18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pierdolsiespierdalajkurwa 2024-03-16, 11:31
Najbardziej pedalskie zajęcie na świecie. Zostawcie cioty tym bykom rogi nie ścięte to wtedy zobaczymy prawdziwą zabawę a tak pedały z wykałaczkami i serwetką bawią się jedzeniem.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-16, 12:18
Proszę tak skorygować wszystkie cztery policzki.
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-03-16, 12:37 9
Fajnie! Ja to zawsze wstaję i biję brawo, długo!
Uwielbiam kiedy ci wszyscy żałośni matadorzy dostają wpierdol od pana Byka dla mniej wtajemniczonych, to byki szprycowane są specjalnymi szprycami, które je otumaniają, upośledzają ich wzrok lub spowalniają reakcję, żeby te pedały w getrach mogli jakoś ich ubić nigdy nie rozumiałem i nie zrozumie tej głupiej tradycji od setek lat, na moje to powinno być w drugą stronę, np szprycować byki kokainą żeby pierdolca miały i wrzucać na arenę złoczyńców maści pedałów, morderców, dziecioruchów i czarnuchów to, to by było coś na co bym poszedł patrzeć i z bananem na ryju płacił za bilet, ach poniosła mnie fantazja
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-03-16, 13:08 3
Piłka nożna śmierdzi pedalstwem ale te hiszpańskie tańce z bykiem to już jest kosmos.
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-03-16, 14:38
Byk dal piekne przedstawienie widac ze jest profesionalista pieknie precyzyjnie wymierzyl cios rogiem tak aby nie zabic ale okaleczyc swojego oprawce i czegos nauczyc wielkie brawa
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2024-03-16, 21:29 1
UE jest taka w dupę poprawna, w Polsce już prawie nic nie możemy a oni dla zabawy znęcają się nad zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
samos 2024-03-17, 22:58 1
XXI wiek ekozjebstwo, wszystkofobstwo, feminizmy i inne kretynizmy, ale dalej umęczają na smierc te biedne zwierzeta...
Zgłoś