18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
maksymilian45 2014-08-16, 19:21 7
Tak się "pracuje", gdyby płacili od zrobionej roboty a nie na godziny to byście zapierdalali.
Zgłoś
Avatar
Xenorakii 2014-08-16, 19:22 4
Na pewno bardzo przydatna umiejętność
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-08-16, 19:23 6
Kurwa kolejne kapuśniaki co się opierdalają w robocie.

Tak jak kolega wspomniał wyżej - jakby wam płacili za robotę a nie od godziny to kurwa byście robole jebane zapierdalali. Zresztą co tu się produkować. Jak są gdzieś roboty drogowe to jeden zapierdala a 10 się gapi na niego i nadzoruje czy dobrze robi. No ale czego wymagać. W szkole się nie chciało uczyć to logiczne ,że i pracować się nie chce.
Zgłoś
Avatar
Xenorakii 2014-08-16, 19:38 5
Wyluzuj dupę. Na pewno jakbyś miał takie standardy pracy jak oni to też byś wolał się poopierdalać niż dawać z siebie 100%... Oczywiście nie zmienia to faktu ,że ogromna ilość osób które pracują to wieśnioki którym się znudziło uprawianie kapusty i po prostu nie mają więcej do zaoferowania poza tym co widzimy no ale to już wina pracodwaców ,że biorą takie ścierwo do pracy.

A poza tym... Może chłopaki mają po prostu przerwę
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-08-16, 19:47
Nie takie rzeczy robiłem wózkiem widłowym
Jest piwko
Zgłoś
Avatar
Thetus 2014-08-16, 19:54
Dobra robota, łap piwko.
Zgłoś
Avatar
uchimishi 2014-08-16, 19:57 152
Ja sam pracuję na budowie, pracowałem na akord jak i na godziny i powiem wam tylko, że jeżeli siedzicie sobie wygodnie w pokoiku u rodziców w domu przy tych waszych wypasionych komputerkach to łatwo wam powiedzieć żeby zapierdalali a nie "luzowali" w pracy, a pomyśleliście o tym że może już skończyli robotę? albo czekają na materiał? albo decyzję kierownika robót? Ni chuja, tylko byście hejtowali skończone pierdoły życiowe, chciałbym takiego zobaczyć na mieście co to wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę nikt nie wie o waszym istnieniu.
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-08-16, 20:11 22
uchimishi napisał/a:

Ja sam pracuję na budowie, pracowałem na akord jak i na godziny i powiem wam tylko, że jeżeli siedzicie sobie wygodnie w pokoiku u rodziców w domu przy tych waszych wypasionych komputerkach to łatwo wam powiedzieć żeby zapierdalali a nie "luzowali" w pracy, a pomyśleliście o tym że może już skończyli robotę? albo czekają na materiał? albo decyzję kierownika robót? Ni chuja, tylko byście hejtowali skończone pierdoły życiowe, chciałbym takiego zobaczyć na mieście co to wydaje mu się że jest nie wiadomo kim a tak naprawdę nikt nie wie o waszym istnieniu.


Pocisnołeś
Masz racje jak ktoś nigdy fizycznie nie zapierdalał na budowie, magazynie to chuja wie
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-08-16, 20:16
A robić to nie ma komu
Czytał Ferdek Kiepski
Zgłoś
Avatar
Kashero007 2014-08-16, 20:18 21
@uchimishi

Niepotrzebnie się denerwujesz. Wakacje powoli dobiegają końca. Pizdy jebane pakować mundurki, teczki i wio do szkoły a nie będziecie tutaj dupsko produkować na temat robót budowlanych. Sami znawcy kurwa, idź jeden z drugim popracuj na budowie i zobaczysz jaka to ciężka i przejebana praca, a nie ledwo przestał wyjadać gile z nosa i mądrości prawi.

btw. Mam dobrego znajomego od wykończeń wnętrz, skończył jedynie zawodówkę i fach ma w jednym palcu. Robi mieszkania deweloperskie i trzepie przy tym zajebiste pieniądze których zwykły uczony nieudacznik po maturze może jedynie zamarzyć. Też się śmiali, że robol, że bez wykształcenia.. I kto się teraz śmieje. Pozdrawiam wielcy uczeni szukający pracy.
Zgłoś
Avatar
galaxia666 2014-08-16, 20:25 15
hejterzy jebani. to ze panowie nieraz stoja to sie nie dziwie,
bo juz widzialem akcje gdzie dostali po 50zl na swieta.
a jesli chodzi o sprzet ciezki to on nie moze stac [za dlugo ] bo nie zarabia,
a przerwa to rzecz swieta. a co do mojego wyksztalcenia to bys sie zdziwil
wiec trzymaj te uwagi dla swojej kozy
pozdro dla pracujących fizycznie i nie tylko
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-08-16, 20:58
wziął by smarownice i nasmarował maszynę jak ma chwile czasu. Smaru to ramie już chyba z 2 tygodnie nie widziało, tak bardzo skrzypi
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2014-08-16, 22:03
To teraz otwórz piwo w puszce
Zgłoś
Avatar
revtech 2014-08-16, 22:08
pierdolicie, dobre to jest, podziwiam operatorów bo sam to bym kurwa w wielki kanion nie trafił dziąsłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie