18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Enjoy!

Cytat:

W Luterańskim Kościele Szwedzkim wyświęcono w niedzielę na biskupa Sztokholmu panią Evę Brunne. Po raz pierwszy w tym Kościele godność biskupią otrzymała zdeklarowana lesbijka.

Zaledwie dwa tygodnie temu Kościół szwedzki przyznał swoim duchownym prawo do związków homoseksualnych.

55-letnia biskup Brunne żyje w zarejestrowanym związku partnerskim i wraz ze swą partnerką wychowuje syna.

Cywilne małżeństwa par tej samej płci są dozwolone w Szwecji od 1 maja tego roku. Ustawę o nich poparła w parlamencie większość partii, przeciwko zagłosowali jedynie chrześcijańscy demokraci.



Cytu Cytu... a tu kobieta:


źródło:
Kod:
http://fakty.interia.pl/religia/news/kosciol-luteranski-ma-pierwszego-biskupa-lesbijke,1394413,2943
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-11-09, 22:26
grochu19jg napisał/a:

Rzady powinny pomagać tym chorym ludziom jakimi sa homoseksualisci; dlaczego nie wybrac na biskupa nie poczytalnego ze szpitala dla umyslowo chorych ? Przeciez tak samo jest chory co HOMOSEKSUALISTA... Gdzie w przyrodzie para zwierząt o tej samej plci wychowuje mlode :| n/c



Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-09, 22:26
grochu19jg napisał/a:

gdzie w przyrodzie para zwierząt o tej samej plci wychowuje mlode :| n/c



zdziwiłbyś się, są udokumentowane przypadki homoseksualizmu u zwierząt. a do reszty Twojego tesktu nie będę się odnosić, bo szkoda mi czasu
Zgłoś
Avatar
sveq 2009-11-09, 22:43
hypek napisał/a:

sveq, podejrzewam, że większość Twoich heteroseksualnych dziewczyn była gruba i brzydka, czyli paskudna. Ponadto zapewne odnosiły się z pogardą do Ciebie jako przedstawiciela płci brzydkiej.
Dlatego też z zazdrości pierdolisz takie głupoty o lesbijkach.
Wersja alternatywna: dostałeś kosza od jakiejś fajnej laski, bo wolała kobiety od Ciebie



Niestety (albo stety) twoja teoria nie ma poparcia w rzeczywistości.

Nie wiedzieć czemu na mnie najechałeś ale zlewam cię, bo piszesz jak leśny dziadek z onetu.
Zgłoś
Avatar
Scarab_Bonku 2009-11-09, 22:46
Ja się z kolei odniosę jeszcze do atrakcyjności lesbijek... Ostatnio zdarzyło mi się być (nie)przypadkiem w klubie raczej dla par homoseksualnych i tak jak panów to nawet podziwiałem, tak Panie mnie odrzucały na kilometr i nie tknąłbym ich kijem... A jeżeli na imprezie podoba Ci się bardziej ktokolwiek, a nawet cokolwiek niż kobieta, to wysuwam wniosek, że ta 55-latka to taki typowy przykład do zapoznania sie z realiami w świecie lesbijskim.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-11-09, 23:48
Scarab_Bonku, szukałeś chłopaka?
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-11-10, 0:09
sveq, zarzucasz mi, że ja na Ciebie najechałem. A Ty zapewne nie najechałeś na lesbijki, hm?

Cytat:

Rzady powinny pomagać tym chorym ludziom jakimi sa homoseksualisci; dlaczego nie wybrac na biskupa nie poczytalnego ze szpitala dla umyslowo chorych ? Przeciez tak samo jest chory co HOMOSEKSUALISTA... Gdzie w przyrodzie para zwierząt o tej samej plci wychowuje mlode :| n/c

grochu19jg, a po polsku?

Scarab_Bonku, a jak wiele kobiet tam było? Może po prostu pecha miałeś?
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-11-10, 0:24
Poczekajcie, przyszykuję popcorn, ciekawy 'fajt' się szykuje.
Zgłoś
Avatar
CPCH 2009-11-10, 8:58 1
kyrie elejson apoookalipsa!
Zgłoś
Avatar
e................y 2009-11-10, 9:54
ale debatę tu prowadzicie.. aż się czytać odechciewa
może przenieście się na forum.

a co do biskupa-lezbijki? na stos tę wiedźmę!!!
pzdr;)
Zgłoś
Avatar
hypek 2009-11-10, 14:36
eNjoy napisał/a:

może przenieście się na forum.


to jest forum
Zgłoś
Avatar
Scarab_Bonku 2009-11-10, 16:36
hypek napisał/a:


Scarab_Bonku, a jak wiele kobiet tam było? Może po prostu pecha miałeś?



Impreza (koncert) miała ok. 100 uczestników. Podział płci po ok. 50%, więc prostym rachunkiem lesbijek było 94, gejów 4, ja i moja dziewczyna

Scarlret - szukaliśmy z dziewczyną

Szukaliśmy, z dziewczyną. Ale trójkąciki z hetero ich nie pociągały

Nikt nie zauważył ale z racji swojej własnej poprawności spytam: Jak mogę poprawić tagi, bo mnie aż razi ten błąd...

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-10, 16:43 ]
najlepiej sprawdzić ze 3 razy zanim się coś wyśle
wypadałoby też "opierdolić" szanowne moderatorstwo że tego wcześniej nie widziało
Zgłoś
Avatar
Wilq94 2009-11-10, 17:10
sveq napisał/a:



Większa część kobiet zostających lesbijkami jest gruba i ma nadwagę, wszystko w obawie przed problemami w znalezieniu mężczyzny.



Nie wiedziałem, że będąc grubym ma się nadwagę
Zgłoś
Avatar
wawra0810 2009-11-10, 18:07
ludzie co wy macie do LUDZI jakimi sa les i geje macie k...wa jakies kompleksy rodzice was w piwnicy czy w szafie zamykali?????????????????????
Zgłoś
Avatar
Scarab_Bonku 2009-11-10, 18:41 1
wawra0810 napisał/a:

ludzie co wy macie do LUDZI jakimi sa les i geje macie k...wa jakies kompleksy rodzice was w piwnicy czy w szafie zamykali?????????????????????



Gratuluję wspaniałego pierwszego posta!

Wszyscy nienawidzimy lesbijek i gejów i dlatego chodzimy do klubów gejowsko-lesbijskich. Mamy wielu znajomych homo ale to tylko zakłamanie i tak naprawdę to zawieramy takie znajomości, by zebrać ich w kupę i wysłać w kosmos. Przynajmniej ja tak mam. Aha - mama zamykała mnie w szafie, bo nie mieliśmy miejsca w M2. Wiesz rodzina 2+15 musi sobie jakoś radzić.
Zgłoś
Avatar
sveq 2009-11-10, 23:22 1
wawra0810 napisał/a:

ludzie co wy macie do LUDZI jakimi sa les i geje macie k...wa jakies kompleksy rodzice was w piwnicy czy w szafie zamykali?????????????????????



mnie czasami mama kablem od pilota biła jak byłem mały, ale to chyba nie miało większego wpływu na moją prawidłową postawę wobec dziwactwa jakim są homo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie