18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
LiquidKaczor 2014-03-10, 14:47 13
no, kurwa, zajebiste
Zgłoś
Avatar
Areczos 2014-03-10, 14:48 67
Kocham te gify Z Korwinem w roli głównej
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-03-10, 14:52 26
Narobiłeś się, piwko.

A jak tak serio macie dosyć tych ludzi u władzy to ruszcie dupy z przed kompa w dniu wyborów a nie biadolicie jaki to chujowy wybór za Was ktoś poczynił...
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-03-10, 14:57
gdzie się narobił jak to widziałem już kiedyś
Zgłoś
Avatar
Areczos 2014-03-10, 15:02 10
kkndkkndkknd
Z miłą chęcią pójdę zagłosować, ale tu jest pewien problem:
Primo-Na jaką partię? skoro na dzień dzisiejszy albo PO albo PIS najwyżej jest w sondażach gdyż u nas jeszcze panuje moherolandia
Ultimo-Korwin daje rady, ale wiadomo że nawet jakby wygrał to sam cudów nie zdziała
Ps. I tak idę głosować tylko szkoda, że ze świadomością iż mój głos dużo nie zdziała, ale będę miał czyste sumienie
Zgłoś
Avatar
Longer21011 2014-03-10, 15:14 13
Jak kuźwa nie zdziała, Korwin ma 5%, wchodzi do sejmu. Wygrywa pis i potrzebuje koalicjanta i kogo bierze ? Lewacki ruch sralikota, SLD, peeselowców (którzy mam nadzieje nie wejdą do sejmu - z zewnątrz zielone w środku czerwone)? Otóż nie. I wtedy KNP dyktuje warunki Korwin ma pakiet ustaw które za pomocą PIS-u może wprowadzić a PIS ma koalicjanta i sobie spokojnie rzadzi (lecz tutaj sądzę że muszą brać pod uwagę zdanie KNP). Bo KNP to nie przybudówka tylko partia ze swoimi ideałami i honorem (nie to co np. Ruch Palikota czy PSL).
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-03-10, 15:15 17
Areczos napisał/a:

kkndkkndkknd
Z miłą chęcią pójdę zagłosować, ale tu jest pewien problem:
Primo-Na jaką partię? skoro na dzień dzisiejszy albo PO albo PIS najwyżej jest w sondażach gdyż u nas jeszcze panuje moherolandia
Ultimo-Korwin daje rady, ale wiadomo że nawet jakby wygrał to sam cudów nie zdziała
Ps. I tak idę głosować tylko szkoda, że ze świadomością iż mój głos dużo nie zdziała, ale będę miał czyste sumienie

Pomyślało 20 mln Polaków i zostało w domu, po czym 3 mln moherów i lewaków, którzy ruszyli dupę wybrali nam oprawców...
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-03-10, 15:16
Tak zjebać Rambo, to tylko jakiś gimbokuc od Korwina potrafi.
Zgłoś
Avatar
Melooksg 2014-03-10, 15:19 9
Ja na to patrzę tak.

Idę głosować na JKM i np. 99 999 Polaków też idzie głosować na Nową Prawicę i wtedy to 100k głosów to jest praktycznie gówno.
Ale jeżeli każdy namówi symboliczne 10 osób - rodzina, przyjaciele, znajomi nie w temacie aby poszli zagłosować czy to z przymusu, własnej woli czy wspólnych poglądów, o których nie wiedzieli, że NP chce wdrążyć to jaki już mamy wynik?
1 000 000 głosów co już jest dużo lepszym wynikiem!!
Sam czynnie namawiam kogo popadnie aby poszli głosować i za każdym razem używam tego argumentu na odpowiedź "Po co? Mój jeden głos nic nie da".

Ludzie! Walczmy o normalność

Ja już wiem - JKM
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-03-10, 15:21
Jeżeli komuś nie pasuje system głosowania w Polsce to najwyższa pora zainteresować się innymi i działać wspólnie w tym kierunku. Polska jest za głupia na system szwajcarski, bo nie ma u nas mentalności obywatelskiej. Ale dobrze może się sprawdzić system australijski, gdzie nie ma X przy wyborach na jedno. Tylko głosuje się na zasadzie 1 2 3. Czyli głos nigdy nie jest zmarnowany, czyli jak Twoja partia pod 1 nie uzyskała potrzebnej liczby głosów to Twój głos przechodzi na partię 2 itd.
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-03-10, 15:21 1
Ktoś, kto to robił, najwyraźniej bardzo nie lubi JKM. Wygląda to niechlujnie i tak jakoś z dupy wzięte jest. Zajeżdża gimnazjum. Korwin swoimi argumentami masakruje lewaków wystarczająco, takie zatrzęsienie durnych memów lub gifów wcale powagi mu nie dodaje
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-03-10, 15:24
Dzięki czemu nigdy nie ma sytuacji, że rządzi Tobą wybór 20% ludzi.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2014-03-10, 15:26 7
Jack Daniel's napisał/a:

gimbokuc od Korwina


Hellski napisał/a:

Zajeżdża gimnazjum.


Śmiesznie to brzmi "w ustach" kogoś, kto sam jest absolwentem tej instytucji.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-10, 15:27 4
Longer21011 napisał/a:

Lewacki ruch sralikota,



buahaha widze ze wsrod umyslowej gimbusowej biedoty nic sie nie zmienilo wszystko co choc na jote odstepuja od hasel jkm automatycznie jest lewackie tylko on jeden jedyny KRUL zasluguje namiano 100 prawicy, reszta to lewaki ktore chca zniewolic biednych ludzi

nie dziwne ze ludzie traktuja was jak debili
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie