18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
c................i 2019-10-10, 14:20 20
Hahahha ale gówno.
Zgłoś
Avatar
sajgon 2019-10-10, 14:47 10
Było już i to w pełnej wersji. Zajebałbym kurwe jakby mi dziecko kopnęła.
p.s. nie ma cycków nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-10, 16:20
Miałem napisać że przy pełnej wersji pizdowaci tatusiowie dali piękny popis lamentów i frajerstwa, ale dałem sobie spokój żeby nikogo nie drażnić.
Widzę jednak że licytacja na to, kto jest bardziej zniewieściały i co by zrobił tej "złej" babie, nawet teraz może mieć miejsce.
Więc - Chuja byście zrobili tej babie, bo jesteście za ciency w uszach
Zgłoś
Avatar
Oponka 2019-10-10, 16:43 4
@up sugerujesz, że jesteś najbardziej męski ze wszystkich? tak męski, że wszyscy ojcowie mogą ci ssać pałę? tak męski, że miałbyś w dupie, gdyby jakaś pizda pocisnęła laczka twojemu bombelkowi? bo obrona własnego potomstwa jest objawem zniewieścienia?

następnym razem czytaj, co napisałeś zanim klikniesz "wyślij", bo wyszedłeś na zwykłego napinacza
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-10, 17:11
Oponka napisał/a:

@up sugerujesz, że jesteś najbardziej męski ze wszystkich? tak męski, że wszyscy ojcowie mogą ci ssać pałę? tak męski, że miałbyś w dupie, gdyby jakaś p*zda pocisnęła laczka twojemu bombelkowi? bo obrona własnego potomstwa jest objawem zniewieścienia?



Dokładnie tak jak piszesz



Drugą część pominę, bo za bardzo się obsrałaś, a nie jesteś przecież pizdowatym tatusiem, bo wyświetla się różowa sukienka
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-10, 18:49 2
Szfajceneger napisał/a:

Dokładnie tak jak piszesz

Drugą część pominę, bo za bardzo się obsrałaś, a nie jesteś przecież pizdowatym tatusiem, bo wyświetla się różowa sukienka



O kurwa, ale debil.
Zgłoś
Avatar
Swirek86 2019-10-10, 19:07
Nie o taki Sadistic, nic nie robiłem
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-10, 19:54
Xson33333 napisał/a:

O k***a, ale debil.



Debil to Cię strugał, przygłupie
Skoro jesteś tak tępy, że nie potrafisz wyłapać prostego żarciku - to wracaj do garów, bo tam Twoje miejsce.
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-10-10, 19:59 4
Szfajceneger napisał/a:

Debil to Cię strugał, przygłupie
Skoro jesteś tak tępy, że nie potrafisz wyłapać prostego żarciku - to wracaj do garów, bo tam Twoje miejsce.



Chujowe te twoje żarty, debilu.
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2019-10-11, 8:47 1
Lubię gdy się ludzie żrą w komentarzach, od razu widać, że są bardzo męscy i nie cofną się przed żadnym słowem.
Zgłoś