18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Koszmarna kontuzja wojownika
Nap_Limak • 2012-07-08, 23:52
Rustemi Kreshnik, albański wojownik, od lat mieszkający w Belgii, wiązał wielkie nadzieje z walką z Mouradem Bouzidim, z którym raz już przegrał - w lutym 2009 roku. Gala "It's Showtime 57&58" w Brukseli miała być okazją do rewanżu. Skończyło się koszmarną kontuzją.

Zgłoś
Avatar
drzymek1906 2012-07-09, 16:58
Ehh po miescie chodzi taki ziomus z takim nosem, tak sie zastanawialem... juz wiem jak to sie stalo
Zgłoś
Avatar
wojas30 2012-07-09, 18:11
piwo leci za kichawe ;p
Zgłoś
Avatar
morela 2012-07-09, 19:15 1
Zgłoś
Avatar
PKSdriver 2012-07-09, 20:14
kiedyś miałem identycznie złamany nos
dużo straszniejsze są metrowe sączki wkładane po zabiegu nastawiania
Zgłoś
Avatar
Mantch 2012-07-09, 22:19
@upup Dla zainteresowanych ta walka to Thiago Silva vs Brandon Vera. Całkiem spoko pojedynek, absolutnie zdominowany przez Silve
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-07-10, 0:32
po drugim nastawianiu mój nos jest krzywy w każdą stronę... skrzywiona przegroda, garbaty, przesunięty koniuszek nosa i asymetryczność - w niczym to nie przeszkadza w życiu. nie wiem jak jest z nurkowaniem ale skakać mogłem więc nie jest źle.

PKSdriver napisał/a:

dużo straszniejsze są metrowe sączki wkładane po zabiegu nastawiania


straszne to one nie są! ale zawsze zastanawiałem się po co mi bandaż aż do migdałków... i te plucie krwią z żołądka! jakbyś zwracał kaszankę.

btw: kiedyś pielęgniarka po wybudzeniu mnie mówiła żebym nie podnosił głowy. powiedziałem że się dobrze czuję i chcę zobaczyć co się dzieje - zarzygałem całą salę "kaszanką".
Zgłoś
Avatar
$$RYBSKO$$ 2012-07-10, 2:02
wielka mi kontuzja kurwa haha, ostatnio wyskoczyłem z typem na sparing czy tam solówke jak kto woli, a pech chciał ze dostałem sztuke centralnie w nos, bólu zbyt nie czuć jedynie polewa taka ze szklanke byś chyba krwią napełnił, ale co tam tylko złamanie sie okazało bez przemieszczenia, jestem pizda przegrałem....chociaz walke podjąłem ;D
Zgłoś