18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
TylerPL 2022-05-21, 15:51 1
Jak byłem w gimnazjum to lubiłem nurkować na basenie więc kupiłem sobie krążek hokejowy i rzucałem go na środek. Raz traf chciał, że pod złym kątem rzuciłem, zaczął robić kaczki i trafił jakąś seniorkę w banie. Ale należało się tym starym sukom, bo jak płynąłem za taką która zapierdala żabką to było widać włochy koło rowa, błe... minus pływania w okularach.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-05-21, 17:57 5
TylerPL napisał/a:

Jak byłem w gimnazjum to lubiłem nurkować na basenie więc kupiłem sobie krążek hokejowy i rzucałem go na środek. Raz traf chciał, że pod złym kątem rzuciłem, zaczął robić kaczki i trafił jakąś seniorkę w banie. Ale należało się tym starym sukom, bo jak płynąłem za taką która zapierdala żabką to było widać włochy koło rowa, błe... minus pływania w okularach.



było trzeba się tam nie patrzeć i problem z głowy ^ a że cię kusiło to już inna sprawa ^
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-05-21, 19:37
TylerPL napisał/a:

Jak byłem w gimnazjum to lubiłem nurkować na basenie więc kupiłem sobie krążek hokejowy i rzucałem go na środek. Raz traf chciał, że pod złym kątem rzuciłem, zaczął robić kaczki i trafił jakąś seniorkę w banie. Ale należało się tym starym sukom, bo jak płynąłem za taką która zapierdala żabką to było widać włochy koło rowa, błe... minus pływania w okularach.



Myślenie godne kolegów w kolorze wspomnianego krążka.
Zgłoś
Avatar
Kuba_Gda 2022-05-23, 16:39
Raczej football'u hamerykanskiego.
Zgłoś