18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Korwin przoduje
Roger89 • 2013-11-13, 14:37
Witam Sadole,
Wchodzę sobie na stronę Pana Korwina, żeby poczytać informacje, jakimi raczył się z Nami podzielić ostatnimi czasy. Spojrzałem na liczbę "lajków", na owej stronie i zaciekawiła mnie ona. Jak wypada na tle innych politycznych konkurentów w Naszym Kraju. Mam to szczęście albo i nie (zależy od punktu widzenia), że nie posiadam konta na facebooku, więc może dlatego mnie to zainteresowało.
Postanowiłem porównać liczbę "lajków" strony Pana Korwina z oficjalnymi stronami głównych Partii, które znajdują się w Sejmie. Wiem, że to powinna byś oficjalna str KNP a nie Pana Janusza, lecz na str KNP nie było liczby "lajków", a przecież Pan Janusz jest Prezesem KNP.
Wynik trochę mnie zaskoczył , szczerze mówiąc, nawet mając na uwadze to, że Pan Korwin jest popularny w necie. Wiem, że często zdarzają się posty na temat Pana Janusza, więc postanowiłem podzielić się z Wami wynikami, zresztą zobaczcie sami.



A tu pozostałe Partie
PO ze swoimi 42tys



PIS na oficjalnej str nie miało podane liczby "lajków", więc bez logowania udało mi się wejść na ich str na fb



SLD ma 2,5tys "lajków" na oficjalnej stronie. Na stronie fb ma ponad 17tys



No i na koniec dość smutna, jak dla mnie wiadomość. Całkiem dobry wynik Twojego Ruchu z Palikotem, Grodzkim i Biedroniem na czele

[/b]

Donek i podpis idealie nadają się do przeróbki ale nie chciało już mi siębawić
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-13, 14:40 1
bo z Januszem tak już jest, że ma poparcie 90 % internautów i 1 % wyborców
Zgłoś
Avatar
boberm 2013-11-13, 15:27 1
Bo 90% tych co lajkują to gimbusy i dzieciaki, przed osiemnastką.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-11-13, 17:00
boberm napisał/a:

Bo 90% tych co lajkują to gimbusy i dzieciaki, przed osiemnastką.


Matematyka widzę leży... Na Kurwina oddało "ważnych" głosów dokładnie 151 837 ludzi. Więc jeśli zakładamy dziecinnie że jest przełożenie między daniem lajka a zagłosowaniem to zagłosowało na niego, czyli jego partię, 103% ludzi lajkujących i wszyscy powyżej 18 roku życia.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-11-13, 22:30
@up, przy czym do następnych wyborów cztery pokolenia dostaną możliwość głosowania ;D W 2011 był 1%, jest 2013 i sondaże dają 5%, to w 2015 jak nic 10% ;D
Zgłoś
Avatar
Hippo 2013-11-14, 2:52
mnie jedno rozwaliło, zobaczcie na Platformie ile jest like'ów a ile "człownków w partii". Pszypadek?
Zgłoś