18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mygyry 2018-04-16, 8:54 10
Pół filmu nie dzieje się nic, po czym mamy zwrot akcji i nic się nie dzieje, coś jak w nowych Polskich komediach...
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2018-04-16, 9:13 6
Dzięki serwerom sadistic sierściuch się prawie 15min pierdolił z tą sztuczką.
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-04-16, 9:56 2
Ten kot pobił rekord Guinnessa w liczbie wykonanych sztuczek w ciągu minuty, a wiem, bo lubię oglądać śmieszne koty w internecie.
Zgłoś
Avatar
h................5 2018-04-16, 12:25
po chuj on wydaje polecenie siersciuchowi
on i tak ma wyjebane na bi
Zgłoś
Avatar
tycho 2018-04-16, 20:20 8
Mógłbyś mi wyjaśnić zacny autorze tego postu, którego pseudonimu nie wymienie z pogardy dla twojej osoby, co cię skłoniło do kolejnego zaśmiecenia strony głównej tym filmem. Chciałbym poznać twoj idyjotyczny punkt widzenia. Co jest w tym gównie takiego co skłoniło cię do objawienia tego użytkownikom portalu w przerwie między degustacją swoich wydzielin ciała z nasieniem na czele.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-16, 22:47
tycho napisał/a:

Mógłbyś mi wyjaśnić zacny autorze tego postu, którego pseudonimu nie wymienie z pogardy dla twojej osoby, co cię skłoniło do kolejnego zaśmiecenia strony głównej tym filmem. Chciałbym poznać twoj idyjotyczny punkt widzenia. Co jest w tym gównie takiego co skłoniło cię do objawienia tego użytkownikom portalu w przerwie między degustacją swoich wydzielin ciała z nasieniem na czele.


Nie.
Zgłoś
Avatar
botcislaw 2018-04-16, 23:24
Nie żeby coś, dobrze wytresowany pies to by jeszcze backflipa zrobił. Na koniec jeszcze by pogonił sierściucha.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-17, 2:17 1
@tycho to ja może wyjaśnię. Warto było, by ten temat pojawił się na sadolu, tylko po to, byś umieścił tu ten właśnie komentarz! Lepszy niż nie jeden suchar który ląduje na głównej. Ja tam się uśmiałem.
Zgłoś
Avatar
homorek 2018-04-17, 5:41
Velture napisał/a:

Lepszy niż 90% tych pedałów w rurkach


wkradł się matematyczny chochlik, powinno być: Lepszy niż 100% tych pedałów w rurkach
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2018-04-17, 21:35 2
Velture, cudowny temat :*:*
Zgłoś
Avatar
hellperos 2018-04-18, 0:36
Jaranie się kotami to ciota i chuj
Zgłoś