18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Koszyk szczawiu dla Niesioła
mic.mat • 2013-05-23, 19:33


Polecam od połowy, bo na początku pierdzieli coś o komarach...
Mnie coś ominęło czy przed 2007 czołgi jakieś jeździły, czy coś, że nawet w spokoju herbaty nie można było wypić? :<
Zgłoś
Avatar
obrus 2013-05-23, 19:47 2
tępa szmata
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-05-23, 19:59
aż żal patrzeć
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-05-23, 20:00
Niesiołek skończył się już dawno temu, tak jak i całe to POsrane towarzystwo z ryżym na czele. Ale pozostała jedna rzecz, która zapewne nie daje mu spokojnie spać w nocy. A mianowicie ból dupy, jak Go kolesie spod celi nocami w kryminale zapinali, kiedy siedział za "poglądy".
Zgłoś
Avatar
Narkotyzier 2013-05-23, 20:00
Ciekawe jakby gadali żyjąc jak przeciętny Kowalski zarabiający 1100zł.
Zgłoś
Avatar
IjonTichy 2013-05-23, 20:10
to nie mnie nie smieszy tylko przeraża...
Zgłoś
Avatar
longlong7 2013-05-23, 20:10
przeciętny kowalski zarabia 3600;) ale to średnia firmy, np jeden szef i 100 pracowników
Zgłoś
Avatar
MrHahz 2013-05-23, 20:14
Bardziej od plującego mułem i kwasem Stefana rozbawiła mnie kobieta na końcu. Prosi o szacunek? Od kiedy mamy równouprawnienie to na szacunek najpierw trzeba sobie zasłużyć. Szczególnie gdy się pie*doli trzy po trzy.
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-05-23, 20:21
pełoskie szmaty
Zgłoś
Avatar
mic.mat 2013-05-23, 20:30
Zastanawia mnie, czy ta babka rzeczywiście w to wierzy i widzi świat przez różowe okulary, czy jej za to płacą...
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-23, 20:53
Takie skurwiałe mendy jak Niesiołowski mają realny wpływ na sytuację kawałka ziemi na której mieszkam...
Codziennie się temu dziwię i nie mogę pojąć dlaczego ludzie nie mają jaj by się skutecznie sprzeciwić...
No bo po co? Lepiej mieć na co narzekać i skomleć, że źle, że ciężko, że politycy ludziom w twarz plują.
Na chuj pucz jak można być niewolnikiem.
Ale przynajmniej można legalnie opuścić ten kurwidołek. Na razie... Mam nadzieję, że przez najbliższe lata się to nie zmieni.

Hehe. Koszyk ze szczawiem wyjebał i potraktował jako szczyt chamstwa ale jak sam mówił by dawać dzieciom szczaw jak się kasy nie ma to już było w porządku

mic.mat napisał/a:

Zastanawia mnie, czy ta babka rzeczywiście w to wierzy i widzi świat przez różowe okulary, czy jej za to płacą...


Jestem skłonny uwierzyć, że ona rzeczywiście myśli, iż Polska to raj, a Tusk jest wybawicielem i superbohaterem. Istnieją tak głupie i zaślepione osoby więc nie zdziwiłbym się gdyby ta nawiedzona idiotka była jedną z nich.
Zgłoś
Avatar
Kamilp4 2013-05-24, 8:27 1
Nóż się w kieszeni otwiera... z każdą minutą coraz bardziej.
Oni chcą nas zakrzyczeć i wmówić nam Polakom, że jesteśmy debilami niezdolnymi do rządzenia krajem.
Taki właśnie obraz Polaków w Europie kreowali nasi okupanci w XVIII wieku; rzekomo niezdolni byliśmy do samodzielnego rządzenia tak dużym krajem.
Historia lubi się powtarzać...
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-24, 12:13
co za szmaciarz, z tym człowiekiem trzeba rozmawiać tak samo jak on rozmawia ze swoim wyborcami, czyli jak ostatni cham, bo grzecznie z tym komuchem się nie da.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-09-06, 11:29
Niesioł zasługuje tylko na jedno prawy prosty w ryj...
Zgłoś