18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Koperta
odnedzydopieniedzy • 2014-01-15, 0:48
BEKA NA KOLĘDZIE

Ksiądz rozmawia z mamuśką, my z ojcem siedzimy cicho. Nagle ksiądz zwraca się do mnie:
- A Ty kiedy dasz mi zarobić?
- No raczej nigdy - rzekłem
- Cooo, nie ma odpowiedniej dziewczyny?
- No dziewczyna odpowiednia jest, ale nie wiedziałem, że księdzu o ślub chodzi!
- A Ty myślaleś, że o co?
- MYŚLAŁEM, ŻE O KOPERTĘ!

Badum tsss.

Świeży, autopsyjny materiał z dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-15, 2:38 20
I co, dałeś batmanowi na chlanie i ćpanie, czy użyczyłeś mu swojego anusa?
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-01-15, 3:54 53
@BongMan , może jak zapytasz starego to ci się pochwali
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-01-15, 8:14 244
Ksiądz zażartował a ty na tępego tłuka wyszedłeś.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-15, 8:38
elBiaauawy, twojego? To zapytaj następnym razem jak ci do wanny wejdzie.
Zgłoś
Avatar
jason_grey_77 2014-01-15, 8:51 6
Na 1 000 000% zapytał czy dasz mu zarobić Jak wymyślasz żart to pisz, ze żart, a nie

Świeży, autopsyjny materiał z dzisiaj.

Reporterek kłamczuszek
Zgłoś
Avatar
M@peT 2014-01-15, 9:21
Strasznie późno u Ciebie ten ksiądz chodzi....
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-01-15, 10:16 5
Ja się raz wdałem w dyskusję z rodzicami na temat tych wizyt. Zacząłem pytając po co im to, odpowiedzieli że wizyta duszpasterska musi być raz w roku! No ale po ki chuj mam wpuszczać typa do domu? żeby poświęcił mieszkanie i nas? Mieszkanie tradycyjnie swięci się po wprowadzeniu, a ludzi podczas chrztu. Czy święcenie takie ma termin ważności? jeżeli tak na jaki czas? a co jak mi termin wygaśnie i umrę?! wtedy lipa?
Że niby też można porozmawiać z księdzem, zbliżyć się do kościoła. Na zachodzie w kościołach katolickich jak chcesz porozmawiać z typem w sutannie to idziesz do kościoła i z nim gadasz (od tego oni tam są), a nie czekasz rok żeby on ruszył cztery litery do ciebie. I jak ta rozmowa wygląda? nie wiem jak w innych rodzinach itp, ale pamiętam za dzieciaka że wszystko było taką szopką, grzecznie się trzeba było odnosić, ładnie ubrać, wizyta trwała 5 minut, odmnawianie jakiś paciorków, ksiądz zadał parę pytań, zgarnął kopertę i do domu.
Że niby ksiądz daje błogosławieństwo. A czy nie robią tego w każdą niedzielę, jak ktoś śmiga na mszę???
Pamiętam, że sąsiedzi co chwila wychodzili na klatkę a na korytarzu roznosiło się 'na którym jest? oo tam to będzie długo' itp...kurwa, przyjdzie to przyjdzie, zapuka, wejdzie...
A jak ktoś nie wpuścił, lub nie miał na drzwiach kupioną, święconą kredą napisane KMB to był kurwa satanista...

Do czego zmierzam? Rodzice już nie wpuszczają i są bogatsi o chuj wie ile, bo to też była tajemnica...
Zgłoś
Avatar
wino666 2014-01-15, 11:08 2
@BongMan

myslalem, ze od uzyczania anusa jestes ty...
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-01-15, 11:10
Widać, że z księdzem ziomale są na luzie.
Zgłoś
Avatar
preliator 2014-01-15, 11:11
Ksiądz chciał zostać twoją dziwką, a ty nie skapowałeś...
Zgłoś
Avatar
nots 2014-01-15, 11:15 18
Hehe, kolejny śmieszek, co za kilka lat będzie ślub kościelny brał i dziecko chrzcił, bo mama kazała.
Zgłoś
Avatar
A................i 2014-01-15, 11:20
Błyskotliwy jesteś nie ma co...
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-15, 11:35
kolende wprowadzic raz w miesiacu to zaciesni wiez kosciola z parafianami plus bedzie troche nowych miejsc pracy w kosciele aby wiare obskoczyc
Zgłoś
Avatar
kris04797 2014-01-15, 11:36
to gdzie ty mieszkasz, że miałeś kolędę dopiero 14 stycznia?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie