18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Koszmarna kontuzja wojownika
Nap_Limak • 2012-07-08, 23:52
Rustemi Kreshnik, albański wojownik, od lat mieszkający w Belgii, wiązał wielkie nadzieje z walką z Mouradem Bouzidim, z którym raz już przegrał - w lutym 2009 roku. Gala "It's Showtime 57&58" w Brukseli miała być okazją do rewanżu. Skończyło się koszmarną kontuzją.

Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2012-07-08, 23:55
Jaki wojownik?
Zwykły zjeb który daje się napierdalać po ryju dla kasy.
Zgłoś
Avatar
erniii 2012-07-09, 0:03 4
Nosa nigdy złamanego nie widziałeś?
Zgłoś
Avatar
heartshade 2012-07-09, 0:55
w sumie dobrze bo jak bedzie kichal to osmarka tego z prawej a nie tego na wprost
Zgłoś
Avatar
ferum 2012-07-09, 1:42 1
Może jestem dziwny ale nie przemawia do mnie te całe MMA.
Dwaj faceci napierdalają się po gębach jak ludzie pierwotni, a potem się przytulają.
Wydaje mi się, że są o wiele ciekawsze sporty walki niż ta napierdalanka
Zgłoś
Avatar
Mantch 2012-07-09, 2:12 9
ferum napisał/a:

Może jestem dziwny ale nie przemawia do mnie te całe MMA.
Dwaj faceci napierdalają się po gębach jak ludzie pierwotni, a potem się przytulają. Wydaje mi się, że są o wiele ciekawsze sporty walki niż ta napierdalanka



Ta napierdalanka jest połączeniem tych "o wiele ciekawszych sportów walki" więc nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Dla każdego coś dobrego

Moim zdaniem to świetna sprawa, rywalizacja w najczystszej postaci i sport w 100% indywidualny. Kiedy znasz się troche na rzeczy to walki zyskuja dużo na wartości. Tam gdzie laik będzie widział jedynie bezsensowne lanie sie po mordach tam człowiek obeznany w temacie będzie dostrzegał taktyki, style, kreatywność. Osobiście jestem fanem sportów walki jako ogółu, może dlatego, że jakoś bardzo lubie przemoc.

Jeżeli chodzi o przytulanie to robią to zwyczajnie szacunku, chociaż przyznaje, że to może czasami wyglądać komicznie kiedy 2 facetów w jedej chwili wygląda jakby chcieli się wzajemnie pozabijać a w następnej głaszczą się po główkach.

PS. Walka kolesi z filmiku to nie MMA lecz kickboxing lub coś o zbliżonych zasadach.
Zgłoś
Avatar
tribal216 2012-07-09, 7:05
a tam koszmarna kontuzja - jeść może, chodzić może, ruchać może, najebać cyganowi może
Zgłoś
Avatar
Zubar 2012-07-09, 10:35 1
To jest jedna z gali Its Showtime ...walki odbywaja sie na zasadach K-1. Bardzo piękny sport , wszystkie kombinacje bokserskie i kopnięcia w wszystkich płaszczyznach . Jeżeli kogos to interesuje polecam obejrzeć walki K-1 Masato,Buakaw Por Pramuk , Andy Souwer , Mike Zambidis.
Zgłoś
Avatar
sarkazm 2012-07-09, 10:52
Przestawił mu nos tylko. Przez "koszmarną kontuzję" rozumiem uszkodzenie ciała, które dyskwalifikuje zawodnika z rywalizacji sportowej do końca życia.
Zgłoś
Avatar
pumba 2012-07-09, 11:01
Przegrał ale swoją postawą też zasłużył na szacunek. Twardy gość
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-07-09, 11:16 3
ferum napisał/a:

Może jestem dziwny ale nie przemawia do mnie te całe MMA.
Dwaj faceci napierdalają się po gębach jak ludzie pierwotni, a potem się przytulają.
Wydaje mi się, że są o wiele ciekawsze sporty walki niż ta napierdalanka



Naoglądaliście się polsatu i każdy rodzaj walki jaki jest to MMA :E
Po rękawicach i tym że koleś zadaje cios kolanem można wnioskować że najprawdopodobniej jest to K-1.

A co do "lania się po mordzie", kolega wyżej dobrze napisał wystarczy iść na kilka treningów żeby zmienić zdanie, takie "Lanie po mordzie " jest tylko na zawodach tak to większość czasu spędza się nad ćwiczeniami wytrzymałościowymi no i taktykami obronnymi wraz z wyprowadzaniem ciosów lecz tam wszystko jest pokazane więc po mordzie się nie dostaje chyba że się jest tak tępy że nie potrafi się powtórzyć tego co trener pokazał. Owszem zdarzają się sparingi na treningach lecz są to sparingi techniczne w które siły się nie wkłada tylko technikę. Ale tak jak pisałem jak ktoś nigdy nie ćwiczył to nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
arkadoss 2012-07-09, 11:27
ja jebie , pisząc " koszmarna kontuzja" myślałem że mu oko wybił palcem z nogi , a tu jeb tylko złamany nos...
Zgłoś
Avatar
M................8 2012-07-09, 12:00
myslalem ze mu kregoslup wyrwie a to tylko nos
Zgłoś
Avatar
QORDIAN 2012-07-09, 12:56
Nos jak klamka od zachrysti
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-07-09, 13:18
Myślałem że mu urwie łeb przy samej dupie a to jakieś marne zwichnięcie klamy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie