18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
Avatar
Quaswerty 2013-05-12, 13:45 45
Miałem taki sam przypadek tylko za chuja nie chciało zejść, ja trzymałem za puszkę a kumpel próbował wyciągać łeb, a ile śmiechu było przy tym to masakra A najlepsze było jak próbował spierdolić, wtedy to mało nie polaliśmy się ze śmiechu
Epicko takie coś wygląda
Zgłoś
Avatar
normale 2013-05-12, 13:50
@up puszki są zazwyczaj ostre, ciekawe czy po waszej "pomocy" czuł się lepiej
Zgłoś
Avatar
Miisiek89 2013-05-12, 13:52 2
Za uratowanie kota z puszki zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2013-05-12, 13:55 5
normale napisał/a:

I tak pewnie każdy sadol postąpiłby tak samo



Uwierz mi, że gdybym miał przy sobie trochę nafty to zamoczył bym mu ogon w niej i podpalił... Tak, nienawidzę kotów!!
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-05-12, 14:02 1
@up szykuj się na mega srakę sadolowych obrońców zwierząt
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-05-12, 14:38 17
@up

wycisnij pryszcze. dobrze wiemy, ze jedyne rzeczy ktore ruchasz to skarpetki siedzac przed komputerem
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2013-05-12, 14:49
Ja bym go wypierdolił ^ ^
Zgłoś
Avatar
MrKinggston 2013-05-12, 14:57 6
Lepsze jaja są jak się przywiąże puszkę do ogona kota. Kot się boi i ucieka, im szybciej ucieka tym bardziej puszka hałasuje a im bardziej hałasuje tym szybciej ucieka.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2013-05-12, 16:25 1
gambiterv napisał/a:

Ja bym go wypierdolił ^ ^



gówno byś zrobił
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2013-05-12, 17:44
pansiemaziomki napisał/a:



ja tak lubie robić twojej starej, wkladam jej chuja w jape az sie krztusi i troche omdlewa az nie ma sily wyjac mojego chuja, wtedy polewam jej nafta kuciape i podpalam- efekt? jest tak jak po depilacji brazylijskiej



Za obrazę Matki, głęboki chuj Ci z jajami w dupe.
Zgłoś
Avatar
pansiemaziomki 2013-05-12, 17:57
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
psycho401 2013-05-12, 20:36 1
zapuszkowali go
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-05-12, 20:44 2
rockface123 napisał/a:

@up szykuj się na mega srakę sadolowych obrońców zwierząt



Zgłoś
Avatar
i................y 2013-05-12, 20:56
A wyobraźcie sobie perkusję z takich zapuszkowanych kotków.
Z jelit możnaby porobić sruny do gitary (aczkolwiek wątpię w ich wytrzymałość czy dobrą jakość dźwięku), a z odpowiednio unieruchomionych kotów o różnej barwie głosu można zrobić keyboard (wciskasz klawisz, podpala się ogon, z drugiej strony wychodzi dźwięk) i davai, kapela jak się patrzy. Prawdziwa kocia muzyka.

@up: Tą maścią to możesz mu najwyżej wylot puszki zakleić, żeby nie miał dostępu do tlenu sierściuch.

MrKinggston napisał/a:

Lepsze jaja są jak się przywiąże puszkę do ogona kota. Kot się boi i ucieka, im szybciej ucieka tym bardziej puszka hałasuje a im bardziej hałasuje tym szybciej ucieka.


Opatentuj to. Widzę Nobla i światłą karierę w NASA. MrKinggston, wynalazca naddźwiękowego silnika perpetualnego. Ja opatentuję swoją kapelę i będziemy rządzić światem.
Ktoś ma może jeszcze jakiś pomysł na zastosowanie kota? Chętnie podzielimy się władzą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie