18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Kot astronauta
phrontch • 2019-12-20, 9:51
Jeśli chcielibyście ukarać młodzieńca, który rzucił kota, to mieszka on w Jaguapitã w stanie Paraná, a nazywa się Lucas Pinheiro

Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-20, 21:55 1
alexandrus napisał/a:

A wiesz ile warta jest twoja skórka? 2000 euro, marne 2000 euro + 200 euro za znalezienie twojego adresu... tak tylko mówię
______________



I możesz sobie jedynie pogadać, ewentualnie poruchać palcem w bucie
Zgłoś
Avatar
Yanush 2019-12-20, 22:41 1
Nie lubię kotów w chuj, cieszę się z takiego lotu. Po pierwsze ja bym tak nie zrobił, więc dziękuję tym co tak to ja bym mógł nacieszyć oczy.

W chuju mam czy mazowieckie mnie sadystą (jak na sadistic przystało), czy inaczej. Ulżyjcie siebie jakby co...

Piona - kurewski sierciuch za nisko poleciał.

Nazwiecie*
Zgłoś
Avatar
tasman48 2019-12-20, 23:33

Yanush napisał/a:

Nie lubię kotów w chuj, cieszę się z takiego lotu. Po pierwsze ja bym tak nie zrobił, więc dziękuję tym co tak to ja bym mógł nacieszyć oczy.
W chuju mam czy mazowieckie mnie sadystą (jak na sadistic przystało), czy inaczej. Ulżyjcie siebie jakby co...
Piona - kurewski sierciuch za nisko poleciał.
Nazwiecie*



ciebie to jak by ojciec ruchał to by było dla niego przykre, popierdoleń.u
Zgłoś
Avatar
Angevil 2019-12-21, 0:42
Ukarać? Za co? Dużo gorsze rzeczy robi się kotkom na wsiach będąc dzieckiem
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2019-12-21, 2:41 1
Za moich czasow to sie leszczyne cielo na wysokosci 2'5 mnaciagalo i robilo sie katapulte dla kotow .o dziwozadennie zdechlnawet po lotach ma odleglosc ok 30m

Po miesiacu mielismy kadre naprawde dobrze wyszkolonych lotnikow
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-12-21, 4:44
mnie tylko cieszy fakt, że każdy zdechnie nawet te jebane kurwy ja pierdole czasem bym chciał by coś jebło w tą ziemie i skończyło się to wszystko ludzie weszli już na maksymalny poziom skurwysyństwa i znieczulicy powinno nastać oczyszczenie i chuj

a jak kogoś to bawi to jest taką samą kurwą jak osoba która to robi

Angel napisał/a:

Po Da Silvach można się spodziewać takiego zachowania ale nie po strażakach.



Angel co dałeś nagranie od tyłu i myślisz, że świecisz?
Zgłoś
Avatar
RudolfV26 2019-12-21, 13:24
NAGRANIE OD TYLCA, i wyszło do dupy ... Strażaki ratują kotecka.
Zgłoś