18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Coś dla miłośników miauczących futrzaków

Słupca, niedziela 7 kwietnia 2013, mężczyzna idzie z psem na spacer. Przy ulicy Traugutta pies dopada do bezbronnej kotki, a mężczyzna ją kopie. Kotka, zabrana natychmiast do weterynarza, umiera kilka godzin później. Badania wykazują, że była w ciąży.

Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-04-15, 18:42
Jak zwykle w takich filmikach - jedna z tych zjebanych ras zrobionych w laboratorium do walk z innymi psami. Wszystkie tego typu psy powinno się wybijać. Pies "do zabijania" nie powinien ujrzeć ulicy z żywymi istotami, to się prosi o nieszczęście .

P.S
Co ta baba z tą miotłą na końcu robi to ja nie wiem, chce zgwałcić tego psa czy co? LOL
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-04-15, 18:44 2
Uwielbiam te butthurty obrońców zwierząt.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-04-15, 18:44 3
pierdolicie, ubaw po pachy

co on miał poprosić psa by puścił, wykopać chciał
Zgłoś
Avatar
Nicker 2013-04-15, 18:45 1
Zajebałbym skurwiela, słowo
Zgłoś
Avatar
Kobyle Caco 2013-04-15, 18:46 1
niektórzy tutaj niech lepiej nie tykają harda
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-04-15, 18:46 1
Psa uaktrupić w męczarniach, a właściciela wsadzić do celi z niewyżytymi murzynami
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-04-15, 18:49 3
uśpić wszystkie bullterriery, pitbulle, dogi argentyńskie, rottweilery to mordercy a nie psy! zagryzają niewinne dziewczynki i biedne kotki w wielokrotnej ciąży! a tegoi skurwysyna za jaja powiesić i sikać na niego całą noc!

żartowałem piwo dla bullterriera!
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2013-04-15, 18:55 5
kokroucz napisał/a:

uśpić wszystkie bullterriery, pitbulle, dogi argentyńskie, rottweilery to mordercy a nie psy! zagryzają niewinne dziewczynki i biedne kotki w wielokrotnej ciąży! a tegoi skurwysyna za jaja powiesić i sikać na niego całą noc!

żartowałem piwo dla bullterriera!



A ja powtarzam to co ktoś już tutaj napisał.Życzę ci aby w miejscu tego kota kiedyś znalazło się twoje dziecko i zostało skopane do śmierci przez właściciela tego bullte kurwa czegoś.Nie zapomnij wrzucić na harda bo chętnie zobaczę.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-04-15, 18:56
Już myślałem że w 1:34 golf mu poprawi :3
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-04-15, 19:00 3
ach ta nienawiść pseudo miłośników psów. Widać teraz, dzięki komentarzom, jaki poziom intelektualny przedstawiają właściciele psów, nienawidzący kotów.

Żeby nie było, lubię i koty i psy.

A ta nagonka na "sierściuchy" na sadisticu jest równie śmieszna co nagonka na katolików, żydów, gejów, etc.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-04-15, 19:02
wernetto napisał/a:

ach ta nienawiść pseudo miłośników psów. Widać teraz, dzięki komentarzom, jaki poziom intelektualny przedstawiają właściciele psów, nienawidzący kotów.

Żeby nie było, lubię i koty i psy.

A ta nagonka na "sierściuchy" na sadisticu jest równie śmieszna co nagonka na katolików, żydów, gejów, etc.



Śmieszny to jest ból dupy tych, którzy mówią czego to by nie zrobili właścicielowi psa, a tak naprawdę gówno by zrobili. Jesteście żałośni, gardzę wami
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2013-04-15, 19:17
Właściciel debil, kot jeszcze większy. Jakby się kocica dumą nie uniosła i łaskawie oddaliła w swoją stronę, to by żyła. Za głupia na to była najwyraźniej, jak wiele kotów.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-15, 19:27
Widać po kim pies jest taki jebnięty, bo podobno zwierzęta do swoich właścicieli się upodabniają.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-15, 19:28
NieWiemZeWiem napisał/a:

chcial wykopac kota z ust psa...........CO ZA DEBIL! kurwa ludzie nie umiejacy wychowac psa to powinni miec bolca w dupie wielkosci dildo starej tuska!!! kurwa cep mogl druga reka cos przy pysku zrobic albo cos a nie kurwa stary fiut....nie lubie kotow ale gosciu tez debil....i gruby


Oj żeby ci żyłka nie pękła jebany pismako-hejterku.
Zgłoś
Avatar
vonFuchs 2013-04-15, 19:31 1
Spierdalajcie wszyscy z tymi komentami, jak giną ludzie - spoko, ale jak durny pies zagryzł kota - zbrodnia! Hańba! Właściciel do więzienia albo najlepiej zabić! Idźta w chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie