi
swoj czlowiek.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-08-17, 1:41 5
To ja na wstępie pozdrowię wszystkich pracujących

A teraz jak juz byłem miły to dodam, że w każdej pracy, w każdym fachu, czy to budowa, czy to biuro, czy też własna działalność zdarza się 5-10 czasem 15 minut przerwy na....no właśnie, na pierdoły, wygłupy i WYLUZOWANIE SIĘ....ważne słowo które chciałbym zaadresować wszystkim napinającym się w tym temacie o to że gość...odpalił koparką zapalcznikę. Serio....to Was wkurwiło?!..... Jeśli ktoś w pracy przez 8h pracuje bez przerwy (poza tą na śniadanie i kupe) to niech pierdolnie we mnie kamieniem....jebane internetowe pozery.
Zgłoś
Avatar
A................N 2014-08-17, 5:08 1
@Kashero007

To, że kurwa jego mać naczytałeś się w internetach i zostało Ci powiedziane, że po studiach nie ma pracy bo twoi kumple nieudacznicy nie podchodzili nawet do matury, a jak już podchodzili to osiągnęli wyniki mierne albo przeglądasz kwejka to masz racje.

Ale może to nie ich wina, nie mieli celu w życiu, zbyt późno dorośli, aby szanować naukę, myśleli, że życie to bajka lub jakiś debil nagadał im, że studia to gówno i lepiej skończyć zawodówkę, technikum (oczywiście bez matury, bo na chuj komu ten zbędny dodatek), bo masz od razu fach w ręku. Wiadomo, ludzie, którzy nie radzą sobie z nauką, mają już pewne zatrudnienie (znajomości), wystarcza im czeladnik lub technik do podjęcia takiej pracy, nie mają wystarczającego budżetu na studiowanie - n takie szkoły są jak najbardziej w porządku

Teraz sedno. W tym roku 30% maturzystów nie zdało egzaminu dojrzałości a 50% przyjęło postawę "byle zdać". I mamy tu ciąg przyczynowo-skutkowy -> chujowo zdajesz maturę -> idziesz na studia byleby iść na studia (no bo co tu robić po liceum, wiadomo są inne opcje, ale ta jest jednak najbardziej "mainstreamowa") -> dostajesz się na kierunek z chuja wzięty na chujowej uczelni -> tracisz parę lat swojego życia -> starasz się o pracę -> pracodawca patrzy, na twoje CV i myśli sobie - "bez komentarza" -> przyjmuję pracownika z lepszej, renomowanej uczelni, bo na chuj mu człowiek z jakiś uniwersytetów jak weźmie sobie z polibudy z dobrego wydziału - tak, teraz potrzeba ludzi ambitnych, a nie ludzi po studiach (jest bardzo dużo wyjątków, ale tak zdarza się w wielu, wielu przypadkach) -> nie masz pracy, a przecież jesteś magistrem! (KURWA MAGISTREM!!! CZUJESZ TO? GRATULUJE!) -> taka sytuacja powtarza się u tej większości co "zdali" maturę i poszli na bez sensowne studia -> wszyscy tacy narzekają jak to nie ma pracy po studiach, a resztę już znacie.

Ale jak ktoś pójdzie na porządne, przyszłościowe studia znajdzie prace. Na początku kokosów nie będzie, ale potem tym studentom, uczniowie z technikum i zawodówki mogą ssać chuja!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-08-17, 9:43 1
uchimishi napisał/a:

Ja sam pracuję na budowie, pracowałem na akord jak i na godziny i powiem wam tylko, że jeżeli siedzicie sobie wygodnie w pokoiku u rodziców w domu przy tych waszych wypasionych komputerkach to łatwo wam powiedzieć żeby zapierdalali a nie "luzowali" w pracy, a pomyśleliście o tym że może już skończyli robotę? albo czekają na materiał? albo decyzję kierownika robót? Ni chuja, tylko byście hejtowali skończone pierdoły życiowe, chciałbym takiego zobaczyć na mieście co to wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę nikt nie wie o waszym istnieniu.



Pracowałem na budowie i wiem, że trzeba wrobić jakąś normę ale jak jest okazja to się odpoczywa, a jak nikt nie patrz to się stoi. Takie są realia fizycznych stanowisk pracy. Odbębnić swoje, iść do domu i nie myśleć o robocie. A tak poza tym operator pewniej operuje łychą niż ten co nagrywa filmik i nie potrafi kadru 2 sekundy trzymać.

Co do studiowania, ambitności i innych chujów mujów: Ludzie dzielą się na mądrych i głupich i wykształcenie niekoniecznie ma wpływ na ten podział. Jak ktoś jest głupi to zrobi magistra i będzie siedzieć w domu. Tego magistra poszedł robić bo nie miał żadnego pomysłu na życie a studia były taką ucieczką od decyzji, przedłużeniem licealnej iluzji, że zmierza się do jakiegoś świetnego celu a tak na prawdę tkwi na dupie w miejscu. Są rzeczy których nie nauczy żadna szkoła: silnego charakteru, otwartości do ludzi, radzenia sobie z problemami i patrzenia na sytuację pod kątem możliwości. To nie jest tak jak na amerykańskich filmach młodzieżowych, że słabeusz zawsze jest ostatecznie górą nad silniejszymi. Już u dzieci widać które jest zaradne a które nie. Te które potrafią dać w ryj gdy ktoś im robi pod górę wyrosną na ludzi sukcesu a te szaraki co boją się odezwać i z braku zainteresowań skupiają na nauce niekoniecznie coś osiągną.
Zgłoś
Avatar
Kutas Szatana 2014-08-17, 9:57
@Kashero007

Ale i tak najlepsza jest beka z takiego "uczonego" co to wszystkie rozumy pozjadał i w korpo zasuwa, kiedy taki "robol" robiący mu wykończeniówkę podjeżdża do jego wypasionej chaty za franki furą x razy lepszą niż jego Co bardzo często się zdarza. Sam przez pewien okres czasu robiłem na budowie, standardowo Nubirą popierdalaliśmy, wiadomo, w lpg i nie szkoda upieprzyć w środku. Ale zdarzyło się, że Nubira zaniemogła i trzeba było jechać innym samochodem majstra. Ot, a6 w wieku 3 latek. Jak właściciel zobaczył, to myślał, że deweloper przyjechał. I nagle zmieniło sie podejście buca do nas
Zgłoś
Avatar
bastolinii 2014-08-17, 10:24
uwielbiam na robocie czekać na decyzję
Nieraz schodzi na tym kilka godzin:D
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-08-17, 10:58
takija napisał/a:

To ja na wstępie pozdrowię wszystkich pracujących
(...)Jeśli ktoś w pracy przez 8h pracuje bez przerwy (poza tą na śniadanie i kupe) to niech pierdolnie we mnie kamieniem....jebane internetowe pozery.


Przepraszam.... ale czy jeśli zapierdalam po 16h dziennie codziennie to mogę rzucić czy już się nie liczę?
Jeśli mogę to łap 2 kamienie w dupę.
Czy fakt ,że nie robię fizycznie ma jakieś znaczenie?

Cytat:

Ale i tak najlepsza jest beka z takiego "uczonego" co to wszystkie rozumy pozjadał i w korpo zasuwa, kiedy taki "robol" robiący mu wykończeniówkę podjeżdża do jego wypasionej chaty za franki furą x razy lepszą niż jego Co bardzo często się zdarza. Sam przez pewien okres czasu robiłem na budowie, standardowo Nubirą popierdalaliśmy, wiadomo, w lpg i nie szkoda upieprzyć w środku. Ale zdarzyło się, że Nubira zaniemogła i trzeba było jechać innym samochodem majstra. Ot, a6 w wieku 3 latek. Jak właściciel zobaczył, to myślał, że deweloper przyjechał. I nagle zmieniło sie podejście buca do nas


O kurwa.... rzeczywiście... musieliście trafić na kompletnych lamusów jeśli wzbudzało w nim respekt jak ekipa robotników podjeżdżała 3 letnim a6.... Przecież każdy logicznie myślący od razu by skojarzył ,że to nie ich fura tylko 'szefa'.
Wytłumaczę ci to łopatologicznie. Jakbym ja zapierdalał fizycznie w budowlance i miał nowe auto to NI CHUJA bym nim do pracy nie jeździł i nie woził kolegów z pracy bo zwyczajnie szkoda by mi było samochodu aby się brudziło w środku.
Zgłoś
Avatar
a................1 2014-08-17, 11:52
"Ja sam pracuję na budowie, pracowałem na akord jak i na godziny i powiem wam tylko, że jeżeli siedzicie sobie wygodnie w pokoiku u rodziców w domu przy tych waszych wypasionych komputerkach to łatwo wam powiedzieć żeby zapierdalali a nie "luzowali" w pracy, a pomyśleliście o tym że może już skończyli robotę? albo czekają na materiał? albo decyzję kierownika robót? Ni chuja, tylko byście hejtowali skończone pierdoły życiowe, chciałbym takiego zobaczyć na mieście co to wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę nikt nie wie o waszym istnieniu"

Sam jesteś pierdołą bo pracujesz na budowie jak tuman
Zgłoś
Avatar
takija 2014-08-17, 12:34
Velture, 16h dziennie z przerwą na kanapkę i kupe! Pamiętaj, poza kanapką i kupą siedzisz wpatrzony w komputer czy też inne papierki bez nawet chwili odpoczynku! Jeśli jest tak jak napisałem to napierdalaj we mnie nawet toną kamieni Ale pamiętaj, bądźmy wobec siebie szczerzy. A i dodam że jeśli mnie tu nie próbujesz oszukać to....szacun i niech Ci godnie płacą

Jeśli chodzi o wykształcenie to fakt....są ludzie którzy mogą to pierdolić i żyć godnie a nawet lepiej bez niego. Są też ludzie którzy zrobili studia, są mgr i nie potrafią żyć godnie. Pamiętajmy jednak że wykształcenie wbrew pozorom otwiera możliwości. Jesli ktoś ma głowe na karki i ambicji więcej niż spora część społeczeństwa to to wykorzysta i ugra swoje Na szczęście (a może nieszczęście) spora część ludzi nie posiada ambicji....nie myślą długoplanowo. A to otwiera brami tym ambitnym i zdolnym Także...dziękujmy tym którym wystarczy praca za najniższą

andrzej_1981 napisał/a:



Sam jesteś pierdołą bo pracujesz na budowie jak tuman



A Tobie życzę żebyś nigdy się własnego domu nie dorobił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie