18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Jimm 2013-11-15, 21:00 2
Right Ranger.
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-11-15, 21:23 8
na pewno narodowo - faszystowskie bydło tego nie zrobi... potrzeba ludzi myślących...
Zgłoś
Avatar
Wróżbita_Maciej 2013-11-15, 21:27 19
Źródło: Film pt. "Wtorek".

Nie musisz dziękować.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-11-15, 23:30 4
Kukiz z artysty stał się taką przydupasową polityczną pizdą.
Zgłoś
Avatar
wysio 2013-11-15, 23:42 132
GoldRoger777,
... która próbuje coś zmienić, która nawołuje naród do podjęcia odpowiednich kroków. Dlatego nie nazywałbym go pizdą, bo nie ma ku temu powodów. Po prostu po tych wszystkich latach ma dość tych przekrętów, układów i afer, i sam wychodzi z inicjatywą zmiany sytuacji politycznej w tym kraju.
Nazwiesz pizdą każdego, kto dąży do poprawy sytuacji w kraju? Każdego, kto ma swój rozum i wmiesza się w politykę z nadzieją, że coś zmieni, nawet jeśli do tej pory robił w innej branży i wie, że będą tacy, co zaczną go za to obsmarowywać?
Jak zatem nazwiesz kogoś, kto daje się pierdolić przez państwo w dupsko, bo on ze swoich tantiem ma jeszcze co jeść i nic innego go nie obchodzi? Zaradnym obywatelem? Apolitycznym twardzielem?
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-11-16, 2:03 15
@GoldRoger777 twoja wypowiedz mówi o tobie wszystko. Kukiz zawsze angażował się politycznie. Mówisz że artysta a ja mówie że chyba tekstów jego piosenek nie rozumiesz bo co druga z nich przechodzi obok polityki ...
Zgłoś
Avatar
pan_lucjan 2013-11-16, 6:01
codziennie błagam boga czy inne kołom fortuny o porządną rozpierduchę. Taką na fest. inaczej niż od spalonej ziemi nie zbudujemy normalnego kraju. a na razie zapierdalam za granicą... i w dupsko sobie swoje piwska wsadźcie.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2013-11-16, 7:57 2
@pan_lucjan
przyjedz i cos zrob, a nie grzmisz zza granicy.
Zgłoś
Avatar
m4tekt 2013-11-16, 9:35
U nas to jak w burdelu... wszystko rozj*bane
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-11-16, 9:56 23
@osa79
1) Nie ma czegoś takiego jak "Narodowo-faszystowskie" cośtam. Ruch narodowy i faszystowski się wykluczają.
2) "Potrzeba ludzi myślących" - nie znasz ani jednej z osób decyzyjnych w RN, więc możesz wiedzieć tyle o narodowcach, ile powiedzą ci w telewizji. Wyrabiasz opinię o 100 000 ludzi na podstawie zachowania ~100. Świadczy to, ze również nie należysz do tego elitarnego grona "ludzi myślących", o których to pisałeś.
Zgłoś
Avatar
m................9 2013-11-16, 10:05
Długo nie bd czekać na zmiany w Polsce jeżeli ruszycie swoje dupy z miejsca 2014 rok nadchodzi.. remember remember the fifth of november. Tylko bardziej z naszą datą projekt ruszy tak czy siak a wy się przygotujcie więcej info szukajcie na 4chanie. Pozdrowienia i do zobaczenia w Wawie
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2013-11-16, 10:47 3
Kukiz za młodu rzucał w suki cegłówkami, a teraz zachowuje się jakby te cegłówki się odbiły i jemu w łeb uderzyły. Wszędzie widzi spiski i przystąpił do niezbyt atrakcyjnego towarzystwa wzajemnej adoracji. Z kolei JKM to taki demagog naszych czasów, pociąga młodych pryszczatych frustratów, którzy mają dwie ręce mimo, iż nawet Liroy wiedział, że to już było. Twierdzi, że jest liberałem wolnorynkowym (chyba XIX-wiecznym), będąc jednocześnie zwolennikiem monarchizmu i feudalizmu z elementami mizoginizmu i ultrakatolicyzmu. Elektronićny Mordulec ubrany w Nikab, z kołczanem pełnym dzid, na głowie złocistą ma mycke, a w ręku oświaty kaganek!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-16, 11:12 4
drukarka666 napisał/a:

Kukiz za młodu rzucał w suki cegłówkami, a teraz zachowuje się jakby te cegłówki się odbiły i jemu w łeb uderzyły. Wszędzie widzi spiski i przystąpił do niezbyt atrakcyjnego towarzystwa wzajemnej adoracji. Z kolei JKM to taki demagog naszych czasów, pociąga młodych pryszczatych frustratów, którzy mają dwie ręce mimo, iż nawet Liroy wiedział, że to już było. Twierdzi, że jest liberałem wolnorynkowym (chyba XIX-wiecznym), będąc jednocześnie zwolennikiem monarchizmu i feudalizmu z elementami mizoginizmu i ultrakatolicyzmu. Elektronićny Mordulec ubrany w Nikab, z kołczanem pełnym dzid, na głowie złocistą ma mycke, a w ręku oświaty kaganek!



Chyba tymi cegłówkami trafiał za każdym razem w twój łeb...
Zgłoś
Avatar
ll_Mario_ll 2013-11-16, 11:12 3
pan_lucjan napisał/a:

codziennie błagam boga czy inne kołom fortuny o porządną rozpierduchę. Taką na fest. inaczej niż od spalonej ziemi nie zbudujemy normalnego kraju. a na razie zapierdalam za granicą... i w dupsko sobie swoje piwska wsadźcie.



Tak jak już jeden kolega wspomniał.. Komentarz zza granicy jest trochę zbędny.

Jak zbudować normalny kraj jak nie da się zmienić mentalności pojedynczych jednostek. Dla przykładu krótka historia zagranicznego "inwestora"

Jakiś miesiąc temu wracając busem do swojego domu usłyszałem dość głośną rozprawę na temat naszego państwa oraz zarobków.
Prowadzący: Polak który właśnie przyjechał zza granicy.
Słuchający: 2/3 osoby siedzące koło niego z tyłu busa. Oczywiście prowadzący miał tak donośny głoś (pewnie dzięki wzmocnieniu czerpanemu z puszki tyskacza) że rozmowa słyszalna była na cały bus.

Nasz wysłannik zagraniczny jak wspomina pracował jeszcze 2 lata temu w Polsce. Zarabiał około 6tys złotych. Pewnego dnia szwagier szwagra wkręcił go na robotę w Anglii. Dzięki czemu bez problemu podwoił swoje zarobki. Oczywiście jeden ze słuchaczy od razu zadaje pytanie : Jaka branża? Na rodak wytłumaczył że montuje jakieś specjalistyczne filtry w fabrykach. To co powiedział wydawało się inteligentne. W końcu jak można podwoić swoje zarobki to czego nie spróbować. Cała abstrakcja zaczyna się dopiero gdy rozmowa schodzi na jakość miejsca zamieszkania.

Powiedział prosto z mostu: "Nie chce mi się nawet tu do tej Polski wracać.. Niby baba i dwójka dzieci ale co mnie to obchodzi.. Nawet w Anglii mieszkam lepiej."
Wśród ludzi zdumienie: Jak to? Przecież przy takiej kasie to masz pewnie spoko mieszkanko z internetami, telewizjami i innymi bzdetami.
Inwestor odpowiedział bez zastanowienia: "A co ty pierdolisz... ja używam mieszkania socjalnego przyznanego od miasta dla najbiedniejszych obywateli" Po chwili dodając: "Ale mówię ... naprawdę nie jestem zadowolony ze standardów... Ciasno w chuj"

I teraz nasuwa się pytanie? Czy on próbuje zbudować normalne państwo? Założę się że pierwszy by krzyczał iż każdy polityk/urzędnik/minister to złodziej... Szkoda że zapomina o samym sobie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie