18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Krysss 2013-05-12, 18:18 9
Super Stacja zawsze kojarzy mi się z jednym:
Zgłoś
Avatar
Whisperer 2013-05-12, 18:24 19
Albo ten Rafał Dymek dostaję w chuj kasy za gadanie takich debilizmów, albo jest debilem.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-12, 18:26 29
Stryjek napisał/a:

Janusz Kurwin-Mikke



zdechnij
Zgłoś
Avatar
Kajton1910 2013-05-12, 18:30 17
Zimne piwko do tego pana. Jak dla mnie jedyny godny kandydat na prezydenta.
Zgłoś
Avatar
JackCola 2013-05-12, 18:32 1
Janusz Mikke, czy to się komuś podoba czy nie, działał w aparacie władzy komunistycznej. Nie oszukujcie się, Stronnictwo Demokratyczne, ZSL, to organizacje komunistyczne państwa niedemokratycznego jakim była Polska R. Ludowa, z tą różnicą że były na nich różne etykietki.Korwin był przez długi czas marksistą. Zresztą jest to zgodne z teoriami samego Janusza, który ciągle pisze o przefarbowywaniu się socjalistów i udawaniu prawicy.
Zgłoś
Avatar
MrPink 2013-05-12, 18:34 13
Dla leniwych wystarczy obejrzeć ostatnia minutę - miażdży.

Przy okazji:
Ale ten unijny pachołek pierdoli o tej Słowacji. Mieszkam blisko granicy ze Słowacją i często jeździłem z rodziną, praktycznie co tydzień, dwa tygodnie, na zakupy do Mniszka nad Popradem. Wiadomo - po piwko, wódeczkę, słodycze. Doskonale pamiętam ceny przed wprowadzeniem euro na Słowacji w 2009 roku. Od momentu kiedy jest tam euro - wszystko nagle skoczyło w górę. Ceny zrównały się z polskimi - ba, nawet wiele rzeczy jest droższych. Teraz sytuacja jest odwrotna - widok Słowaków z pełnymi wózkami hurtowo kupowanym mięsem (w większości przypadków) i innych wyrobów spożywczych w hipermarketach w Nowym Sączu nie jest rzadkością i nikogo już nie dziwi.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-12, 18:46 13
JackCola napisał/a:

Janusz Mikke, czy to się komuś podoba czy nie, działał w aparacie władzy komunistycznej. Nie oszukujcie się, Stronnictwo Demokratyczne, ZSL, to organizacje komunistyczne państwa niedemokratycznego jakim była Polska R. Ludowa, z tą różnicą że były na nich różne etykietki.Korwin był przez długi czas marksistą. Zresztą jest to zgodne z teoriami samego Janusza, który ciągle pisze o przefarbowywaniu się socjalistów i udawaniu prawicy.


Co Ty filozof pierdolisz farmazony? ... Z chęcią bym przypierdolił i patrzył czy równo ryj puchnie.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-05-12, 18:46 6
"Święto Unii jewropejskiej" Do chuja... jest coś takiego?
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-05-12, 18:49
Ogladalem na zywo
Zgłoś
Avatar
torro 2013-05-12, 18:53 1
Nie powinno się go raczej w zoo pokazywać niż w telewizji?
Zgłoś
Avatar
Lolchyn 2013-05-12, 18:53
Tylko mi się wydaje że ten koleś obok Korwina jest rudy?
Zgłoś
Avatar
mizzek 2013-05-12, 18:58 3
1:41
Chuck Norris nawet był
Zgłoś
Avatar
Magnus 2013-05-12, 19:00 1
Korwin dalej w formie, pierdoli te swoje wywody bez ładu i składu a później się dziwi, że próg wyborczy to dla niego nieosiągalne marzenie... Niech sobie gada zdrów rzeczy, które pewnie i są słuszne i mądre, ale których nigdy dobrze nie przedstawi. Oczywiście kto ma zrozumieć sens tych wszystkich mądrości ten zrozumie, ale masy nigdy tego nie przyjmą a Korwin dalej będzie po mniej atrakcyjnej stronie progu wyborczego
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-12, 19:01 2
"Polacy zdecydowali w referendum, że chcę przystąpić do Unii" - bo się tumany na błędach nie uczycie...
Zgłoś
Avatar
skrytojebca 2013-05-12, 19:08
tak jak by się nie mogło zacząc od 11 min haha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie