18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Avatar
UkrytaPodNickiem 2021-03-10, 23:12 1
a u nas ból dupy bo parę piesków z łańcucha wilki ściągnęły
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-03-10, 23:28 2
UkrytaPodNickiem napisał/a:

a u nas ból dupy bo parę piesków z łańcucha wilki ściągnęły



Widzisz... Bo u nas nie ma kamer i nie ma nagrań, to też jest ból... Ale co Ty masz z dupą to ja nie wiem.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-03-11, 2:01 2
Fajnie się to ogląda. Inna sprawa, że psiska szans nie mają w takim starciu, kicia jest lepiej uzbrojona, do tego cięższa. Nie mówiąc już o tym, że burki karmione z michy a kotek z wolnego wybiegu
Zgłoś
Avatar
MS7 2021-03-11, 8:16 4
Uwielbiam miniatury filmów, które nijak mają się do treści. Inna sprawa, że spodziewałem się wygranej kociaka w każdym starciu, a tu dupa. Jednym słowem gówniany film, post do śmieci.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-11, 8:30 1
MS7 napisał/a:

Uwielbiam miniatury filmów, które nijak mają się do treści. Inna sprawa, że spodziewałem się wygranej kociaka w każdym starciu, a tu dupa. Jednym słowem gówniany film, post do śmieci.



Z niecierpliwością czekam na Twój pierwszy temat.
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-03-11, 9:48 10
banerr napisał/a:

Z niecierpliwością czekam na Twój pierwszy temat.



A co kurwa jak nie dał żadnego tematu to nie może powiedzieć że hujnie wstawiłeś? Ja nie mam pizdy a moge powiedzieć że jesteś pizdą.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-11, 10:08 2
koras24 napisał/a:

A co kurwa jak nie dał żadnego tematu to nie może powiedzieć że hujnie wstawiłeś? Ja nie mam pizdy a moge powiedzieć że jesteś pizdą.



Trzym japę pedale.
Zgłoś
Avatar
koras24 2021-03-11, 10:41 9
banerr napisał/a:

Trzym japę pedale.



Tak to do swojego ojca możesz mówić.
Zgłoś
Avatar
MS7 2021-03-11, 11:03 5
koras24 napisał/a:

Tak to do swojego ojca możesz mówić.



Do matki też mu pozwólmy, bo się poczuje ograniczany.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-11, 12:45 1
koras24 napisał/a:

Tak to do swojego ojca możesz mówić.



MS7 napisał/a:

Do matki też mu pozwólmy, bo się poczuje ograniczany.



Do budy, mordy w kubeł i nie szczekać.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-03-11, 14:16
banerr napisał/a:

Trzym japę pedale.



Niechcący dałem piwo za ten komentarz. Pizduś ma problemy psychiczne i nie potrafi zniesć krytyki, do tego jest łajza która chce cewnzurować opinie innych. Co tu robisz? Płaca ci za wrzucanie tematów, ale za mało, żebyś się starał znaleść dobre?
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-03-11, 14:26
DzidaZawodnik napisał/a:

Niechcący dałem piwo za ten komentarz. Pizduś ma problemy psychiczne i nie potrafi zniesć krytyki, do tego jest łajza która chce cewnzurować opinie innych. Co tu robisz? Płaca ci za wrzucanie tematów, ale za mało, żebyś się starał znaleść dobre?



Nie zesraj się żydzie lubelski.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-03-11, 19:32
00:39 elegancka postawa większego psiaka
Zgłoś
Avatar
Pomphdorm 2021-03-12, 7:30
Ma ktoś jakieś strony z walkami zwierząt? Najlepiej niedźwiedzi z jakimiś skurwiałymi rasami psów typu pitbul. Jak misiek wpierdoli również właściciela psa to super
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie