18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
~Velture 2017-10-04, 18:48 28
Nigdy nie zrozumiem obcokrajowców traktujących nasz spirytus jako napitek.
Spiryt nie służy do picia kurwa mać... w sensie nie do picia w czystej postaci.

Podobnie jak ludzie próbują tej sfermentowanej skandynawskiej ryby i pierdolą, że okropna a nie jedzą jej tak jak powinno się to jeść.
Zgłoś
Avatar
wojtasbbi 2017-10-04, 19:24 5
Dobrze, że są napisy... Ja wiem że Polacy itd ale kto pije czysty spiryt? Ja go stosuje do produkcji nalewek
Zgłoś
Avatar
Valdix 2017-10-04, 19:58 2
Trzeba ich po prostu nauczyć. Na szybko to polecam - wywar z mocnej owocowej, posłodzonej herbaty (albo rozpuszczonych cukierków typu ice) wymieszać pół na pół lub 2:3 ze spirem, poczekać, aż się przeżre i .. rzecz jasna .. spożyć ze smakiem
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-10-04, 20:03 3
"Nigdy nie zrozumiem obcokrajowców traktujących nasz spirytus jako napitek.
Spiryt nie służy do picia kurwa mać... w sensie nie do picia w czystej postaci. '

Pozwole się niezgodzić, mozna pić tylko trzeba umieć, jedyne co nie mozżna to otworzyć parasola w dupie, chciarz wszystko zalezy jakiego parasola, i w jakiej dupie.

Polecam też rewelacyjny drink "Ognie moskwy" Do literatki 200 ml wlewamy od 50 do 75 ml spirytusu (lub wódki), zalewamy to winem musującym. Uwaga! Spirytus (wódka) musi być bardzo dobrze schłodzony, wódka powinna dojść do stanu jakby konsystencji miodu, co wymaga długiego chłodzenia w zamrażarce. Wino musujące musi być zimne, tzn. góra do 6 stopni Celsjusza!

Wersja jaka piłem spirytus z pobliskiej jednostki wojskowej do odmrazania wirników, dobry czysty ale trzymany w beczkach po ropie wiec troche pachniał, do tego "sowietskoje igritskoje" za 3,6pln. Szybko uderza ale nie zwala z nóg
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-10-04, 21:12 39
"Spiryt nie służy do picia kurwa mać... w sensie nie do picia w czystej postaci. "

kolejny dowód na to, że powinni przywrócić zasadniczą służbę wojskową
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-10-04, 21:14
alkohol rozkłada kapsaicyne, więc jak przez dzień papryczki były w spirytusie, to nie pieką jak cholera, tylko da się je zjeść.

pieką trochę mniej
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-10-04, 21:30 6
Habanero i spirytus 96? Gdyby to była stara kreskówka jak "Zwariowane Melodie" to by z tego kubeczka buchnął jaki mały grzyb jak po wybuchu atomowym
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-04, 21:39 1
kokos_123 napisał/a:

alkohol rozkłada kapsaicyne, więc jak przez dzień papryczki były w spirytusie, to nie pieką jak cholera, tylko da się je zjeść.

pieką trochę mniej


Nie rozkłada tylko rozpuszcza w wodzie... Dlatego jak zjesz coś pikantnego to najlepiej popić piwem albo innym alkoholem.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-10-04, 21:48
Skurwysyn zajebany. Przez te 2:30 co gadał, to już mu się dawno wygazowała. U nas dawno by drugą lecieli!
Zgłoś
Avatar
modyf 2017-10-04, 22:24 1
Oczywiście, że spirytus da się pić, cała tajemnica to zrobić to na wdechu.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2017-10-04, 22:59
mięczak, Stefan co stoi pod monopolem popił by tym spirytem a zamiast gumy do żucia miał by osy
Zgłoś
Avatar
Orikon 2017-10-05, 1:23
Nie poszło bo tylko pizda zakąsza.......
Zgłoś
Avatar
doopa 2017-10-05, 1:26
to mu drina zrobiła ;D
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2017-10-05, 2:03
Polecam polskie napisy włączyć z youtube. Żadny efekt, ale zawsze coś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie