18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Kris666 2011-04-07, 15:36
Ja tam lubię koty, bo się szybko gotują nie tak jak psy...
Zgłoś
Avatar
Witkens 2011-04-07, 16:47
kota trzeba podwójnie związywać taśmą,żeby nie pękł- według mnie to czyste marnowanie zarówno przyborów jak i sił, które można wykorzystać w inny sposób
Zgłoś
Avatar
Altus 2011-04-07, 18:16 5
Ja tam wole koty od psów.. Kot - idealny nocny łowca, wyostrzony praktycznie każdy zmysł. Ciało silne jak na swoje rozmiary i świetnie uzbrojone.. W środowisku naturalnym żadnego wroga naturalnego - stoi na szczycie łańcuch pokarmowego. Natomiast pies - wytarza się w padlinie i gównie żeby w razie zagrożenia udawać trupa.. normalnie zajebiste są.. co nie?

A poza tym - na szacunek kota musisz sobie zasłużyć.. Psa wystarczy nakarmić..
Zgłoś
Avatar
Ulquiorra 2011-04-07, 19:38 1
Najsadystyczniejsze jest to że nazwali kota "siusiaczek"
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-04-07, 22:13
@Altus

Chujowo to zmyśliłeś.
Zgłoś
Avatar
palziu 2011-04-07, 22:34
@speedrw

Widać ciebie starzy tylko zrobili... Bo jak on sobie zrobi i wychowa to będzie miał normalne dziecko kretynie.
Zgłoś
Avatar
Altus 2011-04-07, 22:57
@kamil66

chujowy to ty masz łeb
Zgłoś
Avatar
MilkyWayPL 2011-04-07, 23:21
ja kotów nie lubię, (nie żebym kociarzy obrażał czy coś) bo nie szanują właściciela. tyle.
Patyczaki są lepsze.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-04-07, 23:52
Altus napisał/a:

@kamil66

chujowy to ty masz łeb



Kłujesz jak żądło.

Nie obrażaj w taki banalny sposób bo wyjdzie na jaw, że masz stulejkę na odbycie.
Zgłoś
Avatar
Altus 2011-04-08, 0:05
@kamil66

obrażam w banalny żebyś zrozumiał...
Zgłoś
Avatar
Matilo 2011-04-08, 1:12 1
HondaH22 napisał/a:

A co Ci koty złego zrobiły że czujesz do nich aż nienawiść? Pierdolnij się w głowę, bo ja nienawidzę kretynów którzy pierdolą farmazony na zwierzaki które nikomu krzywdy nie zrobiły.



nie wiem, może wielu ludzi mnie nie poprze, ale uważam że koty są z natury wredne, nieprzewidywalne i całe życie patrzą z pogardą na nas...
osobiście nigdy nie chciał bym widzieć kota w swoim domu... ponieważ nienawidzę ich szczerze. Jednego kota naprawdę lubiłem i do dziś uważam za najlepszego... kot moich sąsiadów, był ślepy jak pień od urodzenia, ale to dłuższa historia
Zgłoś
Avatar
HondaH22 2011-04-08, 2:55
speedrw napisał/a:

Po prostu są fałszywe, nie przywiązują się do człowieka, a ja nie toleruję takich cech u zwierząt domowych. Koty to dla mnie całkowite przeciwieństwo psów, które lubię.



Nie mogłeś tak od razu napisać, tylko prostacko i w bardzo prymitywny sposób się wypowiedzieć?

speedrw napisał/a:

A kretyna to będziesz mieć jak sobie zrobisz i wychowasz.



Jeśli "zrobię sobie" (nie wiem jak się robi kretynów ale Twoi rodzice pewnie wiedzą) i wychowam go na debila który nienawidzi kotów bo ma narzucone pojebane poglądy przez babcie,ciocię, sąsiadkę to że koty są fałszywe itp to faktycznie będzie on/ona kretynem zgadzam się w 100% i jesteś dla mnie przestrogą
Zgłoś
Avatar
kapi145 2011-04-08, 22:15
Jebany kameleona udaje na początku, pewnie mu mózg przeszczepili ^^
Zgłoś
Avatar
myklas 2011-04-09, 0:07
Kiedyś miałem kota, to po sterylizacji też taki zamulony chodził. i to chyba nie chodzi o tą narkoze, one chca sie zabić jak widzą ze im czegoś brakuje
Zgłoś