18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
d................s 2014-03-10, 17:28 1
Longer21011 napisał/a:

Jak kuźwa nie zdziała, Korwin ma 5%, wchodzi do sejmu. Wygrywa pis i potrzebuje koalicjanta i kogo bierze ? Lewacki ruch sralikota, SLD, peeselowców (którzy mam nadzieje nie wejdą do sejmu - z zewnątrz zielone w środku czerwone)? Otóż nie. I wtedy KNP dyktuje warunki Korwin ma pakiet ustaw które za pomocą PIS-u może wprowadzić a PIS ma koalicjanta i sobie spokojnie rzadzi (lecz tutaj sądzę że muszą brać pod uwagę zdanie KNP). Bo KNP to nie przybudówka tylko partia ze swoimi ideałami i honorem (nie to co np. Ruch Palikota czy PSL).



Korwin uznał największym złem sejmu właśnie PIS - mówił, że najmniej szkodliwą opcją jest PO.

tip.top napisał/a:

mare30ks, co jak co, ale Ruch Palikota to skrajne i przesiąknięte do szpiku kości lewactwo.



Jedyny polityk, z którym Korwin zgodził się wspólnie wystąpić podczas panelu dyskusyjnego, to właśnie Palikot - a to ze względu, że jedynie Palikot z wyjątkiem Korwina postuluje wprowadzenie liberalnego modelu gospodarczego (przy całym "lewicyzmie" światopoglądowym).

@ hlaalu

Korwin jest za Unią europejską jako stowarzyszeniu gospodarczym - jest jednak przeciwko wszelakim połączeniom instytucjonalnym.

Fani Korwina nie znają programu Korwina?! NIEMOŻLIWE ...
Zgłoś
Avatar
jejabig 2014-03-10, 17:33 4
@up w większości ok, ale z Palikotem to zgoda była przed wyborami, co do odrobiny gospodarki - teraz już we wszystkich aspektów to idiotyczna papka.

Dorosłych zachęcam do promowania ideologii, głosowania i zbierania podpisów, gimbusów do pierwszego i ostatniego. Nawet, jak Wam wielcy sadolowi intelektualiści dowalą, to nie martwcie się, walczycie o słuszną sprawę.

PS. Główny argument anty-KNP - kuc, gimbaza. Trochę to zabawne, szczególnie, że nie jest trudno odkopać post na FB JKM-ego, gdzie żartuje sobie z takich zarzutów, a pod spodem komentuje z kilkadziesiąt-sto osób pow. 30, często i 50....



Ale wiem, mądrzejsi od Misesa nie jesteście, to do czego innego się doczepić...
Zgłoś
Avatar
tigorn 2014-03-11, 0:52
Nigdy nie bylem pewien co do tego Korwina, bo w koncu to polityk, ale jak ostatnio nazwał Piłsudskiego agentem niemieckim smialo moge powiedziec ze ten gosc to kolejny podstawiony polski polityk. Kontrolowana konkurencja.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-03-11, 7:34
@UP

Nie mów, że nie wiedziałeś. Że Piłsudski wspierał Niemców podczas I wojny światowej, bo za gorszego wroga uznawał carat.
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-11, 13:03 1
>2015
>Oni nadal się podniecają Januszem "1%" Koranem Mekką...

Ale, że większość tutaj postujących nie ma ukończonych 18 lat i prawa wyborczego to wy wiedzcie Tak od razu teraz piszę,bo jak znów będzie 3% to żebyście się nie dziwili i nie pytali, że jak to tak, skoro na sadolu on taki popularny.

tigorn, akurat brudów o Piłsudskim jest duży wagon i mały wózek. Zaczynając od tego, że zaczynał napadaniem na pociągi pocztowe, tytuł "marszałka" samozwańczo sam sobie nadał (mimo, że nie miał nawet podstawowego wykształcenia wojskowego), wspierał niemców, przejął w ramach puczu władzę... Wielu sądzi, że gdyby nie rządy sanacji i wszechobecne kolesiostwo, to może inaczej by to wszystko wyglądało potem.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-03-11, 16:28
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Melooksg 2014-03-11, 19:38
DUST DEVIL Chciałbym przypomnieć, że w trzech ostatnich sondażach homo homini, tns i trzeciego nei pamiętam Nowa Prawica miała równe 5% ) A do Ewyborów jeszcze troszke czasu jest!

Co do Piłsudskiego to jest to prawda, w dodatku socjalista i co gorsza gdyby nie Dmowski to Śląsk prawdopodobnie byłby teraz albo Niemiecki albo suwerenny, Piłsudski wypiął dupę na Śląsk!
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-03-11, 21:39
Melooksg, Znaczy wiesz, ja tam Ozjaszowi życzę jak najlepiej, ale coś nie chce mi się wierzyć, że te statystyki oddają rzeczywistość, ponieważ są robione w miastach. Dlatego PSL nawet tam na liście nie ma. Natomiast na wybory rolnicy chodzą bardzo ładnie i głosują na PSL które zabiera zawsze te nieszczęsne 5-8% procent i może po prostu nie starczyć na KNP. Gdyby wioski głosowały podobnie jak miasta to nie byłoby problemu, ale jako, że rządzą się innymi prawami, a mogą porządnie namieszać to uważałbym
Zgłoś