18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Websterthe1 2014-03-13, 20:57 11
To plakat promocyjny jakiegoś cyrku?
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-03-13, 22:11 3
I palikot tańczący z gordzkim jako zboczenie tego świata, coś pięknego
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2014-03-13, 22:53 18
Chętnie bym obejrzał nie tylko czołówkę, ale i jakiś odcinek z Korwinem i jego partnerami
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-03-14, 0:41 42
Websterthe1 napisał/a:

To plakat promocyjny jakiegoś cyrku?


To jest plakat ?
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-03-14, 0:51 25
@up typowy wyborca, nie oczekuj od chłopaka zbyt wiele.
Zgłoś
Avatar
Demooshful 2014-03-14, 0:54 58

Zgłoś
Avatar
Haren 2014-03-14, 0:54 22
Za Korwina zawsze piwo Ludzie mówią że to świr, ale mówi te same (mądre) rzeczy od 20 lat. Nawet jeśliby miał być kolejną świnią u koryta, to jeszcze u niego nie był, więc dam mu szansę D: I tak gdy dostanie się do Sejmu pokaże, że nie jest dwulicową świnią jak Donek, Kaczor, Palikociarnia i reszta tej lewackiej hołoty.
Zgłoś
Avatar
JankoMuzykantV 2014-03-14, 0:57 17
Nic dodać, nic ująć. Za Korwina zawsze piwko.

Zgłoś
Avatar
vass 2014-03-14, 1:03 6
Idiota, katol i mitoman, dziękuje postoje nie skorzystam
Zgłoś
Avatar
sosikhehe 2014-03-14, 1:12 4
Oho widzę bekę z Korwina- ośmieszyć i przywalić plakietkę świra bo modne, Oooo Kaczyński to szajbus i zacofaniec- zamiast konta chowa do skarpety a jak w Grecji zapierdalali zwykłym obywatelom kase z kont to już takie śmieszne nie było, Kolonko a ten niby dziennikarz- już w tvp nie siedzi tylko po jakiś "super"stacjach sie kryje i o jakiś teoriach spiskowych gada
Freesh schowaj się z czymś takim licząc na piwa bo jest na "topie" śmianie się z tych ludzi gtfo!
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-03-14, 1:29 5
JankoMuzykantV napisał/a:

Nic dodać, nic ująć. Za Korwina zawsze piwko.

Obrazek



Zdajesz sobie sprawę, że tenże obrazek ma za zadanie wykpić, jak mniemam, twoich idoli politycznych? Zwróć uwagę na podpis zaczynający się u szczytu lewego górnego rogu. Nie wiem czy prawidłowo odczytałem twoje intencje - zwykle zwolennicy JKM wołają: "za Janusza zawsze piwko".

sosikhehe napisał/a:

Oho widzę bekę z Korwina- ośmieszyć i przywalić plakietkę świra bo modne, Oooo Kaczyński to szajbus i zacofaniec- zamiast konta chowa do skarpety a jak w Grecji zapierdalali zwykłym obywatelom kase z kont to już takie śmieszne nie było, Kolonko a ten niby dziennikarz- już w tvp nie siedzi tylko po jakiś "super"stacjach sie kryje i o jakiś teoriach spiskowych gada
Freesh schowaj się z czymś takim licząc na piwa bo jest na "topie" śmianie się z tych ludzi gtfo!



Korwin jest po przeciwnej stronie barykady względem wygodnej pozycji Kaczyńskiego - i politycznie (Korwin ochrzcił Kaczora złem prawie największym), i "pozycyjnie".
Zgłoś
Avatar
JankoMuzykantV 2014-03-14, 1:30 7
dionizodoros napisał/a:



Zdajesz sobie sprawę, że tenże obrazek ma za zadanie wykpić, jak mniemam, twoich idoli politycznych? Zwróć uwagę na podpis zaczynający się u szczytu lewego górnego rogu.



Moich idoli politycznych ? Wolne żarty. Lubię się z nich pośmiać, dlatego za Korwina zawsze piwko. Czy, gdy idę do cyrku to klaun jest moim idolem ? Nie sądzę. ;]
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-03-14, 1:34
JankoMuzykantV napisał/a:



Moich idoli politycznych ? Wolne żarty. Lubię się z nich pośmiać, dlatego za Korwina zawsze piwko. Czy, gdy idę do cyrku to klaun jest moim idolem ? Nie sądzę. ;]



Edytowałem już w międzyczasie mojego posta. To było zapytanie, nie przytyk . Także take it easy.

Haren napisał/a:

Za Korwina zawsze piwo Ludzie mówią że to świr, ale mówi te same (mądre) rzeczy od 20 lat. Nawet jeśliby miał być kolejną świnią u koryta, to jeszcze u niego nie był, więc dam mu szansę D: I tak gdy dostanie się do Sejmu pokaże, że nie jest dwulicową świnią jak Donek, Kaczor, Palikociarnia i reszta tej lewackiej hołoty.



Był - w pierwszej kadencji sejmu.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2014-03-14, 1:39 4
@UP
Był, ale czerwone postarali się aby zrównać go z ziemią bo był im nie na rękę.
Zgłoś