18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Koszernie.
GlosZeZlewu • 2013-08-21, 23:15
Tak właśnie doszedłem do wniosku,że w czasie Drugiej Wojny Światowej to żydom się upiekło

To mój debiut na sadistic,więc mnie nie zabijcie krytyką
Pozdrawiam wszystkich sadoli!
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-08-21, 23:37 84
Czy chcąc ruchać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem? Kogo obchodzi że to twój 1 post?
Zgłoś
Avatar
kwasiej 2013-08-21, 23:56 1
I poszli z dymem.
Zgłoś
Avatar
GlosZeZlewu 2013-08-22, 0:09 5
Tak Basco,spróbuj tak powiedzieć kobiecie,to może w końcu też sobie zaruchasz.
Zgłoś
Avatar
nigga93 2013-08-22, 0:53
Ja tam próbowałem ale przez internet nie działa
Zgłoś
Avatar
Loki_1993 2013-08-22, 0:55 11
Czy tylko mnie wkurwia jeżeli dodatek o tym że jest się nowym na sadisticu, nie ma się internetu, ma się dziewczynę z jednym cyckiem lub czworaczki w zamrażalce jest dłuższy od samego wpisu? Kurwa ludzie wrzucajcie co macie do wrzucania a nie pierdolcie nam ile kto siedzi i ile rzeczy wrzucił na sadysticu.

"Jestem nowy na sadisticu, mam ręce na cyckach dziewczyny piszę waląc głową w klawiaturę. Nie odpowiadam za treść przekazu. Jak było do kosza. "
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-08-22, 1:03 1
Przeokrutnie chujowe
Dam ci piwo, abyś sam popił swojego suchara
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2013-08-22, 2:51 3
Po pierwsze: Sadistica nie tworza juz "sadole" tylko w wielszosci nastolatki w wieku (13-18) lat z mentalnoscia zacofana przynajmniej o te kilka lat.

Po drugie: swietny kawal wymysliles, w chwili obecnej wspomienie czegos szyderczego o muzulmanach, zydach, murzynach to najlepszy sposob na zarobienie kilku darmowych piw na Sadisticu od zacofanych ludzi, ktorzy po imprezie sponsorowanej przez rodzicow wpierdalaja kebaby od turkow az im sie uszy trzesa.

Po trzecie nie pisz pod postem gownabardziej obszernego od kiepskiego kawalu ktorym postanowiles nas rozbawic, ktore i tak nikogo nie obchodzi.

Witamy na pokladzie "sadolu".
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2013-08-22, 3:37
Kurwa, ktoś raz dostał propsy za to, że się przywitał i teraz co drugi post to samo.
Zgłoś
Avatar
Gabel 2013-08-22, 4:29 2
Niektórzy chyba nie wiedzą po co jest ta strona. Jak już się odzywasz, zwłaszcza z czymś tak dennym, to trzeba być gotowym przyjąć na klatę wszystko czym cię mogą zjechać, a nie pierdolić "Jestem nowy więc nie wyruchajcie mnie za mocno i pamiętajcie o wazelinie". Może jeszcze kurwa serduszko dopisz dla kochanych sadolków
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-08-22, 7:10
Wpisy pod postem piszą wylęknione cioty.
Zgłoś
Avatar
wp4u 2013-08-22, 9:10
no ja zawsze mówie że jestem prawiczkiem.......
Zgłoś
Avatar
kokoliko 2013-08-22, 11:39
"Czy chcąc r*chać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem?"

Ja tak zawsze mówię.... to działa
Zgłoś
Avatar
maq2012 2013-08-22, 11:40
W koncu ktos mowi jak jest, myslalem ze tylko ja zwracam uwage na takie rzeczy!
Basco napisał/a:

Czy chcąc ruchać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem? Kogo obchodzi że to twój 1 post?

Zgłoś
Avatar
Dziureks 2013-08-22, 15:12
Basco napisał/a:

Czy chcąc ruchać się z kobietą mówisz jej przedtem że jesteś prawiczkiem? Kogo obchodzi że to twój 1 post?



Basco kurwa nie zauważyłeś że to taka tradycja powoli się robi że "to mój pierwszy temat" i już każdy wie, dla mnie to miło czytać "to mój pierwszy temat" czy coś bo wiem że coraz więcej sadoli się robi, rośniemy w siłę i kiedyś podbijemy polskę jeśli z niej coś zostanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie