18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
licker 2013-02-25, 6:37
Jebany sierściuch. wychowany na domowych karmach zabija tylko dlatego, bo mu instynkt tak każe. zdobycz zostawia, albo przynosi na dywan jako trofeum. nienawidzę skurwieli
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-02-25, 7:54 1
Głupi sierściuch. Jakiegoś chorego złapał i jest zadowolony.
Tu w Krakowie to żadem kot nie ruszy takiego kaprawego gołębia...a szkoda, bo te latające szczury to problem
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-02-25, 8:37
pewnie on tego nawet nie zjadł. ale piwo jest bo gołębie trzeba tępić.
Zgłoś
Avatar
slowak 2013-02-25, 10:48
porządny kot, złapał, pobawił się i poszedł w piździet:)
Zgłoś
Avatar
lysy199288 2013-02-25, 11:13 3
Powell napisał/a:

popierdolone bezduszne i fałszywe stworzenia którym kurewstwo bije z oczu. Nienawidzę kotów...



Odejdź od ściany na jakieś 5 metrów,skup się dobrze na niej,rozbiegnij się i pier***nij w nią z całej siły z baranka swoim głupim łbem..To jest drapieżne stworzenie a nie moherówa z na przeciwka.Poluje,atakuje,zjada bądź zostawia w pizdu.gdzie tu fałsz i bezduszność?Koty można lubić lub nie tak jak się lubi bądź nie lubi srających gołębi ale twoje argumenty są tępe w chuj.
Zgłoś
Avatar
Captain's Burger 2013-02-25, 11:33
"Gołębie trzeba tępić" pod warunkiem że ludzie oduczą się śmiecić żarciem gdzie popadnie. Taki gołąb to dosłownie latający szczur i zwyczajnie sprząta po nas. Nie są takie złe jak się mówi oprócz tego że przenoszą różne bakterie/wirusy i srają gdzie popadnie


Kot musi mieć satysfakcje - zamęczył gołębia który pewnie i tak zdychał
Zgłoś
Avatar
mblbn 2013-02-25, 11:38 2
jednego osrywacza mniej, brawa dla kiciusia
Zgłoś
Avatar
PrsDBW 2013-02-25, 12:11 1
Pierdolicie jak potłuczeni, kot zrobił to do czego stworzyła go na natura i tyle.
Zgłoś
Avatar
skurwysyn666 2013-02-25, 12:32
Ja bym temu kotu dał karę śmierci, cóż za brutalność i okrucieństwo
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-02-25, 13:08 1
Ludzie no kurwa, przecież gołąb to taki trochę cygan w świecie zwierząt, może nie kradnie ale sra pod siebie i roznosi choróbska, nad czym wy płaczecie?
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-02-25, 14:37
Bacutil napisał/a:



A ja takich jak ty.


Tak to zapraszam zobaczymy czy bedziesz taki i kto tu kogo bedzie kopał jeśli jesteś taki chojrak czy tylko tu świrujesz kozaka bo wiesz ze jesteś daleko i ze nikt cie nie zajebie ale cie prosze bądź do końca kozakiem i sie spotkajmy .
PS. mame zabierz se sobą by ci nosa wytarła
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-02-25, 15:21
Mam balkon Jestem za Kotem
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-25, 16:30 2
Piękny kot. Domowy, ale nie leniwy na tyle, by zapomnieć o polowaniu. Co ten gołąb taki nieruchawy był?

Powell napisał/a:

popierdolone bezduszne i fałszywe stworzenia którym kurewstwo bije z oczu. Nienawidzę kotów...



Prawda, tacy są ludzie, ale czemu nienawidzisz kotów?

j.london napisał/a:

tym razem to gołąb a innym kos, drozd lub młody zając. W Ameryce Północnej koty sa odpowiedzialne za wyginięcie ponad 30 gatunków. W Niemczech wg Niemieckiej Ligi Ochrony Ptaków koty zaijaja nawet 200mln ptaków rocznie. Więc trzymaqjcie swoje j...ne sierściuch w domach.



Twoje argumenty są chujowe. Ludzie zabijają rocznie więcej zwierząt, tępią gatunki aż do wymarcia, a ty się przysrywasz do kota, który ma instynkt, poluje, bo mu tak natura każe Ja jebię, tępi ludzie. Tępi ludzie wszędzie.
Zgłoś
Avatar
czub1789 2013-02-25, 17:50
Kiedyś sie budze wychodze z domu patrze a moja kocica zwykly dachowiec zaden rasowy taszczy cos mysle co za huj podbiegam a ta cwana kurwa zająca upolowała koty to drapiezne cwane piekne bestie uwielbiam siersciuchy
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2013-02-25, 19:22
A niech wpierdala. Zdechnie szybciej niż ta mądra pańcia się spodziewa, co mu najprawdopodobniej chorego nielota podsunęła. Obsrajdachy miejskie mają w chuj pasożytów i chorób, dlatego między innymi należy je gonić z parapetów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie